strony internetowe Tarnów - projektowanie, tworzenie

Funkcjonalne strony internetowe


W Hauerpower studio Tarnów stawiamy na jakość i czytelność tworzonej strony internetowej.
Projektujemy z myślą o tym by użytkownik wchodzą na stronę internetową otrzymał informacje których szuka.
Osiągamy to poprzez odpowiednio dobrane rozwiązania graficzne / nieprzeładowane formy, tworzymy głównie w stylistyce minimalizmu graficznego / oraz przygotowany na makietach funkcjonalnych układ strony i architekturę informacji.

Jakie korzysći niesie tworzenie stron internetowych o wysokiej użyteczności w typie minimalizmu graficznego oraz nastawionych na wygodę użytkownika podczas przeglądania :

Projekty stron

projektowanie i tworzenie stron w tarnowie
Każda z tworzonej strony internetowej wyposażona zostaje w system z panelem administratora (strony na cms wordpress) dzięki któremu właściciel strony lub administrator w prosty sposób za pomocą edytora wizualnego może dowolnie modyfikować treści podstron, strony głównej, dodawać zdjęcia, pozycje menu. Jest w stanie dowolnie prowadzić stronę internetową po jej uruchomieniu.

Projektowanie stron internetowych Tarnów

Do studio w Tarnowie przy ul. Krakowskiej 17/12 zapraszamy na spotkania Klientów podczas współpracy gdzie wspólnie ustalimy zakres prac i strategię działania. Strony internetowe tworzone w studio są od razu optymalizowane na frazy kluczowe podczas realizacji zlecenia. Przeprowadzamy prace optymalizacyjne serwisu tzw. SEO optymalizację, dzięki której strona www na proste frazy pojawia się w wyszukiwarce, a pozycjonowanie na frazy trudniejsze jeszcze tańsze w kosztach i szybciej zaczyna przynosić efekty. Głównie optymalizacja firmowej strony internetowej pod kątem SEO zaczęła nabierać na znaczeniu po roku 2013 kiedy to google uszczelniło algorytm i wprowadziło więsze rystrykcje dla stron i ich odpowiedniej budowy wg. wytycznych google.zobacz strony internetowe hauerpower >>


Tarnów - nasze miasto, między 'słoniem', a Węgierskim zakątkiem Tarnowa.

Miejsce w którym pracujemy od 2009 roku. Początkowo jako jeszcze podwykonawca lokalnych agencji w projektowaniu stron zdobywając cenne doświadczenie w tworzeniu projektów stron, technikach ich programowania, składania. Urzekające w naszym mieście jest Stare Miasto, z licznymi uliczkami i renesansowymi budowlami, a także fragmentami murów obronnych. Ta szczególna atmosfera tej częsci miasta, bogate legendy, góra Marcina i liczne klimatyczne miejsca skłoniły do otwarcia nowego oddziału właśnie w samym centrum zabytkowego Starego Miasta na ulicy Krakowskiej między 'słoniem', a Węgierskim zakątkiem Tarnowa.
hauerpower - projektowanie stron internetowych w Tarnowie

33-100 Tarnów,
ul. Krakowska 17/12

info@hauerpower.com