Transtal - strona dla producenta blachy - studio projektownania stron internetowych - hauerpower
studio tworzenia stron www hauerpower na stgu     mapa strony internetowej
projektowanie stron internetowych - hauerpower

strony internetowe - portfolio

Krótko o projekcie.

Projektując stronę internetową dla firmy z charakterem, o ugruntowanej pozycji na rynku mamy poczucie odpowiedzialności. Tym bardziej że konkurencja w branży producentów blachy jest duża - postanowiliśmy sprostać zadaniu sięgając do skojarzeń, które nasuneły się w pierwszej kolejności to jest: trwałość i jakość produktu. Wykorzystaliśmy dodatkowo fakt że firma oferuje wyroby hutnicze.
Czym chcieliśmy wyróżnić firmę ? Przedewszystkim charakterystycznym projektem, który będzie kojarzył się już po wejściu z produkcją blachy, wyrobami hutniczymi, a całość dopełni nowoczesny układ i duże przestrzenie. Na stronie głównej zaproponowaliśmy zestaw dwóch modułów: dla blachy oraz rozbudowanej części huty - z których można dostać się bezpośrednio do interesującego produktu szybko sprawdzając jego parametry. Dodatkowo na stronie zostały umieszczone w dziale 'do pobrania' niezbędne gwarancje, specyfikacje karty techniczne dla odbiorców.   

transtal strona glowna

Widok podstrony - prezentacja produktu bez potrzeby klikania w kolejne guziki. Widok profilu oraz tabela informacyjna na jednej stronie.

transtal podstrona


Wizualizacja dla przeglądarki :
transtal wizualizacja

powrót na górę strony internetowej