strony internetowe, www rzeszów - hauerpower

Strony internetowe dla biznesu


Każda strona internetowa projektowana jest w studio Hauerpower z należytą starannością oraz dbałością o detale i funkcjonalność. W Hauerpower zwracamy dużą uwagę na projektowanie stron zgodnie z zasadami dostosowania ich priorytetowo do użytkownika mobilnego, gdyż to oni stanowia już w obecnej chwili większość użytkowników internetu.

O co chodzi w 'mobile first'

Nazwa ta wzięła się z nastawienia branży i utworzenia nurtu projektowania stron www, aplikacji wychodzącego z założenia że pierwszeństwo ma użytkownik mobilny i to dla niego projektant strony powinien opracowywać dedykowaną wersję strony a nie na odwrót (do tego czasu projektowanie stron zakładało uszczuplanie wersji mobilnychy o elementy, moduły które były dostępne w wersji bazowej strony dla urządzeń stacjonarnych).

W hauerpower dbamy o to by proponowane rozwiązania tworzonych stron www były czytelne, funkcjoanle i przejrzyste. Zależy nam na tym by strona była zrozumiała dla jaknajwiększej grupy odbiorców - Państwa klientów. Główną naszą misją jest dołożenie starań by dzięki stronie internetowej odwiedzający zamieniali się w Klientów Państwa firmy.

Hauerpower projektuje prosto i czytelnie

To główna zasada jaka towarzyszy nam przy pracy. Oprócz tego że wykozrzystujemy nowoczesne techniki, dbamy o rozwój, śledzimy trendy, to jednak Hauerpower pozostaje wierne zasadzie projektowania graficznego stron typu minimalizmu graficznego.

Taka konstrukcja sprawdza się idealnie, wpisuje się w dwa podstawowe założenia tworzenia stron www :


Użyteczne strony internetowe

Co przez to rozumiemy ?

Strony internetowe tworzone na szablonie

Gotowe rozwiązania

Support po ukończeniu tworzenia strony internetowej


Tworzymy strony www indywidualnie to pewne, jednak dla każdego klienta jesteśmy dyspozycjni przez kolejny czas - nielimitowany, przez który staramy się służyć wiedzą, doświadczeniem, odpowiadając na pytania Klientów którzy stawiają pierwsze kroki w pracy z panelem cms worpdress, czy promocją firmy w internecie. Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta zobacz jak projektujemy strony internetowe w naszym studio.

Zapraszamy do kontaktu


Chętnie podejmiemy rozwmowy, odpowiemy na pytania, umówimy się na spotkanie celem realizacji i poprawy Państwa jakości i ruchu użytkowników do strony internetowej.

zapraszamy do kontaktu >>
hauerpower - strony internetowe i strony www Rzeszów
Projektujemy wysokiej jakości oraz użyteczności strony internetowe dopasowanie do użytkownika końcowego.

tel. 514 963 507
info@hauerpower.com