Strony internetowe - Wrocław

Wiemy jak dotrzeć do Twoich Klientów. Tworzymy strony w oparciu o analizę potrzeb użytkowników i budowę grup docelowych. Wspólnie tworzymy cele i odpowiadamy na pytania. Efektem przeprowadzenia warsztatów poznawczych jest dobór odpowiednich rozwiązań.

Zobacz jak wygląda proces projektowania stron internetowych w naszym studio.

Tworzenie stron Wrocław

W studio hauerpower tworzymy nowoczesne rozwiązania. Skutecznie realizujemy i tworzymy procesy, diagramy userflow tj. scenariusze użytkownika. Wszystko po to by strona internetowa była jak najlepiej dopasowana do Twoich oczekiwań i Klientów firmy.

Tworzymy i analizujemy potrzeby Twojego Klienta. Budujemy persony oraz określamy cele. Budujemy scenariusze i logikę spiętą w funkcjonalną architekturę informacji Twojej strony internetowej

Tworzenie stron internetowych Wrocław realizujemy kompleksowo w kilku następujących po sobie etapach.

Etapy projektowania stron www

Warsztaty poznawcze
To pierwsze spotkanie z Twoim zespołem i poznanie Waszych potrzeb i oczekiwań. To w tym miejscu omawiane zostają cele i analizy potencjalnego Klienta dla Twojej firmy. Dzięki nim będziemy w stanie dobrać idealne rozwiązania.

Budowa struktury strony internetowej
Po zebraniu materiałów przystępujemy do opracowania architektury informacji i schematów blokowych dla Twojej strony internetowej.

Projektowanie strony internetowej - makiety
Po ustaleniu i zaakceptowaniu struktury przystępujemy do prac projektowania makiet i planowania contentu na stronie.

Projektowanie grafiki strony www
Kolejnym etapem jest przygotowanie dedykowanej warstwy wizualnej tj grafiki strony w rozdzielczościach desktop i mobile.

Tworzenie strony - wdrożenie systemu CMS
Finalnym etapem jest kodowanie html, css strony oraz wdrożenie systemu cms wordpress.

Może zainteresować Cię również:

Zobacz co to jest audyt seo strony i jak go realizujemy.
Sprawdź jak wygląda Wordpress optymalizacja

Projektowanie stron internetowych - Wrocław

Projektowane strony w naszej agencji realizowane są w oparciu o ścisłe założenia i cele ustalone podczas warsztatów z Klientem.

Projekt musi spełniać kryteria jakościowe, a także być :

- dopasowany do grupy docelowej,
- zaprojektowan ydla potrzeb konkretnych typów użytkownika tzw: person
- dostosowana do urządzeń mobilnych,
- zoptymalizowany technicznie oraz posiadać strukturę zoptymalizowaną pod względem SEO.

W hauerpower dla naszych Klientów z Wrocławia wykonujemy kompleksowo strony internetowe. Oferujemy również wsparcie i support w postaci:
- rocznej gwarancji,
- supportu i wsparcia administratora ( helpdesk oraz meetingi online ),
- naprawę i optymalizację stron.

Agencja Interaktywna Hauerpower to 14 letnie doświadczenie w projektowaniu stron dla lokalnych biznesów np: w mieście Wrocław.

Tworzenie stron internetowych - poradnik

Jak przygotować się do pracy z agencją ? Jak zlecić tworzenie strony internetowej ? Czym jest specyfikacja oraz brief. Zobacz nasz poradnik dotyczący tworzenia stron internetowych

tworzenie stron internetowych

Projektowanie stron dla
Klientów z Wrocławia

Tworzenie stron internetowych - możliwości

Tworzenie stron internetowych może wydawać się proste.

Aby móc przyjąc określone terminy realizacji oraz budżety na wykonanie stron internetowych przyjęło się stosować kilka typów stron dla lepszej orientacyji potrzeb Klientów. Są to podziały tzw pudełkowe czyli sztucznie wprowadzone by pomóc Klientom odnaleźć się w ich oczekiwania bez potrzeby uczenia się skomplikowanych terminologii.

Typy stron internetowych

Strona typu ofertowego

Zwykle typem strony internetowej realizowanym dla małych i średnich firm jest strona prezentująca ofertę i usługi. Za cel realizacji strony zwykle przyjmuje się skrupulatne przedstawienie oferty firmy. W tego typu stronach ważne jest zbudowanie zaufania oraz pokazanie rzetelności usług realizowanych przez Firmę.

Strona typu wizytówka 'onepage'
To strona zawierająca podstawowe informacje zwykle w formie jednej podstrony w której menu kieruje do odpowiednich sekcji. Może zostać rozbudowana o blog i dodatkowe podstrony w przyszłości.

Każdy typ strony internetowej może zostać dowolnie rozbudowany w przyszłości jednak warunkiem konierznym jest poprawne zakodowanie strony i wdrożenie systemu cms.

Na co zwrócić uwagę projektując stronę www ?

Wyróżniliśmy kilka podstawowych problemów typowych stron z którymi często się spotykamy optymalizując lub naprawiając obecne strony

Czy strona jest responsywna ?

Czy strona posiada intuicyjny system CMS ?

Czy strona jest zoptymalizowana pod względem technicznym oraz wykonane jest SEO ?

Czy strona posiada dedykowany szablon czy wdrożona jest na builderze lub gotowym szablonie ?

Jak jest dostosowana do czynników jakościowych w Google (Core web Vitals)

Cennik tworzenia stron - Wrocław

Ile kosztuje strona internetowa we Wrocławiu ?

Cennik stron internetowych składa się przynajmniej z kilku składowych czynników na podstawie których można ocenić ilość czasu potrzebnego do jej wdrożenia. Cena strony zależna jest od jej przeznaczenia co za tym idzie stopnia zaawansowania wykonanaia projektu graficznego i wdrożenia niezbędnych funkcjonalności.

Najprościej podać cenę strony internetowej w określonych typach, które definiują ich funkcjonalności.

Ceny stron www ?

Strony internetowe typu wizytówka
To proste strony dla firm składające się od 5 do 6 podstron. Wdrożone bez zaawansowanej funkcjonalności z średnio zaawansowanym projektem graficznym.
Cena : od 1.800 zł netto

Strony internetowe typu ofertowa
To zaawansowane strony zawierające rozbudowane działy typu usługi, oferta. Zwykle zawierają submenu oraz dedykowanekarty produktu w tym dedykowane formularze, galerię.

Cena : od 3.500 zł netto