Rzeszów - strony internetowe, strony www, projektowanie, tworzenie

Projektowanie funkcjonalnych stron www

Wiemy jak projektować strony internetowe by były przejrzyste i czytelne dla użytkownika.
Stawiamy na jakość i funkcjonalność rozwiązań.

Strony internetowe - jakość i detale

Dbamy o to by każda strona internetowa miała swój charakter i styl by była niepowtarzalna. Dzięki indywidualnemu podejściu jesteśmy w stanie oddać wiarygodnie charakter firmy Klienta. Projektowanie stron internetowych w hauerpower stoi na najwyższym poziomie.

Użyteczność strony www

Wieżymy że tylko idealnie dobrane rozwiązania do potrzeb konkretnej grupy klientów są stanie zapewnić sukces tworzonej strony internetowej. Nie jesteśmy zwolennikami zbyt dużej ilości 'fajerwerków' na stronie www.

Rzetelna współpraca

W hauerpower wiemy jak ważny jest kontakt i czas. Dlatego dla nas bardzo ważne jest podejście do współpracy i dbanie o potrzeby Klienta. Tylko tak jesteśmy w stanie zapewnić owocną współpracę.

Strony internetowe

Indywidualne tworzenie i projektowanie grafiki
oraz autorskie rozwiązania programistyczne i optymalizacyjne

Strony internetowe

Projektujemy indywidualnie, każdorazowo dopasowując stronę internetową do potrzeb firmy i grupy docelowej.

Dbamy o unikatowość i detale.
Lubimi nowości i trendy jednak mamy swój styl tworzenia stron typu minimalizmu graficznego dzięki któremu łączymy to co najlepsze dla użytkownika.

Sklepy internetowe

Tworzymy sklepy internetowe wg. własnych rozwiązań graficznych wykorzystując do tego celu platformy cms prestashop, wordpress, magento.

Każdy projekt graficzny jesteśmy w stanie spersonalizować pod wybrany silnik sklepu od funkcji po grafikę.

Optymalizacja i SEO

Nic nie stoi na przeszkodzie by oddawany przez nas sklep czy strona internetowa były również widoczne w wyszukiwarce.

Wiemy jak projektować i tworzyć strony www z uwzględnieniem wytycznych Google.

Nasze realizacje

Projektowanie stron www, stron internetowych, sklepów. Tworzenie logotypów.

Tworzenie stron internetowych

Strona internetowa projektowana bez przemyślenia jej założeń ma dużą szansę na niepowodzenie. Jeżeli strona www nie spełnia swojej funkcji użytecznej oraz informacyjnej należy przemyśleć jej wykonanie raz jeszcze. Jakie funkcje i zadania stoją przed stroną internetową :

dostarczanie rzetelnych i prosto podanych treści o firmie, o produkcie uzytkownikowi,
zachęcenie do wejścia dalej w kolejne pozycje, sekcje strony internetowej np. ciekawą ale zarazem prostą grafiką, czytelnym umieszczeniem guzika więcej, czy aktynego nagłówka zmieniającego wyraźnie kolor, który sygnalizuje użytkownikowi aktywny element na stronie
umożliwienie złożenie zapytania, pozytywny odbiór strony, a tym samym firmy - kojarzenie strony i zapamiętenie wizerunku firmy.

Tworzone strony internetowe to podstawa obecnie dla każdego prowadzonego biznesu nie tylko internetowego. W naszym rzeszowskim studio wiemy jak ważna jest prezentacja firmy w internecie by pokazać wizerunek profesjonalnie i estetycznie.

Więcej informacji o studio i pełne portoflio
znajduje się na naszej stronie internetowej hauerpower.com

Wspólnie z Klientem projektant studio hauerpower Rzeszów tworzy przemyślaną konstrukcję wszystkich elementów strony www, poprzez odpowiednie powiązanie ich między sobą : jedną wspólną stylistykę, logiczne ułożenie. Kluczową rolę odgrywa tutaj przejrzysty układ projektowanej strony internetowej.
W hauerpower stawiamy na wysoką użyteczność projektowanych stron www. Każdą realizację poprzedza opracowanie funkcjonalnej makiety na podstawie której projektowana jest grafika i opracowywane możliwe schematy poruszania się użytkownika po stronie internetowej.

Nasz zespół podchodzi zawsze indywidualnie do każdego zlecenia. Projektujemy z pasją i dużą kreatywnością, zawsze świeżo i twórczo. W naszej pracy wiemy co to jest UX i UI, a sam proces tworzenia strony internetowej zaczynamy od opracowania zestawu pytań i odpowiedzi na to co chcemy osiągnąć wspólnie z Klientem. Ten proces śmiało możemy nazwać pracą zaprojektowania użyteczności strony www i grafiki strony internetowej - tworzenia makiety użytecznej, która faktycznie będzie spełnieniem oczekiwań użytkownika - odpowiedzią na pytania jednocześnie podsuwając nowe ciekawe zagadnienia.

Całą procedurę od budowy odpowiednich 'elementów' strony internetowej po przez warstwę wizualną możemy nazwać projektowaniem użytecznych stron internetowych. 

Rzeszów - tu tworzymy nowoczesne strony internetowe

Studio w Rzeszowie to kolejny oddział studio Hauerpower realizujący zlecenia dla Klientów z okolic Rzeszowa. Na terenie Rzeszowa i okolic dojeżdrzamy na bezpłatne konsultacje i przedstawienie oferty realizacji dla Państwa firmy strony internetowej wprowadzenia firmy do internetu. Rzeszów to bogata infrastuktura, dynamiczny rozwój firm na przestrzeni ostatnich lat, ciągle rosnąca świadomość przedsiębiorców o sile i możliwościach internetu jako doskonałym środku komunikacji i reklamy dla ich usług i produktów. Do twórczej pracy zachęca również cudownie odnowiona stolica podkarpacia, piękne zabytki (Ratusz, Kościół Farny, Zamek Lubomirskich, liczne parki np. ścieżka prof. Szafera). Należy też pamiętać że to drugi co do wielkości obszar przemysłowy, kulturowy i stale rozwiający się potencjał biznesowy gdzie nie może nas zabraknąć. 

adres

35-064 Rzeszów

masz pytania?

info@hauerpower.com
tel. 514 963 507

zapraszamy