strony internetowe Tarnów - projektowanie i tworzenie

Oferta projektowania stron internetowych


Tworzone strony www firmowe to projekty minimalistyczne, nastawione na prezentację treści i wysoką dbałość o ich użyteczność. W tym pakiecie otrzymujecie Państwo pełną stronę internetową, kompleksowo wykonaną jednak o niesztampowym podejściu, intuicyjnych rozwiązaniach i dopasowaniu do charakteru działalności. Nastawioną na zwiększenie i poprawę ilości wejść na stronę, a tym samym lepszą sprzedaż usług i produktów.

Wierzymy że tylko takie dopasowanie strony da jej liczne wejścia, dłuższy czas przebywania na stronie, więcej odwiedzonych podstron, lepsze poznanie firmy, polecenia i autopromocję w internecie. W swojej pracy nie wykorzystujemy szablonów i gotowych rozwiązań.

Strony typu: firmowa

Oferta dla firm, które nastawione są na jakość wykonania, profesjonalizm i dbałość użyteczność.

Strony typu : firmowa - rozbudowana

Jak w pakiecie pierwszym, dodatkowo:

Współpraca po ukończeniu strony www


Niezależnie od wybranego pakietu tworzonej strony www, nasza współprpaca nie ogranicza się jedynie do kompleksowego wykonania strony internetowej oraz jej uruchomienia. Jesteśmy ciągle do dyspozycji jeżeli mieli by Państwo pytania co do dalszego prowadzenia strony, jej rozbudowy strony, aktualizacji. Wykonamy drobne prace, odpowiemy na pytania bezpłatnie, w przypadku większych aktualizacji prace są prowadzone po wcześniejszej wycenie i jej akceptacji. Zobacz pełną ofertę studio oraz co możemy zrobić dla Ciebie oraz jak tworzymy strony internetowe.

Porozmawiajmy


Chętnie porozmawiamy o tym co możemy dla Ciebie zrobić by Twoja firma była lepiej rozpoznawana i promowana lokalnie i w internecie.

Powyższe pakiety są próbą ujednolicenia oferty projektowania stron, wiemy doskonale że każde zlecenie to indywidualne podejście do jego realizacji dlatego tymbardziej zachęcamy do kontaktu, będziemy mogli wspólnie ustalić zakres prac i przygotować szczegółową ofertę dla Państwa firmy.

zapraszamy do kontaktu >>
hauerpower - projektowanie stron internetowych w Tarnowie

33-100 Tarnów,
ul. Krakowska 17/12

info@hauerpower.com