Tarnów : strony internetowe projektowanie, tworzenie

Z myślą o użytkowniku i jego wygodzie.

Tworząc stronę internetową postaw na
jakość i przemyślaną konstrukcję.

Funkcjonalne strony internetowe

W Hauerpower studio Tarnów stawiamy na jakość i czytelność tworzonej strony internetowej. Projektujemy z myślą o tym by użytkownik wchodzą na stronę internetową otrzymał informacje których szuka. Osiągamy to poprzez odpowiednio dobrane rozwiązania graficzne / nieprzeładowane formy.

Minimalizm twórczy

Postaw na użyteczność i czytelność.
Strony internetowe projektujemy głównie w stylistyce minimalizmu graficznego, zaczynająć tworzenie na makietach funkcjonalnych układu strony i architektury informacji.

Współpraca wg. jasnych zasad

W studio hauerpower szanujemy czas naszych Klientów. Ważne jest dla nas podejście do współpracy i dbanie o potrzeby Klienta.

Strony internetowe

Mamy ponad 9 letnie doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu stron internetowych. Potrafimy podać informacje na stronie internetowej tak by były czytelne i zrozumiałe dla użytkownika. Kluczem do sukcesu funkcjonalnej strony internetowej jest jej zrozumienie przez odbiorcę.

Strony internetowe

Tworzymy w stylistyce minimalizmu graficznego, łącząc wysoką użyteczność, doświadczenie i trendy. Dbamy by nasze realizacje stały na najwyższym poziomie nie zapominając o personalizacji podkonkretną grupę docelową.

Sklepy internetowe

Projektujemy funkcjonalne sklepy internetowe bazując na popularnych rozwiązaniach - silnikach typu presta, wordpress, magento. Jesteśmny w stanie wdrożyć każdy projekt graficzny.

Optymalizacja i SEO

Projektując i tworząc strony www wiemy jak ważna jest ich widoczność w internecie. W swoich realizacjach łączymy nowoczesność, minimalizm i optymalizację strony na frazy kluczowe dzięki odpowiedniemu przygotowaniu strony wg. wytycznych Google.

Projektowanie stron www

Tworzymy przede wszystkim z myślą o odbiorcy końcowym by znalazł na stronie internetowej informacje których szuka

Projektowanie i tworzenie stron Tarnów

strony internetowe tworzone w typie stylistyki minimalizmu szybko się wczytują, są nastawione na użytkownika mobilnego zapewniając budowanie strony zgodnie z regułą 'mobile first', głównie z powodu braku komplikacji na poziomie projektu i jego wdrożenia na małe ekrany. Zasada ta nie powinna być pomijana podczas projektowania strony zwłaszcza w czasach stale rosnącej liczby internautów mobilnych względem użytkowników komputerów stacjonarnych. Tworzone strony internetowe w naszym studio są idealnie dopracowane pod wymagania wyszukiwarki google i współczesnych standardów internetu.

Zobacz więcej o studio oraz pełne portoflio
znajduje się na naszej stronie internetowej hauerpower.com

Jakie korzysći niesie tworzenie stron internetowych o wysokiej użyteczności w typie minimalizmu graficznego oraz nastawionych na wygodę użytkownika podczas przeglądania :

  • przystępnie podane treści zachęcą do pozostania na stronie - brak wodotrysków, zbędnych efektów nie rozprasza podczas czytania, duże nagłówki, odpowiednia interlinia , tekst dzielony na bloki, obrazki co kilka akapitów zachęcą do przeczytania wpisu po jego wcześniejszym szybkszym optycznym zeskanowaniu przez użytkownika
  • przemyślana konstrukcja strony, ustalenie priorytetów dla treści na stronie głównej - powiązanie podstron, czytelnie umieszczone menu z dużym aktywnym obszarem do kliknięcia oraz oddzielenie warstwy funkcjonalnej od tekstowej pomoże w poprawieniu jakości serwisu od strony technicznej dla użytkownika, poprawi jego czas przebywania na stronie, podniesie liczbę odwiedzonych podstron. Nie należy tutaj zapominać o kwestiach podstawowych takich jak : aktywne logo - przenoszące do strony głównej, ścieżka powrotu - stosowana w przypadku więcej niż jednego poziomu zagnieżdżenia, guzik CTA (wywołania akcji) przy końcu wpisu lub propozycji wpisów pokrewnych, przy dłuższych wpisach sprawdzi się dodanie strzałki wracającej do góry lub przyklejenie menu do górnej krawędzi przeglądarki w jego zminimalizowanej postaci wyróżnienie odnośników : bold / kolor / podkreslenie.

Każda z tworzonej strony internetowej wyposażona zostaje w system z panelem administratora (strony internetowe cms wordpress) dzięki któremu właściciel strony lub administrator w prosty sposób za pomocą edytora wizualnego może dowolnie modyfikować treści podstron, strony głównej, dodawać zdjęcia, pozycje menu. Jest w stanie dowolnie prowadzić stronę internetową po jej uruchomieniu.

Projektowanie stron internetowych Tarnów

Do studio w Tarnowie przy ul. Krakowskiej 17/12 zapraszamy na spotkania Klientów podczas współpracy gdzie wspólnie ustalimy zakres prac i strategię działania. Strony internetowe tworzone w studio są od razu optymalizowane na frazy kluczowe podczas realizacji zlecenia. Przeprowadzamy prace optymalizacyjne serwisu tzw. SEO optymalizację, dzięki której strona www na proste frazy pojawia się w wyszukiwarce, a pozycjonowanie na frazy trudniejsze jeszcze tańsze w kosztach i szybciej zaczyna przynosić efekty. Głównie optymalizacja firmowej strony internetowej pod kątem SEO zaczęła nabierać na znaczeniu po roku 2013 kiedy to google uszczelniło algorytm i wprowadziło więsze rystrykcje dla stron i ich odpowiedniej budowy wg. wytycznych google.

adres

33-100 Tarnów
ul. Krakowska 17/12

masz pytania?

info@hauerpower.com
tel. 514 963 507

zapraszamy