Strony internetowe - Warszawa

Jesteśmy nastawieni na sukces. Każda strona to wyzwanie i histroria do przekazania. Tworzymy intuicyjne rozwiązania.

Tworzenie stron www - Warszawa

Tworzenie architektury UX stron internetowych, nowoczesne i intuicyjne realizacje stron to nasza misja.

Jeżeli nie wiesz do kogo kierujesz swoją ofertę, kto jest Twoim klientem pierwszym krokiem do budowy strony www są wspólne warsztaty naszym zespołem.

W Hauerpower tworzenie stron www rozpoczynamy od projektowania makiet funkcjonalnych i tworzenia warstwy UX czyli opracowania architektury informacji.

Strony internetowe tworzymy w kilku etapach.

Wspólne tworzenie stron internetowych

Podstawą opracowania czytelnej strony internetowej w Hauerpower studio Warszawa jest rozmowa i wywiad na podstawie którego tworzenie stron internetowych przebiega sprawnie i kreatywnie, a proponowane rozwiązania są dopasowane do wymagań Klienta.

Tworzenie makiet stron internetowych

W naszym studio tworzone strony internetowe są budowane od podstaw w oparciu o analizę konkurencji i docelowych potrzeb. Na etapie opracowania UX strony internetowej wspólnie budujemy podróż użytkownika po stronie www tworząc ścieżki zakupowe i realizacji celów.

Systemy CRM - tworzenie i projektowanie

Programujemy od podstaw własne rozwiązania systemów CRM – wiemy jak ważne jest by spełniał on wszystkie potrzebne wymagania i był pomocny przy tworzeniu własnych rozwiązań.

Projektowanie stron internetowych w Warszawie

Projektowanie stron dopasowanych dla grupy docelowej

Unikalne rozwiązania - strony www projektowane dla konkretnego odbiorcy, badanie grupy docelowej i analiza danych.

Projektowanie stron - makiety UX
Budujemy, pytamy, szukamy odpowiedzi. Opracowujemy makiety UX na bazie własnych doświadczeń oraz w wyniku przeprowadzonych badań i rozmów z pracownikami firmy Klienta. Tworzymy i projektujemy interaktywne makiety UX.Projektowanie stron www - grafika

Projektowanie stron dla Klientów z Warszawy

Projektowanie stron www odbywa się jako drugi etap współpracy – to na tym etapie na opracowaną makietę powstaje warstwa wizualna. Nasi graficy przygotowują koncepcję wizualną która następnie przesyłana jest do akceptacji poprzez portal symu.co lub figma.com. Na tym etapie wspólnie zastanawiamy się nad obraną ścieżką graficzną, czy wszystko jest zaprojektowane w zgodzie z misją i przesłaniem firmy, czy opracowana stylistyka jest spójna i jasna dla odbiorcy.Optymalizacja - tworzenie szablonu html

Tworzymy i programujemy szablon html z opracowanego projektu graficznego. Kodujemy w html, css, js i php przygotowując kod oraz optymalizując pliki pod wyszukiwarki i dla użytkownika.

Montaż systemu CMS / optymalizacja

Programowanie i tworzenie oraz montaż systemu cms na serwerze, testy i optymalizacja na tym etapie to ważny etap wdrożenia strony internetowej przed oddaniem do testów. Czytelność i przejrzystość - podstawa tworzonych stron w hauerpower.

Może zainteresować Cię również:

Zobacz co to jest audyt seo strony i jak go realizujemy.
Optymalizacja strony wordpress

Tworzenie stron internetowych krok po kroku

Jak przygotować się do pracy z agencją ? Jak zlecić tworzenie strony internetowej ? Czym jest specyfikacja oraz brief. Zobacz nasz poradnik dotyczący tworzenia stron internetowych

tworzenie stron internetowych

Case studies Klientów
z Warszawy

Strony www - indywidualnie

Tworzenie stron internetowych w typie minimalizmu graficznego

Wysoka konwersja zapytań – tworzenie stron zoptymalizowanych na konkretne cele, tworzenie stron firmowych, produktowych, landingpage.

Strony internetowe dla użytkownika mobilnego
W dobie urządzeń przenośnych wychodzimy z założenia że tworzona strona przede wszystkim powinna spełniać oczekiwania odbiorcy mobilnego. Projektujemy w oparciu o zasady ‘mobile first’.450+
Strony internetowe i sklepy. Wykonaliśmy wiele ciekawych stron www dla klientów małych i średnich firm lokalnych i z całej Polski

Dla nas to ważne by każda strona internetowa była jak najlepiej zaprojektowana dla użytkownika i zoptymalizowana dla wyszukiwarek.Inspirujące strony internetowe.

Wykonamy każdą stronę wwwFirmowe, wizytówki, landingpage, ofertowe, zaawansowane strony, portale, branżowe i dla osób prywatnychTworzymy lepszą architekturę strony

Inspiruje nas użytkownik i jego droga po Twojej stronieWiemy co lubią użytkownicy, wiemy jak dopasować rozwiązania do ich potrzeb.

Strony www Warszawa - dopasowane do potrzeb

Szukanie i analiza potrzeb użytkownika.

Tworzenie stron internetowych Warszawa. Każda projektowana strona internetowa w studio hauerpower to ponadprzeciętne projekty graficzne oraz indywidualne wdrożenia rozwiązań z zakresu kodowania / html, js, css, php / i zarządzania - system cms wordpress, presta.

Tworzymy indywidualne i tanie strony internetowe. Dostarczamy naszym klientom nielimitowaną liczbę rozwiązań w ramach realizacji strony internetowej.
zobacz portfolio

Projektowanie makiet dla stron internetowych

Budowa makiet UX - projektowanie stron na bazie doświadczeńProjektowanie i tworzenie makiet - etap I współpracyPrzed podjęciem współpracy w naszym studio zostaje opracowana makieta użyteczności i potrzeb dla użytkownika.

Tworzymy interaktywne makiety w takich programach jak : adobe XD, figma.com czy symu.com jako warstwa prezentacyjna naszych rozwiązań. Każdorazowo dając możliwość wglądu i pozostawienia komentarzy na powyższych portalach. Makiety dają możliwość jeszcze przed przejściem do projektu graficznego 'poklikania' po prototypie strony internetowej bez potrzeby wizualizacji o programowania kodu html. Budujemy na tym etapie już możliwości, planujemy rozwiązania bez wchodzenia w koszt kolejnych etapów.


Nowoczesne strony www dla Klientów z Warszawy

Użyteczne i nowoczesne projektowanie stron www. Projekt graficzny czyli warstwa wizualna to podstawowy element, który ma wpływ na odbiór strony internetowej przez użytkownika.

Każdy etap to możliwość sprawdzenia pomysłów i rozwiązań na interaktywnych makietach. Na etapie projektowania graficznego udostępniamy Państwu możliwość przejścia po makiecie wizualnej jak stron czyniłby to użytkownik.

Proces projektowania stron internetowych w Warszawie

To kolejny proces usprawniający projektowanie strony internetowej w studio Hauerpower.

Te dwa etapy dają możliwość odpowiednio pracy do akceptacji i dowolnej liczby testów i powtórzeń oraz ponownych testów, których celem jest jak najlepsze dopasowanie rozwiązań do potrzeb końcowego użytkownika - grupy testującej proponowane rozwiązania projektowanej strony internetowej.

Zdobądź Klientów z Warszawy i zbuduj lokalny biznes.

Warszawa

Miasto stołeczne Warszawa. Stolica Polski oraz województwa mazowieckiego. Największe miasto w kraju.

Powierzchnia: 517,2 km²
Wysokość n.p.m.: 100 m

Warto prowadząc działalność w Warszawie odwiedzić te atrakcje, które nam szczególnie przypadły do gustu.

- Zamek Królewski w Warszawie,
- Pałac Kultury i Nauki,
- Centrum Nauki Kopernik,
- Rynek Starego Miasta,
- Plac Zamkowy