Zamów a demo

Systemy CRM dla firm. POWERCRM

Tworzymy autorskie i dedykowane systemy POWERCRM.
Dajemy elastyczne pakiety dostosowane do Twoich potrzeb.
Moduły systemu dostosowujesz sam, wybierasz tylko te których potrzebujesz lub wspólnie realizujemy proces analizy potrzeb i wdrożenia CRM w Twojej firmie.

Budujemy i rozwijamy własne rozwiązania tworząc dopasowane i skuteczne mechanizmy dla firm chcących się rozwijać, budować relacje z Klientami, analizować dane i pracę zespołu oraz poprawiać procesy sprzedażowe.

systemy CRM dla firm - POWERCRM

Systemy dla firm - autorskie, elastyczne rozwiązania.

Wdrażamy systemy CRM dla firm - nasz produkt POWERCRM dedykowany dla biznesu i ecommerce.

Nasze systemy oparte są o własne środowisko pracy. Tworzony system CRM jako zestaw odpowiednich modułów powoduje że możemy dopasować nasz system do każdej potrzeby poprzez skonfigurowanie odpowiednio zestawów, które w sposób optymalny będą pracowały dla Twojej firmy.

system CRM dla fotowoltaika

Naszym największym wyzwaniem jest maksymalna optymalizacja każdego etapu sprzedaży

Skontaktuj się

System CRM. Włącz POWERCRM.

Kontroluj i optymalizuj proces sprzedaży

Idealny i dostosowany do potrzeb nowoczesny i intuicyjny system CRM dla firm.

Sprawdź i prognozuj wyniki sprzedaży.
Zadbaj i optymalizację procesów, przepływ informacji w Twojej firmie.

Analizuj dane. Wyciągaj wnioski

Dzięki analizie danych, generowaniu dowolnych statystyk dowiesz się gdzie są potencjalne problemy w Twoim zespole.

Automatyzacja pracy handlowców

Przenieś ręczną pracę handlowców i działu marketingu do zautomatyzowanych procesów. Oszczędzisz czas i wyeliminujesz błąd ludzki. Zautomatyzuj funkcjonowanie poczty, komunikację wewnętrzną firmy.

Bezpieczeństwo danych

CRM dla firm to szybkie serwery oraz hosting w chmurze. CRM cloud to wersja podstawowa naszego rozwiązania. Codzienne backupy danych i zaawansowane szyfrowanie zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Wszystkie dokumenty w jednym miejscu

Jedna baza by zarządzać dokumentacją w firmie. Udostępniaj odpowiednie dokumenty dla działu księgowego, prawnego czy handlowców. Każdy użytkownik CRM ma indywidualne uprawnienia i zasoby wspólne.

Statusy i przypomnienia

Każdy Project Manager ma do dyspozycji nadawanie statusów i przypomnień dla swojej grupy użytkowników. Dzięki temu codzienna praca z systemem CRM eliminuje potrzebę tworzenia notatek i pamiętania o wysłaniu dokumentów w terminie.

Zwiększenie konwersji
na każdym etapie procesu sprzedaży
system crm

Z nami sprawdzisz, co wpływa na jakość pracy i wyniki Twojego zespołu, na jakim etapie lejka sprzedażowego pozyskujesz klienta, kiedy tracisz leady i dlaczego.

Automatyzacja pracy handlowców. Administrowanie i przygotowywanie dokumentów może odbywać się automatycznie, łącznie z przypomnieniami o ich wygenerowaniu i wysłaniu do klienta.

Nasz POWERCRM to serce Twojej firmy. Dzięki nam wszystkie dane o zamówieniach, klientach, notatkach, ofertach i ustaleniach będą w jednym miejscu, dostępne dla wszystkich użytkowników z określonymi prawami dostępu.

Zbuduj relację z Klientami - systemy CRM dla firm

Twórz relacje i zarządzaj kontaktami. Analizuj dowolne dane na graficznych wykresach.
Dzięki naszym rozwiązaniom w POWERCRM spojrzenie na dane nabiera nowego wymiaru

W każdej chwili możesz dowolnie filtrować dane by móc je analizować, eksportować z sytemu wysłać do Klientów.

Nie wiesz w którym miejscu lejka sprzedażowego tracisz Klientów ?
Skąd przychodzą zapytania, z jakiej kampanii ? 
Czy zespół sprzedażowy wywiązuje się z założonego planu ?

Dzięki naszym rozwiązaniom jesteś w stanie szybko i prosto sprawdzić potrzebne informacje by podjąć decyzję na bazie danych. Twój zespół będzie w stanie pracować w systemie na codzień i wykorzystywać jego potencjał do automatyzacji pracy.

systemy CRM

Case studies.
Firmowe systemy POWERCRM

portal internetowy Milmag
Wdrożenie systemu CRM dla Bruk-Bet Fotowoltaika

Realizacja CRM do tworzenia ofert inwestycji fotowoltaicznych dla działu marketingu i handlowców

Przygotowaliśmy wspólnie z zespołem Bruk-Bet Fotowoltaika indywidualnie zaprojektowany i wdrożony system CRM pomagający w codziennej pracy handlowców.

System CRM automatyzuje proces obliczenia instalacji fotowoltaicznej oraz proces doboru modułów i komponowania zestawów.

Szczególnie przydatna jest wersja mobilna do pracy w terenie przy wprowadzaniu danych do systemu.

tworzenie portalu internetowego na Wordpress
System CRM dla Polska Akademia Fotowoltaiczna

Jak sprawnie zarządzać sprzedażą szkoleń i budować relacje z Klientami.

Wdrożyliśmy indywidualny system CRM, który monitoruje proces sprzedaży szkoleń.

Dzięki integracji ze stroną internetową na której odbywa się sprzedaż oraz wdrożonej analityce CRM służy jako narzędzie do mierzenia konwersji i zarządzania szkoleniami a także komunikacji z Klientami który zakupili produkt.

projektowanie portalu internetowego dla sportowców
Dedykowany system CRM dla Kancelarii Anuluj Kredyt

Jak sprawnie zarządzać działem telemarketingu
oraz analizować leady.

Dla Anuluj Kredyt stworzyślimy dedykowany system CRM.  Wszystkie operacje telemarketingu rejestrowane są bezpośrednio w systemie przez pracowników, dzięki czemu administrator widzi statusy leadów oraz skuteczność każdego telemarketera.

System umożliwia generowanie umów oraz dokumentów dla działu księgowego oraz bezpośredni kontakt z Klientem z panelu.

system CRM dla fotowoltaika

Sprawdź możliwości naszego systemu CRM. Poznaj pakiety i ceny.

Zamów demo

Nasza oferta dedykowanych systemów POWER CRM dla branż :

Uporządkuj procesy w firmie

Procesy i monitoring jakości to podstawowa kwestia dbania o relację i porządek. Procesy marketingowe, sprzedażowe - wszystko w jednym miejscu w odpowiednich modułach prosto dostępnych poprzez czytelny interfejs naszego systemu CRM dla firm - POWERCRM.

W trosce o swoich Klientów warto monitorować stale przepływ danych. Budować relację z Klientami długofalowo i koordynować współpracę w jednym miejscu.

Spójna baza danych to idea prostego zarządzania wiedzą
Wychodząc naprzeciw organizacji danych stworzyliśmy moduły raportowania i mierzenia skuteczności działań przez kadry zarządzające.

Mobilny system dla firm POWERCRM

Rozwój, postęp i innowacja to motor naszych działań
Wiemy że praca w dzisiejszych czasach to nie tylko biuro i rozwiązania pracy stacjonarnej. Wychodząc na przeciw naszym Klientom do ich dyspozycji oddajemy nasz mobilny system który dostępny jest z urządzeń mobilnych takich jak telefon czy tablet.

Systemy CRM dla firm i nie tylko

Oprócz tworzenia zaawansowanych i dedykowanych systemów CRM nasza agencja realizuje również budowę stron i aplikacji. Jeżeli chcesz stworzyć profesjonalną stronę internetową zobacz nasze autorskie podejście do projektowania UX oraz analizy danych.

Tworzenie stron Wordpress

Typy i role firmowych systemów CRM

Dostosowując się do biznesów naszych Klientów stworzyliśmy 3 główne predefiniowane wersje systemu CRM odpowiednio przygotowanego do pracy z różnymi danymi.
Poznaj nasz system PowerCRM i jego rodzaje

System CRM komunikacyjny
Pomaga w zarządzaniu kontaktami i bazą danych Klientów. Ułatwia przekazywanie informacji oraz ich export.

System CRM operacyjny
Oferuje liczne udogodnienia z zakresu automatyzacji pracy przedsiębiorstwa.

System CRM analityczny
Dzięki temu modułowi bez problemu przedsiębiorstwo może gromadzić dane bezpośrednio importowane z innych systemów lub formularzy na stronie. Dane poddawane są stosownej obróbce i analizie.

Jakie cechy powinien posiadać profesjonalny system CRM ? Cechy dobrego systemu CRM

W odróżnieniu od pudełkowych wersji systemów CRM, nasz system to całkowicie elastyczny i modułowy zestaw narzędzi, które możesz dobrać do własnych potrzeb.

Czy istnieją limity zadań, miejsca, ilości wykonania operacji ?
W naszym systemie nie istnieją żadne ograniczenia co do możliwości tworzenia raportów, analiz, roli użytkownika. Budując odpowiedni zestaw możliwości sam określasz jakie podstawowe funkcjonalności są niezbędne dla rozwoju Twojego biznesu.

Łatwość obsługi panelu administracyjnego
Każdy system powinien być maksymalnie prosty w obsłudze. Wiemy o tym doskonale gdyż w swoich zasobach posiadamy grafików i projektantów UX. W wyniku współpracy powstał system intuicyjny i prosty w obsłudze, nie wymagający znajomości zawiłych i skomplikowanych zagadnień technicznych.

Wdrożenie i szkolenie z systemu CRM 
Proste i szybkie wdrożenie za pomocą 3 kliknięć to zaleta wdrożenia naszego systemu POWERCRM. Proces instalacji zdalnej oraz możliwość korzystania z systemu w ciągu 5 minut od zakupu to rozwiązania nad którymi pracowaliśmy ze szczególną uwaga.

Nie wymagający szkolenia
Prosty i intuicyjny intefejs dopasowujący się do ekranu. Możliwość edycji ustawień i wyglądu panelu podczas zamówienia daje stopień zaawansowania rozwiązań dopasowany do Twoich potrzeb.

Generowanie raportów
Skuteczny system CRM to taki, który zapewnia błyskawiczne generowanie raportów, spełniających oczekiwania zarówno kadry zarządzającej, jak i zespołu handlowego. Powinien oferować gotowe raporty, gotowe do wykorzystania, a także umożliwiać tworzenie raportów niestandardowych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Raporty dla kierownictwa powinny prezentować osiągnięte wyniki pracowników i dostarczać istotnych informacji dotyczących etapów postępu poszczególnych procesów.

Z kolei raporty dla zespołu handlowego powinny dostarczać pracownikom istotnych wskazówek, np. dotyczących klientów, którym warto poświęcić więcej uwagi.

W ten sposób system CRM staje się nie tylko narzędziem dokumentacji, ale również skutecznym źródłem analiz i informacji wspomagających podejmowanie decyzji.

Jesteś gotowy na POWER ?

Potrzebujesz świeżego spojrzenia ?

Rozwiń i zaangażuj użytkowników.
Usprawnij obsługę procesów sprzedaży oraz doświadczenia Klientów.

Uwolnij z nami swój  potencjał cyfrowy
agencja digital marketing