Opieka Wordpress. Administracja stroną internetową

Nie masz czasu ? Zleć nam opiekę nad stroną Wordpress. Oferujemy opiekę nad stronami www. Administracja stron internetowych to część naszej oferty. Dbamy o strony internetowe, aktualizacje wtyczek i samego wordpressa. Poprawimy i zoptymalizujemy kod i na bieżąco będziemy monitorować stan strony internetowej.

Jako agencja interaktywna wiemy jak ważny jest czas i optymalizacja. Często brak możliwości i stałe odwlekanie zarządzaniem strony internetowej kończy się pozostawieniem jej samej sobie, a przecież nie o to chodzi by nowa strona internetowa była aktualna tylko przez chwilę. Zleć opiekę nad stroną specjalistom od Wordpressa.

administracja i opieka nad stroną Wordpress

Opieka nad stroną internetową Wordpress

Opieka nad stronami internetowymi Wordpress

Twoja strona na Wordpress zawsze bezpieczna.

W naszej agencji wiemy jak ważna jest dostępność oraz bezpieczeństwo. Decydując się na współpracę z nami oferujemy usługę stałego monitoringu oraz opieki nad stroną. Wykonamy w ramach miesięcznego abonamentu przegląd techniczny strony, wykonamy backup, aktualizację wtyczek oraz Wordpress.

Administracja stronami
w Wordpress

Oferujemy wsparcie i pomoc w administracji stroną internetową.

Zdajemy sobie sprawę że nie każdy właściciel strony ma czas by wprowadzać nowe treści, aktualizować bloga czy budować widoczność strony w wyszukiwarce. Kompleksowo zajmiemy się administracją i opieką nad Twoją stroną internetowa.

Support i opieka Wordpress

Wspieramy biznes oferując support dla Twojej strony internetowej.

W ramach usługi i dzięki opiece nad stroną nasz administrator jest do Twojej dyspozycji.

Odpowiemy na każde pytanie, doradzimy najlepsze rozwiązania, a jeżeli trzeba zaproponujemy optymalizację strony lub zmianę serweru.

Abonamenty godzinowe

Oferujemy pakiety godzinowe do wykorzystania lub oszacowanie prac przy rozpoczęciu współpracy w formie analizy strony i podstawowego audytu stanu technicznego strony.

Wszelkie prace w ramach opieki Wordpress ustalamy na podstawie planowanych prac na dany miesiąc.

Stały nadzór nad poprawnym działaniem strony internetowej

Dzięki narzędziom online oraz monitoringom poprawnego działania strony, jako pierwsi mamy informację o jej potencjalnych problemach. Dedykowane oprogramowanie wykrywa potencjalne problemy, awarie lub włamania. To pozwala nam reagować w trybie pilnym

Aktualizacje i rozbudowa stron internetowych

Posiadasz stronę internetową ale nie masz czasu jej aktualizować, prowadzić lub pozycjonować. Nasz zespół zajmie się kompleksowym budowaniem wizerunku marki w internecie.

Stała opieka nad stroną Wordpress

Support i wsparcie techniczne, administracja strony Wordpress.
Dzięki nam zyskasz czas i profesjonalną opiekę nad stroną Wordpress. Zapewnimy spokój i aktualizacje strony na czas. Wystarczy odpowiedni abonament obsługi i gotowe.

Gwarancja jakości i poprawności działania.
Nasz support daje 100% gwarancji na bezproblemową i bezawaryjną obsługę Twojej strony internetowej. Monitoring aktualnej wersji serwisu i Wordpressa, wtyczek. Monitoring pozycji oraz efektów SEO. Aktualizacje contentu strony.

Na czym polega administracja strony internetowej ?

Dzięki usłudze administracji strony internetowej otrzymujesz stałą kontrolę naszego zespołu nad jej prowadzeniem i rozwojem. W szczególności zajmujemy się usługą opieki Wordpress.

Opieka nad stroną internetową

Nasz administrator zajmie się administracją strony internetowej, zrealizuje prace z zakresu opieki Wordpress oraz rozwoju strony wg. ściśle ustalonego planu i strategii.

Sam support nie musi być tylko techniczny, może to być również rozbudowa strony internetowej o nowy content zaplanowana na kolejne miesiące.

Administracja stroną internetową na Wordpress

Sama opieka nad stroną www pozwala czuć się bezpiecznie gdyż mamy pewność że strona działa nieprzerwanie oraz jest pod nadzorem oprogramowania skanującego jej błędy i wykrywa potencjalne problemy, które mogą np w przypadku stron na Wordpress unieruchomić jej działanie.

Co zawiera opieka nad stroną internetową Wordpress :

1) aktualizacje wtyczek, motywów, wordpressa, skryptów,
2) kopie zapasowe i backupy strony,
3) monitorowanie performance strony i bezpieczeństwa,
4) sygnalizowanie potrzebnych zmian w toku rozwoju trendów, algorytmów Google,
5) bieżące naprawy oraz prace konserwacyjne (aktualizacja),

Administracja stronami internetowymi z zakresu edycyjnego :
1) aktualizacja i dodawanie treści,
2) wprowadzanie zmian na stronie,
3) rozbudowa strony wg. założonej strategii,
4) budowa widoczności i optymalizacja contentu,4) optymalizacja treści i zarządzanie systemem,

Administracja stroną internetową - dlaczego strony na Wordpress wymagają aktualizacji ?

Rozwój Wordpressa i wtyczek
Stałe poszerzanie możliwości wordpressa rozbudowa o nowe funkcjonalności, dostępne nowe rozszerzenia motywów i wtyczek powodują że koniecznym jest utrzymywanie stron internetowych na tym systemie cms aktualnych. Dodatkowo kolejne dostępne nowe wersje Wordpressa to także poprawianie jego bezpieczeństwa i rozwiązywanie problematycznych luk i dziur wersji poprzednich. To ważny aspekt powodujący tak dużą potrzebę aktualizacji stron internetowych na tym CMS, z drugiej strony sama popularność tego systemu sprawia że ponad 60% stron www dostępnych jest na tym systemie.

Wordpress nieaktualizowany narażony jest na ataki, wirusy, włamania. Hakerzy niestety nie idą na wolne i szukają luk i dziur w rozwiązaniach każdego systemu. Dlatego tak istotne jest by Twój Wordpress był aktualny.

Co poza opieką Wordpress ?

Potrzebujesz przebudować strukturę Twojej strony na Wordpress lub twój Wordpress wolno działa i chciałbyś go zoptymalizować ?

Tworzenie stron WordpressTworzenie stron internetowych KrakówIle kosztuje strona internetowa

Opieka nad stronami Wordpress

Kiedy skorzystać z usługi opieki nad stroną Wordpress ?

Zależnie od typu strony www jaką posiadamy będziemy potrzebować stałej opieki dla strony internetowej lub samodzielnie w przypadku jeżeli posiadamy system cms będziemy w stanie prowadzić administrację tak by strona internetowa była aktualna w treści. W przypadku prostych stron opieka nad strona nie jest potrzebna.

Strony firmowe, wizytówki czy onepage nie wymagają stałej administracji, a kwestie prowadzenia bloga lub aktualizacji są możliwe we własnym zakresie do wykonania.

W przypadku bardziej rozbudowanych stron, portali, sklepów czyli produktów cyfrowych które wymagają nieprzerwanego działania na wysokim poziomie warto jest zlecić aktualizację strony internetowej firmie, która doskonale zna się na jej obsłudze lub już podczas tworzenia strony przewidzieć możliwości supportu i utrzymania strony przez agencję interaktywną. W przypadku większych firm może bowiem nie być osoby dedykowanej do obsługi lub dla której opieka nad stroną www będzie zadaniem dodatkowym lub problematyczna.

Częstym problemem stron bez stałej usługi jak np: administracja strony możemy liczyć się z problemami typu :

1) braku aktualnej wersji systemu zarządzania i wtyczek strony np: pozostawiony na kolejne miesiące dział aktualności, bloga źle wygląda dla potencjalnych Klientów,
2) braku osoby odpowiedzialnej za zmiany na stronie,
3) braku wykonania kopi zapasowej (aktualne kopie bezpieczeństwa są ważne w przypadku włamania lub wirusa) czy przeglądu systemu Wordpress.


Ile kosztuje administracja stron www na Wordpress ?

Administracja strony Wordpress i opieka - cennik

W naszej agencji interaktywnej usługę opieki nad stroną i administrację stron internetowych realizujemy w 4 podstawowych pakietach abonamentu.

Zlecając zapewniasz sobie bezpieczeństwo i brak problemów, a my regularnie wykonujemy aktualizację systemu, stanu pojemności serwera, skrzynek email i monitorujemy hosting.

Aktualizację strony zaleca się wykonać przynajmniej raz w miesiącu tj: wykonanie kopii serwisu, sprawdzenia kodu i warstwy backend. Administracja strony prowadzona nieregularnie bywa potencjalnym problemem i powodem włamań lub zainfekowania strony www.

Jak wygląda opieka stroną internetową ?

Jak przystępujemy do prac na stronie internetowej by nie naruszyć jej obecnej wersji i aby obecne dane były dostępne.

Podstawowym elementem prac związanych z opieką Wordpress jest wykonanie kopii zapasowych przed rozpoczęciem prac aktualizacyjnych i administracyjnych. To gwarancja że żadne dane na Twojej stronie nie zostaną usunięte, a usługa opieki nad stroną jest realizowana bezpiecznie. Zobacz nasze pakiety.

Administracja witryny to oszczędność czasu do kilku godzin w miesiącu dla Twoich pracowników. Poznaj cennik pracy specjalistów czuwającego i dającego bezpieczeństwo dla wielu firm.


Opieka nad stroną internetową Wordpress - pakiety

Pakiet 1h - doraźna opieka nad stroną www
Zawiera podstawową usługę z zakresu wykonania opieki nad stroną Wordpress.
W ramach administracji wykonamy dowolne rozwiązanie problemu, kopii zapasowej, wprowadzenia zmian na stronie (podjęcie analizy nie jest wliczone w wycenę).
Wycena podawana jest po analizie na podstawie roboczo godzin.

Okres do wykorzystania pakietu w ciągu 2 miesięcy.
Cena zawiera 1h pracy administratora.
Koszt: 200zł netto

Pakiet 2h - zwykle proste prace i administracja strony
Zawiera 2h usług administratora do dowolnego wykorzystania.
Okres do wykorzystania pakietu w ciągu 3 miesięcy.
Koszt: 400zł netto

Pakiet 4h - szerszy pakiet, administracja strony
Zawiera 4h usług administratora do dowolnego wykorzystania.
Okres do wykorzystania pakietu w ciągu 4 miesięcy
Koszt : 500zł netto

Pakiet 10h - opieka nad stroną www w trybie pełnym
Zawiera 10h usług administratora do dowolnego wykorzystania.
Okres do wykorzystania pakietu w ciągu 5 miesięcy
Koszt : 1800 netto

Opieka Wordpress - czy warto zlecić ?

Dla nas środowisko Wordpress to codzienność. Dla Ciebie i Twojego zespołu może okazać się zbyt czasochłonnym zajęcie stale doglądanie aktualizacji wersji Wordpressa i wtyczek, pilnowanie miejsca na serwerze lub ważności certyfikatu SSL. Opieka Wordpress to kompleksowa administracja i dbanie o stabilny rozwój Twojej strony internetowej oraz o to by była zawsze dostępna w internecie.

Czas reakcji na awarie w ramach administracji i opieki ?

Czas reakcji dla administracji nad stroną dla Twojej firmy zależny jest od wybranego trybu opieki. Realizujemy prace administracji w trybie : pilnym i standardowym. Pracujemy dla Ciebie od pn do pt w godzinach od 8 do 18 świadcząc usługi administracji, monitoringu i opieki stron na Wordpress.