archiwum - studio projektownania stron internetowych - hauerpower
studio tworzenia stron www hauerpower na stgu     mapa strony internetowej
projektowanie stron internetowych - hauerpower
Czytaj więcej: cnd1

Projekt i wykonanie w pełni animowanej strony dla zespołu Condemnation. Dodatkowo projekt okładki i materiałów do druku.
Czytaj więcej: eko1
Projekt biznesowy lecz z niecodziennym układem elementów. Zależało nam na pokazaniu dość popularnego tematu nieco inaczej - bez banerowa forma w połączeniu z przejrzystą prezentacją treści.
Czytaj więcej: pidipo
Dla firmy zajmującej się odszkodowaniami przygotowaliśmy projekt serwisu w standardowym układzie 3 kolumnowym. W realizacji tej z racji różnych grup wiekowych postawiliśmy na przejrzystość i klasyczność formy.

Czytaj więcej: cafe1
Projektujemy też użyteczne makiety dla sklepów internetowych oraz ich graficzne wizualizacje. Tym razem sklep z kawą.
Czytaj więcej: tck0
Opracowaliśmy komplet gier dla dzieci w różnych przedziałach wiekowych. Zabawa odbywała się na tablicach interaktywnych - dotykowych, gdzie młodzi użytkownicy rozwiązując kolejne zagadki zdobywali informacje o historii miasta.
Czytaj więcej: nalpol1
Strona firmowa hoteliku w połączeniu ze stroną restauracji pod jednym adresem - połączyliśmy dwa w jednym. Całość zaowocowała biznesową koncepcją opracowaną w ciepłych kolorach. Wykonane zostało również logo, które jak się okazało zostało wykorzystane na kolejnych materiałach :) co nas cieszy.

Czytaj więcej: solid1
Firmowa strona internetowa dla producenta parkietu naturalnego pod Krakowem. Koncepcja bardzo klimatyczna przez zastosowanie tła oraz ciepłej kolorystyki. Strona zaopatrzona w animacje, które dodają smaku dla całego projektu.
Czytaj więcej: zegarki1
Projekt oraz makieta sklepu internetowego sprzedającego zegarki. Z założenia strona czysta w formie, jednokolumnowa. Jako najważniejszy punkt realizacji to pokazanie zegarków oraz w podświetlanym boxie (po najechaniu) pełnych informacji o produkcie bez potrzeby klikania.
Czytaj więcej: sleek1
Dla znanego producenta kosmetyków przygotowaliśmy zestaw pięciu banerów interaktywnych przedstawiających produkty firmy.
Czytaj więcej: silk1
Do zlecenia podeszliśmy z pomysłem wykorzystania nowatorskich realizacji Klienta jako dużego baneru dla strony głównej serwisu. Całość strony zmontowana we flashu - animowane przejścia pomiędzy kolejnymi podstronami serwisu.
Czytaj więcej: kolibecka1
Strona dla gospody Kolibecka. Do projektu strony użyliśmy autentycznych zdjęć przedmiotów góralskich z gospody poddając je wcześniej obróbce graficznej. Całość pracy to projekt oparty o przygotowane elementy oraz animacja flash (urywające się kartki z menu, animacje intra oraz samego menu).

Czytaj więcej: ksdrew
Do projektu podeszliśmy nietypowo, starając przedstawić klimat lasu jako pierwsze wrażenie po wejściu na stronę. Strona wyposażona w intuicyjny system cms oraz animowany baner i menu.
Czytaj więcej: md
Dla PL2012 wykonaliśmy aplikację mutlimedialną pokazującą plan i zakresu prac na poszczególne etapy przygotowań do Euro.

powrót na górę strony internetowej