FUNKCJONALIZM

Indywidualne strony www

Strony internetowe tworzymy w stylistyce minimalizmu graficznego,
dzięki temu idealnie łączymy użyteczność z profesjonalnym wyglądem.

Minimalizm graficzny

Strony internetowe projektujemy w stylistyce minimalizmu graficznego. Każda strona to nowoczesna koncepcja graficzna ale bez zbędnego przeładowania 'wodotryskami', które w zbyt dużych ilościach wpływają negatywnie na odbiór strony przez użytkownika końcowego. 

Jakość od 2009 roku

Tworzone strony w naszym studio pamiętają jeszcze czasy macromedia flash 5. Był to okres w którym wykonywano strony w pełni animowane, gdzie ograniczała nas jedynie wyobraźnia. Dziś jest nieco inaczej, doświadczenie i potrzeby użytkownika są mocno określone ma być szybko, czytelnie i prosto.

Współpraca

Podczas współpracy z hauerpower możecie Państwo liczyć na wzorowy kontakt i pracę do pełnej akceptacji. Nie uznajemy limitów. Nie lubimy się ograniczać podczas projektowania grafiki. Ma być pięknie.

HAUERPOWER SUPPORT

Jesteśmy dyspozycjni i otwarci na pomoc również po wykonaniu zlecenia.

Tworzymy strony www indywidualnie to pewne, jednak dla każdego klienta jesteśmy dyspozycjni przez kolejny czas - nielimitowany, przez który staramy się służyć wiedzą, doświadczeniem, odpowiadając na pytania Klientów którzy stawiają pierwsze kroki w pracy z panelem cms worpdress, czy promocją firmy w internecie. Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta zobacz jak projektujemy strony internetowe w naszym studio.

Nasze założenia

Przy realizacji stron www

  1. MOBILE FRIENDLY -  nazwa ta wzięła się z nastawienia branży i utworzenia nurtu projektowania stron www, aplikacji wychodzącego z założenia że pierwszeństwo ma użytkownik mobilny i to dla niego projektant strony powinien opracowywać dedykowaną wersję strony a nie na odwrót (do tego czasu projektowanie stron zakładało uszczuplanie wersji mobilnychy o elementy, moduły które były dostępne w wersji bazowej strony dla urządzeń stacjonarnych). W hauerpower dbamy o to by proponowane rozwiązania tworzonych stron www były czytelne, funkcjoanle i przejrzyste. Zależy nam na tym by strona była zrozumiała dla jaknajwiększej grupy odbiorców - Państwa klientów. Główną naszą misją jest dołożenie starań by dzięki stronie internetowej odwiedzający zamieniali się w Klientów Państwa firmy. 
  2. PROJEKTOWANIE STRON prosto i czytelnie - to główna zasada jaka towarzyszy nam przy pracy. Oprócz tego że wykozrzystujemy nowoczesne techniki, dbamy o rozwój, śledzimy trendy, to jednak Hauerpower pozostaje wierne zasadzie projektowania graficznego stron typu minimalizmu graficznego.
  3. MINIMALIZM - Takie podejście do tworzenia stron www sprawdza się idealnie. Strona internetowa jest dla klienta przede wszystkim źródłem informacji.
  4. Projekt graficzny ma nie przeszkadzać w odbiorze treści. Być tłem dla prezentacji warstwy tekstowej i materiału jaki chcemy przedsawić.

Indywidualna strona www ?

Na co warto zwrócić uwagę przy tworzeniu strony internetowej

Autorska strona internetowa to przede wszystkim :
- Gwarancja dobrego kodu i jakości wykonania,
- Brak powtarzalności rozwiązań graficznych i układu strony na kolejnych stronach internetowych, np. zakupionyn szablon strony www może być również kupiony przez konkurencję lub firmę z zupełnie innej branży,
- Kupiony szablon równa się spadek autorytetu strony oraz zaufania użytkownika stron firmy, tworzenie stron internetowych w cms wordpress - panel administratora dający pełną kontrolę nad treścią i jej edycją.
- Klienci szukają i kupują wzrokiem - to znaczy nie wchodzą (nie pozostają) i niekorzystają z usług tych firm których stron internetowych nie rozumieją, nie podobają im się,
- Poprawnie wykonane skalowanie strony dla mniejszych urządzeń mobilnych np. telefon, tablet, co nie zawsze jest dobrze zrobione z tanim szablonie, należy pamiętać że liczba użytkowników mobilnych rośnie i obecnie przewysza już liczbę użytkowników komputerów stacjonarnych. 
Mobirise

Kilka czynników

ważnych przy realizacji strony www

Jakość kodu ma znaczenie


jakość kodu, szybkość wczytywania strony
dopasowanie do urządzeń mobilnych - RWD

Optymalizacja grafiki, SEO,

optymalizcja dla google, tworząc stronę dobrze jest zadbać priorytetowo o użytkownika mobilnego 
optymalizacja grafiki, a w zasadzie jej indywidualności i czytelności oraz odpowiednia kompresja

O ile kodu nie sprawdzimy sami, możemy użyć do tego narzędzia sprawdzającego walidację online, do SEO również mamy narzędzia np. http://www.seoptimer.com, grafikę możemy zweryfikować głównie na zasadzie czy szablonowa czy studio proponuje nam coś ciekawszego niż slider i moduły w sekcji pod nim.
adres

35-064 Rzeszów

masz pytania?

info@hauerpower.com
tel. 514 963 507

zapraszamy