Strony internetowe - Wrocław

Wiemy jak dotrzeć do Twoich Klientów. Tworzenie stron internetowych w oparciu o analizę potrzeb użytkowników i budowę grup docelowych. Wspólnie tworzymy cele i odpowiadamy na pytania. Efektem przeprowadzenia warsztatów poznawczych jest dobór odpowiednich rozwiązań.

Projektowanie stron www o poprawnym kodzie i idealnym czasie wczytania, responsywnych i nowoczesnych.

projektowanie stron www Wrocław

Tworzenie stron www Wrocław

Projektowanie stron internetowych Wrocław

Projektowanie stron dla Klientów docelowych. Autorskie projekty i stylistyka opracowana na bazie analizy grupy docelowej.

Projektowanie interfejsu, interakcji poprawiających doświadczenia użytkownika.

Projektowanie stron - UX

Projektowanie ścieżki użytkownika oraz userflow. Projektowanie makiet UX w wersji desktop i mobile.

Projektowanie stron w wysokiej użyteczności UX. Dla nas liczy się przejrzystość i pozytywne doświadczenia użytkownika

Tworzenie stron internetowych

Strony internetowe tworzone w naszej agencji to idealne dopasowanie do urządzeń mobilnych, dbałość o detale i dynamiczna płynnie skalująca się responsywna strona internetowa

Nasza oferta to również :
Tworzenie stron internetowych Kraków

Strony www Wrocław - optymalizacja

Strona www to połowa sukcesu. Strona internetowa dobrze konwertująca i zoptymalizowana pod wyszukiwane frazy kluczowe to sukces naszych Klientów. Wierzymy że kompleksowa usługa projektowania stron i optymalizacja SEO to idealne połączenie strony która zarabia.

Jeżeli Twoja strona niema wyników zamów optymalizacji SEO.
Zobacz ofertę
optymalizacji Wordpress

Optymalizacja techniczna stron internetowych

Optymalizacja techniczna to specjalność naszej agencji interaktywnej. Nasze strony www to spełnienie wymagań programów analitycznych : Google Page Speed, Lighthouse oraz gtmetrix.com w wartości od min. 88 punktów dla urządzeń mobilnych.

Tworzenie stron www i optymalizacja to kompleksowa usługa realizowana w naszej agencji.

Audyty i pozycjonowanie stron www

Projektowanie i tworzenie stron które nie budują widoczności nie ma sensu. Doskonale o tym wiemy dlatego wprowadziliśmy usługę analizy i audytów stron www.

Nasz zespół wykonuje
audyt SEO, strony, która nie ma pozycji, przeanalizuje content na Twoje frazy kluczowe, wykona audyt SEO onsite i offsite, linkowanie oraz konkurencję.
Poznamy przyczynę spadków, brak ruchu i zaproponujemy rozwiązania.

Systemy CRM dla firm

Nasza agencja interaktywna Hauerpower tworzy spersonalizowane i modułowe systemy CRM dla firm. Realizujemy systemy finansowe, oprogramowanie CRM pomagające zarządzać zespołem, Klientami i obsługą firm.

Systemy CRM dla firm

Projektowanie stron www Wrocław

Tworzenie stron internetowych Wrocław

Tworzenie stron internetowych może wydawać się proste.

Aby móc przyjąc określone terminy realizacji oraz budżety na wykonanie stron internetowych przyjęło się stosować kilka typów stron dla lepszej orientacyji potrzeb Klientów. Są to podziały tzw pudełkowe czyli sztucznie wprowadzone by pomóc Klientom odnaleźć się w ich oczekiwania bez potrzeby uczenia się skomplikowanych terminologii.

Strony www - Wrocław

Strony www typu ofertowego

Zwykle typem strony internetowej realizowanym dla małych i średnich firm jest strona prezentująca ofertę i usługi. Za cel realizacji strony zwykle przyjmuje się skrupulatne przedstawienie oferty firmy. W tego typu stronach ważne jest zbudowanie zaufania oraz pokazanie rzetelności usług realizowanych przez Firmę.

Strony www typu wizytówka 'onepage'
To strona zawierająca podstawowe informacje zwykle w formie jednej podstrony w której menu kieruje do odpowiednich sekcji. Może zostać rozbudowana o blog i dodatkowe podstrony w przyszłości.

Projektowanie stron www może zostać dowolnie rozbudowane po etapie konsultacji z grafikiem w przyszłości jednak warunkiem koniecznym jest poprawne zakodowanie strony i wdrożenie systemu cms.

Projektowanie stron www - jak wygląda proces ?

Podczas projektowania stron internetowych Wrocław warto zwrócić uwagę na kilka podstawowych aspektów które odpowiednio wcześniej wykonane pozwolą na sprawną realizację strony internetowej. Wyróżniliśmy kilka podstawowych problemów typowych stron z którymi często się spotykamy optymalizując lub naprawiając obecne strony

Czy strona www jest responsywna ?

Czy strona wwwposiada intuicyjny system CMS ?

Czy strona internetowa jest zoptymalizowana pod względem technicznym oraz wykonane jest SEO ?

Czy strona internetowa posiada dedykowany szablon czy wdrożona jest na builderze lub gotowym szablonie ?

Jak jest dostosowana do czynników jakościowych w Google (Core web Vitals)

Strony www Wrocław - cennik

Ile kosztuje strona internetowa we Wrocławiu ?

Cennik stron internetowych składa się przynajmniej z kilku składowych czynników na podstawie których można ocenić ilość czasu potrzebnego do jej wdrożenia. Cena strony internetowej Wrocław zależna jest od jej przeznaczenia co za tym idzie stopnia zaawansowania wykonanaia projektu graficznego i wdrożenia niezbędnych funkcjonalności.

Najprościej podać cenę strony internetowej w określonych typach, które definiują ich funkcjonalności.

Strony www Wrocław - koszt

Strony internetowe typu wizytówka
To proste strony dla firm składające się od 5 do 6 podstron. Wdrożone bez zaawansowanej funkcjonalności z średnio zaawansowanym projektem graficznym.
Cena : od 2.800 zł netto

Strony internetowe typu ofertowa
To zaawansowane strony zawierające rozbudowane działy typu usługi, oferta. Projektowanie stron w wersji mobilnej i desktop jest włączane do etapu tworzenia tego typu strony. Zwykle zawierają submenu oraz dedykowanekarty produktu w tym dedykowane formularze, galerię.

Cena : od 4.500 zł netto