Autorskie i dedykowane systemy CRM dla firm

Tworzymy autorskie i dedykowane systemy POWERCRM po polsku dla firm. Budujemy i rozwijamy własne rozwiązania tworząc dopasowane i skuteczne mechanizmy dla firm chcących się rozwijać i budować relacje online.

Wdrażamy systemy POWERCRM dla biznesu i ecommerce
Nasze systemy oparte są o własne środowisko pracy. Tworzony system CRM jako zestaw odpowiednich modułów powoduje że możemy dopasować nasz system do każdej potrzeby poprzez skonfigurowanie odpowiednio zestawów, które w sposób optymalny będą pracowały dla Twojej firmy.

Zbuduj relację z Klientami dzięki CRM

Twórz i zarządzaj kontaktami. Analizuj dowolne dane na wykresach.
Dzięki naszym rozwiązaniom w POWERCRM spojrzenie na dane nabiera nowego wymiaru. W każdej chwili możesz dowolnie skonfigurować dane by móc je analizować pod konkretne potrzeby. Zarządzanie użytkownikami portalu ? Budowa relacji z Klientami ? A może wyniki sprzedaży za ostatni miesiąc.
Dzięki naszym rozwiązaniom jesteś w stanie szybko i prosto sprawdzić potrzebne informacje, wydrukować lub eksportować do PDF by móc omówić je na spotkaniu.

Uporządkuj procesy w firmie

Procesy i monitoring jakości to podstawowa kwestia dbania o relację i porządek. Procesy marketingowe, sprzedażowe - wszystko w jednym miejscu w odpowiednich modułach prosto dostępnych poprzez czytelny interfejs naszego systemu POWERCRM.

W trosce o swoich Klientów warto monitorować stale przepływ danych. Budować relację z Klientami długofalowo i koordynować współpracę w jednym miejscu.

Spójna baza danych to idea prostego zarządzania wiedzą
Wychodząc naprzeciw organizacji danych stworzyliśmy moduły raportowania i mierzenia skuteczności działań przez kadry zarządzające.

Mobilny system POWERCRM

Rozwój, postęp i innowacja to motor naszych działań
Wiemy że praca w dzisiejszych czasach to nie tylko biuro i rozwiązania pracy stacjonarnej. Wychodząc na przeciw naszym Klientom do ich dyspozycji oddajemy nasz mobilny system który dostępny jest z urządzeń mobilnych takich jak telefon czy tablet.

Szukasz wykonawcy strony internetowej

Jeżeli chcesz stworzyć profesjonalną stronę internetową zobacz nasze autorskie podejście do projektowania UX oraz analizy danych. Tworzymy strony z indywidualnym opracowaniem grupy docelowej oraz person. Wdrażamy szybkie i responsywne strony www na Wordpress.

Tworzenie stron Wordpress

Case studies - systemy CRM

Typy i role systemów CRM

Dostosowując się do biznesów naszych Klientów stworzyliśmy 3 główne predefiniowane wersje systemu odpowiednio przygotowanego do pracy z różnymi danymi.


System CRM komunikacyjny
Pomaga w zarządzaniu kontaktami i bazą danych Klientów. Ułatwia przekazywanie informacji oraz ich export.

System CRM operacyjny
Oferuje liczne udogodnienia z zakresu automatyzacji pracy przedsiębiorstwa.

System CRM analityczny
Dzięki temu modułowi bez problemu przedsiębiorstwo może gromadzić dane bezpośrednio importowane z innych systemów lub formularzy na stronie. Dane poddawane są stosownej obróbce i analizie.

Jakie cechy powinien posiadać profesjonalny system CRM ?

W odróżnieniu od pudełkowych wersji systemów CRM, nasz system to całkowicie elastyczny i modułowy zestaw narzędzi, które możesz dobrać do własnych potrzeb.

Czy istnieją limity zadań, miejsca, ilości wykonania operacji ?
W naszym systemie nie istnieją żadne ograniczenia co do możliwości tworzenia raportów, analiz, roli użytkownika. Budując odpowiedni zestaw możliwości sam określasz jakie podstawowe funkcjonalności są niezbędne dla rozwoju Twojego biznesu.

Łatwość obsługi panelu administracyjnego
Każdy system powinien być maksymalnie prosty w obsłudze. Wiemy o tym doskonale gdyż w swoich zasobach posiadamy grafików i projektantów UX. W wyniku współpracy powstał system intuicyjny i prosty w obsłudze, nie wymagający znajomości zawiłych i skomplikowanych zagadnień technicznych.

Wdrożenie i szkolenie z systemu CRM 
Proste i szybkie wdrożenie za pomocą 3 kliknięć to zaleta wdrożenia naszego systemu POWERCRM. Proces instalacji zdalnej oraz możliwość korzystania z systemu w ciągu 5 minut od zakupu to rozwiązania nad którymi pracowaliśmy ze szczególną uwaga.

Nie wymagający szkolenia
Prosty i intuicyjny intefejs dopasowujący się do ekranu. Możliwość edycji ustawień i wyglądu panelu podczas zamówienia daje stopień zaawansowania rozwiązań dopasowany do Twoich potrzeb.