strony internetowe Tarnów - projektowanie i tworzenie

Wybrane realizacje stron www

Klilinkij wybrany projekt aby powiększyć
projekt-wykonanie-strony-typu-biznes Projekt firmowej strony internetowej nastawiony na przejrzystość treści i czytelność. Z założenia minimalistyczny w stylu, sam układ oraz główny nacisk na wysokiej jakości realizacji i projekty budynkó klienta.
nowoczesne-strony-www-typu-biznesowego Biznesowa strona internetowa - główny nacisk położony został na osiągnięcie klimatu chrakterystycznej dla branży z dziedziny przetwarzania metalu i złomu lecz z zachowaniem eleganckiego i przejrzystego stylu.
projektowanie-portalu-medycznego Projekt portalu medycznego - dobranie kolorystyki oraz rozmieszczenie elementów funkcjonalnych jak i graficznych portalu.
strona-internetowa-producenta-domow Strona typu firmowego jednak z naciskiem na bardzo intuicyjny układ i dobór stylowych zdjęć nadających charakter realizacji. Nie miała to być typowa strona producenta, a strona oddająca charakter podróżowania, przemieszczania się, przestrzeni ale jednocześnie z czytelnym układem treści i nieprzeładowaniem efektami czy grafiką.
wykonanie-strony-produktu Realizacja strony internetowej dla Tarnowskiej firmy Blachodach. Strona produktu rynnykaskada, gdzie stawiany był nacisk na pokazanie wyraźnych elementów systemu oraz wykonanie kalkulatora cen dla całej instalacji.


studio hauerpower Tarnów

hauerpower - projektowanie stron internetowych w Tarnowie

33-100 Tarnów,
ul. Krakowska 17/12

info@hauerpower.com