Hauerpower opinie

Opinie, czyli mówią o hauerpower

Każde spotkanie to okazja. W Hauerpower lubimy rozmawiać.

Każda okoazja prowadzi do wzajemnego poznania  siebie oraz własnych historii. Poznaj hauerpower - agencja interaktywna Kraków

Historie Hauerpower
Poznaj historie współpracy z naszymi Klientami na bazie opinii wystawionych na portalach i bezpośrednio w referencjach.

Poznaj opinie o studio Hauerpower Kraków.

Hauerpower - opinie z portalu clutch.io

Poznaj opinie agencji digital Hauerpower. Zalety i najważniejsze cechy współpracy.

Opinie o Hauerpower - Bruk-Bet Solar

The company is quite satisfied with the result of the project, noting that it's become more user-friendly. Thanks to the efforts of the hauerpower team, the company has noticed a significant increase in their organic web traffic. There were no problems with communication.

Prooptima - opinia od firmy

Bardzo sprawne wykonanie zaprojektowanej strony usługi cem-prooptima.pl oraz wykonanie strony firmowej prooptima.pl.
Znakomity kontakt z wykonawcami w trakcie tworzenia oraz serwisowy po uruchomieniu serwisu. Gratuluję zaangażowania i sprawczości Mateuszowi i ekipie hauerpower

ISKonline - opina Klienta

The company has gotten positive feedback regarding the project and the traffic to the website has increased since its launch. The company appreciated that the team was open to a lot of back-and-forth in order to get everything right. Though there are problems with the backend that still needs work.

Zobacz wszystkie opinie o hauerpower

portal developerski cluch

Opinie o hauerpower - poznaj case studies

Opinie - czym są ?

Zobacz czym są dobrze przygotowane referencje.
Jak przygotować opinie o firmie ?

Opinie klientów o firmie to sposób wyrażenia wdzięczności za współpracę.
Powinny znaleźć się w zakładce o nazwie:
- opinie,
- zaufali nam czy mówią o nas.

Opinie w social mediach czy warto ?
Warto zadbać o opinie w social gdyż to autentyczne źródło prawdziwych opinii o firmie, które mają największe znacznie dla potencjalnego Klienta.

Dlaczego potrzebujesz opinii od Klientów ?

Referencje o tyle są istotne że potwierdzają że inni o nas dobrze mówią, budują zaufanie i udowadniają słuszność wyboru firmy jako sprawdzonego partnera.

W opiniach od Klientów ważne są konkretne informacje oraz osiągnięcia jakie udało się wspólnie wypracować. Warto unikać podobnych opinii oraz typowych podpadających pod schematy np: 
- szybka i dobra współpraca,
- polecam tą profesjonalną współpracę,
- wykonali bardzo dobrą usługę dla firmy mojej siostry, polecam,

Jaka powinna być opinia o firmie ? 

Przede wszystkim unikatowa i szczera, są portale które aby wystawić opinię wymagają potwierdzenia telefonicznego tzn rozmowy z Klientem opiniującym. Opina powinna być historią współpracy.

Jak zdobyć opinię od Klienta ?

Nie jest to trudne ale często problematyczne ze względu na brak czasu w ich wystawieniu przez Klienta. Częste przypominanie się w kwestii wystawienia opinii może osiągnąć negatywny skutek.

Warto nagrodzić Klienta za wystawienie opinii np rabatem za kolejną usługę czy zrobieniem coś drobnego extra.

Opinie o od Twoich Klientów najlepiej umieścić w osobnej podstronie lub w sekcji na stronie głównej jako tzw social proof jest to swego rodzaju społeczny dowód słuszności. Może to być sekcja zaufali nam w której warto też umieścić logotyp Klienta.

Opinie o firmie na stronie internetowej występować mogą w formie skanów referencji w jpg, pdf lub jako forma tekstowa zwykle w rozwiązaniu technicznym jako slider referencji.

Zalety posiadania opinii o firmie ?

Najważniejszym plusem posiadania opinii o firmie to budowa zaufania dla Klientów, pokazanie skuteczności i efektów współpracy z innymi firmami. Budowanie trwałych relacji również pozytywnie wpływa na zdobycie nowych Klientów i przekonanie ich do siebie.