strony internetowe Tarnów - projektowanie i tworzenie

Wybrane realizacje stron www

Klilinkij wybrany projekt aby powiększyć
projekt-wykonanie-strony-typu-biznes Projekt firmowej strony internetowej nastawiony na przejrzystość treści i czytelność. Z założenia minimalistyczny w stylu, sam układ oraz główny nacisk na wysokiej jakości realizacji i projekty budynkó klienta.
nowoczesne-strony-www-typu-biznesowego Biznesowa strona internetowa - główny nacisk położony został na osiągnięcie klimatu chrakterystycznej dla branży z dziedziny przetwarzania metalu i złomu lecz z zachowaniem eleganckiego i przejrzystego stylu.
projektowanie-portalu-medycznego Projekt portalu medycznego - dobranie kolorystyki oraz rozmieszczenie elementów funkcjonalnych jak i graficznych portalu.
strona-internetowa-producenta-domow Strona typu firmowego jednak z naciskiem na bardzo intuicyjny układ i dobór stylowych zdjęć nadających charakter realizacji. Nie miała to być typowa strona producenta, a strona oddająca charakter podróżowania, przemieszczania się, przestrzeni ale jednocześnie z czytelnym układem treści i nieprzeładowaniem efektami czy grafiką.
wykonanie-strony-produktu Realizacja strony internetowej dla Tarnowskiej firmy Blachodach. Strona produktu rynnykaskada, gdzie stawiany był nacisk na pokazanie wyraźnych elementów systemu oraz wykonanie kalkulatora cen dla całej instalacji.


powrót >>

hauerpower - projektowanie stron internetowych w Tarnowie

33-100 Tarnów,
ul. Krakowska 17/12

info@hauerpower.com