Szkolenia Wordpress

Masz stronę internetową ale nie wiesz jak nią skutecznie zarządzać ? Nie masz czasu na szukanie informacji o Wordpress ? Potrzebujesz konkretnej wiedzy, szybkiego szkolenia Wordpressa ? Masz kilka pytań, których nie ma w Google ? Z nami poznasz tajniki wiedzy z zakresu edycji, optymalizacji i tworzenia stron na Wordpress. Oferujemy szkolenia i kursy Wordpress dopasowane do potrzeb indywidualnych lub grupowych.

szkolenia i kursy Wordpress

Szkolenia i kursy Wordpressa

Szkolenia i kursy online

Podczas kursu online będziesz mógł uczestniczyć w warsztatach o zróżnicowanych poziomach od podstawowego do zaawansowanego.

Oferujemy zarówno indywidualne kursy online jak i grupowe szkolenia dopasowane do poziomu uczestników grupy.

Szkolenia indywidualne Wordpress

Jeżeli masz konkretne pytania, chcesz uzyskać wiedzę od praktyków Wordpress znającego system bardzo dobrze od środka jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Budowa motywów, funkcjonalności, optymalizacja nie jest dla nas problemem. Chętnie odpowiemy na każde pytanie.

Szkolenia zamknięte

To szkolenia dla działów marketingu, zespołów IT, które chcą sprawnie zarządzać swoim Wordpressem. Pokażemy jak wykonać podstawową optymalizację, jak tworzyć treści pod SEO, dodawać wtyczki i móc je samodzielnie zweryfikować pod względem wiarygodności.

Podczas szkoleń online nauczymy Cię jak zabezpieczyć Wordpress, ustawić automatyczne aktualizacje i wiele więcej. Program szkolenia ustalamy indywidualnie zależnie od poziomu zaawansowania i zestawu pytań.

Programy szkoleń Wordpress

Zobacz jak wyglądają nasze szkolenia z Wordpressa. Poznaj program naszych szkoleń CMS Wordpress. Nauczymy Cię jak skutecznie korzystać z tego popularnego systemu CMS i sprawnie poruszać się po 'kokpicie WP'.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu Wordpress ?

‍Wordpress to obecnie najpopularniejszy system CMS. Obecnie ponad 60% wdrożonych jest w tym systemie. Duża społeczność oraz mnogość rozwiązań w postaci wtyczek oraz dostępność deweloperów sprawia że system ten cieszy się coraz większą popularnością.

Nasz kurs Wordpress daje Ci :

1) odpowiedzi na pytania początkujących i zaawansowanych,
2) naukę z zakresu poruszania się w środowisku i interfejsie kokpitu WP,
3) wiedzę jak dobrać właściwe wtyczki, motywy i rozszerzenia,
4) odpowiedź na co uważać by nie tracić pieniędzy na niepotrzebne rozwiązania.

Dzięki szkoleniu uzyskasz niezbędną wiedzę z zakresu administracji systemem, unikniesz wielu problemów, które oszczędzą Ci wielu godzin spędzonych na szukaniu odpowiedzi.

Szkolenie i kurs Wordpress organizowane jest przez praktyków i programistów Wordpress mających na codzień z nim styczność. Szkolenia w formie online to idealny sposób na doszlifowanie swojej wiedzy.

Skorzystaj z bogate ponad 10 letniego doświadczenia - agencja interaktywna Hauerpower

Posiadamy praktyczne doświadczenie z zakresu tworzenia motywów i indywidualnych wdrożeń oraz integracji CMS z zewnętrznymi programami dlatego nie straszne nam żadne pytania i problemy naszych kursantów.

Kurs online Wordpress organizujemy z myślą o początkujących użytkownikach, programistach chcących wejść w świat tworzenia strona w oparciu o ten CMS. Dostęp do kursu jest ustalany na podstawie ilości zapisów na konkretny termin.

Nie masz czasu na Wordpress ?

Jeżeli nie chcesz inwestować swojego czasu na zgłębianie tajników Wordpress, chętnie stworzymy dla Ciebie stronę internetową.
Zobacz tworzenie stron w Wordpressie, poznaj naszą filozofię projektowania i tworzenia bez buildera.

Coś więcej niż szkolenie Wordpress ?

Jeżeli szukasz informacji i jesteś zaawansowanym użytkownikiem Wordpress ten materiał może być dla Ciebie pomocny. Przygotowaliśmy serię wpisów na temat Wordpress, które przydadzą się każdemu administratorowi. Jeżeli jednak masz czasu na swojego Wordpressa możesz zlecić nam administrację stroną internetową Wordpress

Jak pozycjonować stronę na wordpress Jak zwiększyć BEZPIECZEŃSTWO wordpress Jak Przyśpieszyć stronę na Wordpress

Szkolenia Wordpress. Wiedza od ekspertów.

Do kogo skierowane jest szkolenie ?

Zależnie od typu, szkolenia kierujemy do różnych grup użytkowników, od początkujących administratorów chcących sprawnie poruszać się po systemie CMS nie tylko od strony wizualnej, po zaawansowanych mających już konkretne pytania. Oferujemy program szyty na miarę na podstawie przygotowanych wcześniej pytań do organizowanego kursu Wordpress.

Jak wygląda kurs online Wordpress ?

Każde realizowane szkolenie i kurs Wordpress jesteśmy w stanie dopasować do indywidualnych potrzeb. Przebieg kursu oraz czas trwania dostosowywany jest do wymagań uczestników i ustalany na podstawie zebranych informacji odnośnie potrzebnej do przekazania wiedzy. Szkolenie może być rozłożone na kilka spotkań lub jedno dłuższe.

Cele szkolenia Wordpress

Nauczysz się szkoleniu dowiesz się :

1)  Jak skutecznie zarządzać Wordpressem
2) Jak poprawnie optymalizować pod względem SEO.
3) Powiemy jak przygotować treści by skutecznie rankowały w Google,
4) Poznasz techniki optymalizowana zdjęć, dbania o bazę danych,
5) Poznasz podstawowe i zaawansowane pojęcia oraz zasady konfiguracji Wordpressa

Od czego zacząć naukę wordpress ?

Zależnie czy jesteś zaawansowanym użytkownikiem i chcesz nauczyć się programować czy chcesz sprawnie poruszać się po systemie Twoja nauka Wordpress będzie wyglądała w każdym z etapów nieco inaczej. Podstawy zarządzania systemem CMS Wordpress znajdziesz na wszelkich dostępnych platformach oferujących kurs Wordpress np: YouTube. Warto przesłuchać kilka filmów instruktażowych by poznać ogólnie możliwości systemu.

Platforma oficjalna strona WP
Na oficjalnej stronie Wordpress znajduje się prawdziwa skarbnica wiedzy na której znajdziesz odpowiedź na każde pytanie.

Blogi i społeczność wordpress
Wpisując frazę, problem w Google lub na mediach społecznościowych uzyskasz z pewnością pomoc fachowców.

Praktyka i doświadczenie
Jednak nic tak nie uczy jak praktyka. Dlatego polecamy by nie poprzestać na teorii i przy niewielkim nakładzie środków zainwestować w podstawowy hosting i samodzielnie ćwiczyć edycję i administrację stroną internetową.

Czy Elementor jest odpowiedni do tworzenia stron ?

Elementor CMS jest jednym z popularnych builderów Wordpress. Posiada wizualny edytor treści dzięki któremu widzisz od razu wprowadzone zmiany. Pracujesz na stronie edytując ją na żywo co jest oczywistą zaletą takiej formy edycji stron. Jeżeli Twoim celem jest postawienie strony na zakupionym motywie lub masz czas na samodzielne jej tworzenie i chęć do nauki to jak najbardziej takie rozwiązanie ma sens.

Warto jednak pamiętać że Elementor jest builderem, co za tym idzie jego kod jest ciężki i wymaga optymalizacji. Elementor można określić jako 'kombajn' do tworzenia stron, czego skutkiem jest duża 'zasobożerność' i wymagania sprzętowe.

Ile kosztuje Elementor ?

Zależnie od pakietu i wymaganych funkcjonalności. Jednak wersja podstawowa jest darmowa. Dlatego dzięki wdrożeniu w CMS strony na Elementorze możesz za darmo uczyć się i tworzyć swoją pierwszą stronę internetową.

ElementorPRO w wersji płatnej zawiera zestaw ponad 100 motywów do wykorzystania przy tworzeniu strony oraz liczne integracje z narzędziami zewnętrznymi (systemy mailingu, systemy CRM). Koszt Elementor pro to 49$. W ramach licencji uzyskasz dostęp i możliwość tworzenia 1 strony internetowej.