Nowy Sącz - strony internetowe, tworzenie, projektowanie

Budujemy pozytywne doświadczenia użytkownika. Tworzymy i projektujemy funkcjonalnie, użyteczne strony www.

Tworzenie stron www, sklepów internetowych

W hauerpower projektujemy nowoczesne rozwiązania. Testujemy i usprawniamy pomysły. Optymalizujemy i doskonalimy.

Projektowanie identyfikacji wizualnej

Opracowujemy identyfikacje wizualną - budujemy, tworzymy logotypy

Tworzenie i projektowanie stron internetowych
Opracowanie architektury UX / UI. W hauerpower tworzymy strony www i  pozytywne doświadczenie użytkownika, budujemy, planujemy projekty od podstaw do stworzenia użytecznej strony internetowej
strony internetowe

W naszym studio – hauerpower Nowy Sacz projektowaniem stron zajmujemy się nie tylko od strony graficznej ale głównie od zaplanowania informacji na stronie i budowy jej w sposób czytelny dla odbiorcy. Zapraszamy do studio Nowy Sacz.

Poznanie potrzeb użytkownika

Budujemy strony internetowe definiując problemy i szukając na nie odpowiedzi. Poznajemy potrzeby Twojego odbiorcy i dopasowujemy konkretne rozwiązania strony www. Tworzymy funkcjonalne rozwiązania na etapie budowania makiet UX.

Sklepy internetowe

Pracujemy na platformach internetowych typu wordpress, prestashop oraz shopper. Indywidualna grafika i wdrożenia oraz implementacje z popularnymi systemami płatności oraz programami księgowymi

Tworzymy prototypy, projektujemy makiety - testujemy. Wszystko po to by osiągnąć jak najlepszy produkt.

Strony internetowe

Każda tworzona strona internetowa to projekt graficzny realizowany na podstawie briefu i wspólnych ustaleń z Klientem. Proponujemy zawsze nielimitowaną liczbę poprawek oraz koncepcji graficznych.Tworzymy strony internetowe definiując problemy i szukając na nie odpowiedzi poprzez testy jakościowe i ilościowe. Poznajemy potrzeby Twojego odbiorcy, dopasowujemy konkretne rozwiązania strony www.

Sklepy internetowe

Pracujemy na platformach internetowych typu wordpress, prestashop oraz shopper. Indywidualna grafika i wdrożenia oraz implementacje z popularnymi systemami płatności oraz programami księgowymi.

UX / UI oraz SEO

Wiemy jak ważne jest zrozumienie. Chcemy by nasze realizacje trafiały w gusta ale także były zrozumiałe nie tylko dla robotów Google ale i dla użytkownika. Doskonale wiemy że te procesy współgrają i przekładają się na wzrosty konwersji i pozycji w wyszukiwarce.

Systemy CRM

Tworzymy dedykowane i indywidualne systemy CRM dla firm. Bazujemy na własnych rozwiązaniach programistycznych które jesteśmy w stanie dopasować pod indywidualne potrzeby tworzonego panelu i odpowiednio dobrać funkcje administratorów i użytkowników.

Formułujemy pytania, których odpowiedzi pozwalają na budowanie lepszej użyteczności

01

Stylistyka i kompozycja

W hauerpower podstawą tworzenia jest badanie i zadawanie pytań przy projektowaniu. Każda sugestia to dla nas podpowiedź i możliwość lepszego dopasowania architektury informacji dla docelowego użytkownika strony internetowej.

02

Nowocześnie i z doświadczeniem

Wiemy co lubią użytkownicy i stawiamy na nowoczesność, jednak pamiętamy o standardach i bazujemy na swoim doświadczeniu.

450+

Wykonanych stron www

400+

Wdrożonych systemów cms wordpress

Projekty graficzne

Wykonujemy projekty graficzne, pracujemy do pełnej akceptacji.

Tworzenie makiet

Budujemy scenariusze i tworzymy research dla najlepszych rozwiązań

01

Hauerpower to realizacja strony internetowej wykonanej kompleksowo

Idealnie dopasowane rozwiązania

Każda tworzona strona w studio to produkt który po pierwsze ma sprzedawać. Wychodzimy z założenia że dobrze przemyślana struktura strony, dopracowana grafika wpływa na komfort przebywania użytkownika na stronie. Wiemy jak połączyć czytelność przekazu treści z nowoczesnym projektowaniem graficznym.
zobacz portfolio
02

Tworzymy scenariusze i możliwości.

Podróż użytkownika po stronie www

Wiemy jak budować strony internetowe by były chętnie przeglądane. Dla nas liczy się poza warstwą wizualną opracowanie możliwych rozwiązań podróży po stronie. Chcąc by użytkownik pozostał na stronie internetowej należy zadbać o czytelność elementów nawigacji, dobrze rozplanowaną treść, przejrzysty układ i ustalenie priorytetów sekcji strony i podstron.
strona internetowa studio
03

edytor wizualny system CMS wordpress

System zarządzania stroną internetową

Wszystkie tworzone w hauerpower realizacje tworzone są w oparciu o pełną i łatwą konfigurowalność poprzez panel administratora - edytor wizualny. Wdrażamy do każdej strony system cms wordpress. Prosty w obsłudze pozwala na swobodne prowadzenie bloga, aktualności, wymianę treści i zdjęć.
studio hauerpower