Tworzenie stron Wordpress

Jesteśmy praktykami i programistami na codzień zajmującymi się tworzeniem stron internetowych w oparciu o ten popularny i w pełni elastyczny system zarządzania treścią. Projektujemy indywidualnie z opracowaniem architektury i struktury strony internetowej. Dzięki znajomości pisania dobrze zoptymalizowanego kodu gwarantujemy pełną responsywność stron na Wordpressie i dopasowanie do najnowszych wymagań algorytmów i użytkowników.

tworzenie stron na Wordpress

Strony internetowe Wordpress - oferta

Tworzymy szybkie i dopracowane strony internetowe

Tworzone strony internetowe to indywidualne wdrożenia i integracje systemu.

Znamy Wordpress od środka i wiemy jak osiągnąć doskonały performance stron dla użytkowników i algorytmów. Nasze wdrożenia stron internetowych Wordpress to minimum 90/100 pkt w narzędziach analitycznych takich jak Google Page Speed czy GTmetrix.com

Nie używamy gotowych szablonów, motywów Wordpress

Tworzenie stron w Wordpress to nasza specjalizacja. Dbamy o kod i jego semantykę. Posiadamy własne rozwiązania warstwy frontend oraz integracji backend Wordpressa.

Builder nie jest nam potrzebny do pracy, gdyż daje gorsze wyniki optymalizacyjne i ciężki kod, który jest praktycznie niemożliwy do optymalizacji na poziomie 90/100 pkt.

Tworzymy strony na Wordpress. Ponad 350 realizacji.

Tworzymy strony internetowe na Wordpress od ponad 10 lat.

W tym czasie mieliśmy do czynienia z Wordpressem w różnych wersjach. Pamiętamy Wordpress w wersji 3 i ten bez Gutenberga. Wiemy jak wyciągnąć z niego to co najlepsze ;)

Łatwa edycja i intuicyjny kokpit dla administratora

Odpowiednio przygotowana logika panelu administratora to podstawa naszej pracy przy wdrożeniach Wordpress.

Intuicyjność panelu i pełna automatyzacja czynności dla administratora jest dla nas kluczowa. Wdrażamy wizualny edytor oraz dajemy możliwości edycji w pełnym zakresie dzięki edytorowi drag&drop.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Wiemy jak zabezpieczyć Twój Wordpress. Wtyczka bezpieczeństwa to nie wszystko. Daje ona złudne poczucie bezpieczeństwa.

Mamy swój zestaw instrukcji i procedur zabezpieczających Wordpress przed atakami czy włamaniem.

Świadczymy usługi opieki i administracji Wordpress

Oprócz tworzenia i wdrażania stron www zajmujemy się opieką i administracją stron już istniejących.

Każda strona internetowa wymaga aktualizacji i sprawdzania okresowego wersji systemu, wtyczek i kompatybilności z najnowszymi i aktualnie obowiązującymi wersjami głównymi systemu Wordpress.

Strony internetowe tworzone na Wordpressie

Zalety stron tworzonych w Wordpress

Czy Wordpress jest bezpieczny ? Czy można w nim zakodować i sprawnie zarządzać treścią ?

System Wordpress to potężne narzędzie znajdujące zastosowanie nie tylko w prostych firmowych stronach internetowych ale także z jego pomocą zbudujemy portal internetowy lub system CRM.

Proste i intuicyjne zarządzanie treścią

Odpowiednie przygotowanie logiczne i funkcjonalne backendu Wordpress jest istotne z punktu widzenia przyszłego administratora.

Podczas projektowania stron Wordpress ważne jest by uwzględnić etap integracji Wordpressa mając zaprojektowane makiety UX oraz funkcjonalności które będą możliwe do wykonania po stronie kokpitu Wordpress. To ważne by panel systemu Wordpress był przygotowany pod konkretne wymagania i dostarczał jak najlepsze możliwości automatyzacji pracy administratora.

Elastyczność modyfikacji oraz rozbudowy

Dzięki indywidualnemu wdrożeniu strony internetowej na Wordpress możesz sprawnie i prosto edytować obecne treści oraz przy wykorzystaniu predefiniowanych modułów i sekcji tworzyć nowe podstrony i sekcje prosto wybierając je z puli dostępnych w Wordpressie.

Bez problemu ustawisz liczbę kolumn sekcji, nagłówki, dodasz zdjęcia które automatycznie dopasują się do wielkości pojemnika odpowiednio generując formaty i wagi plików jpg.

Brak dodatkowych opłat - płacisz za wykonanie strony Wordpress tylko raz

Wordpress to narzędzie ogólnodostępne. Sam silnik Wordpressa nie jest rozwiązaniem płatnym.

Kosztem w przypadku Wordpress jest wdrożenie funkcjonalności backendu tj: podpięcie statycznego kodu html, css strony internetowej tak byś mógł zarządzać treścią z poziomu systemu.

Wordpress dobrze się pozycjonuje

To popularne hasło można spotkać na stronach internetowych agencji interaktywnych.

Hasło jest mocno marketingowe jednak prostując można jedynie stwierdzić że Wordpress daje bardzo dobre i dużo możliwości optymalizacyjnych od optymalizacji kodu html, css i js po optymalizację SEO onsite.

Możliwość integracji z innymi platformami i systemami CRM

W przypadku stron Wordpress dostajemy możliwość instalacji i wdrożenia dowolnego API innego systemu lub platformy.

Bez problemu można wdrożyć system CRM dla dewelopera czy aplikację lub podpiąć się do platformy salesmanago.

Brak ograniczeń we wdrożeniu. Na Wordpress można wdrożyć dowolny layout i funkcjonalności

W przypadku strony internetowej w Wordpress możliwe jest zakodowanie i tworzenie każdego typu stron internetowych od bardzo prostych i szablonowych po te skomplikowane z zaawansowaną funkcjonalnością i projektem graficznym.

Dzieje się tak dlatego że to Wordpress poprzez integrację odpowiednim kodem php wpinany jest do kodu frontend html a nie odwrotnie.

Masz stronę na Wordpress ?

Nie masz czasu na administrację i aktualizację strony na Wordpress ? Chcesz mieć święty spokój ? Zobacz naszą usługę administracji stroną na Wordpress. Oferujemy przeglądy techniczne stron, aktualizacje CMS i wtyczek, optymalizację techniczną oraz zarządzanie stroną.

Opieka wordpressWsparcie wordpress

Tworzenie i projektowanie stron Wordpress - poznaj proces

Proces tworzenia stron internetowych na cms Wordpress nie różni się wiele od procesu typowego projektowania strony. Różnicą w przypadku strony na Wordpress jest wcześniejsze zaplanowanie funkcjonalności administratora oraz możliwości jakie chciałbyś aby dostarczał Ci panel administratora. Strona internetowa dla nas to produkt i narzędzie które ma być dopasowane przede wszystkim do Twoich potrzeb i oczekiwań klientów.

Najważniejsze korzyści z tworzenia stron internetowych na Wordpress

Czy każdy typ strony można stworzyć na Wordpress ?
W przypadku Wordpress można tak na prawdę wdrożyć wszystko. Do głównych funkcjonalności które możemy wyróżnić podczas naszej ponad 10 letniej drogi poznawania i pracy na tym systemie :

1) wdrożenie dodatkowych wersji językowych,
2) przygotowanie spersonalizowanych opcji slideru np: wymiennie stosowanie slideru z hasłami i CTA zdjeć lub wideo,
3) prowadzenie bloga i odpowiednie tagowanie wpisów,
4) budowanie samodzielnie nowych podstron na podstawie przygotowanych już wcześniej predefiniowanych modułów np: moduł galerii, sekcji FAQ, układu 3 kolumn, czy sekcji krótkiej ze zdjęciami i tekstem,
5) implementacja dodatkowych funkcjonalności jak kalendarz, newsletter, dedykowane podstrony landingpage pod konkretną usługę zawierającą formularz, automatycznie generowane galerie z zbioru zdjeć bez potrzeby ich dodatkowego przygotowania, czy integracja z platformami zewnętrznymi jak salesmanago, skrypty Google Tag Manager etc.
6) doskonała możliwość optymalizacji SEO poprzez graficzny interfejs do budowy meta tagów title i description, tworzenie linkowania wewnętrznego czy budowy contentu zgodnego z logiką i wytycznymi Google.

Jak widzisz tworzenie stron na Wordpress daje dużą elastyczność i możliwości integracji z zewnętrznymi platformami oraz systemami. Nie ma tutaj ograniczeń technicznych i funkcjonalnych. Wordpress jest sam z siebie bardzo elastyczny w rozbudowie.

Tworzenie stron w Wordpress

Nasza agencja digital zajmuje się kompleksowym budowaniem marki w internecie. Dla naszych Klientów oferujemy jako kolejny etap współpracy pozycjonowanie stron oraz budowę ich widoczności w wyszukiwarce Google

pozycjonowanie stron wordpress

Obalamy mit i popularne hasło 'Google lubi Wordpressa'

Wbrew chwytliwym hasłom że 'strony wordpress same się pozycjonują' czy 'google lubi Wordpressa', to jedynie hasła nie mające pokrycia z rzeczywistością. Algorytm ocenia przede wszystkim techniczną optymalizację strony, treści, dostosowanie contentu do zapytania (tj frazy kluczowe), siłę domeny oraz linki do niej prowadzące. Nie ma znaczenia czy jest to Wordpress czy dedykowany silnik CMS, w przypadku jeżeli nie jest spełniony dość obszerny zestaw zaleceń nie ma mowy o tym by strona internetowa była przyjazna Google niezależnie od silnika w jaki jest wyposażona.

Tworzenie stron na Wordpress powinno być realizowane podobnie jak w przypadku każdej innej strony internetowej. Należy zwrócić uwagę że wdrożyć do Wordpress można każdy projekt i layout oraz funkcjonalność.

Czy strony internetowe na Wordpress są szybkie ?

Tak. Zdecydowanie strony internetowe tworzone na Wordpress jeżeli są dobrze wdrożone oraz posiadają dobrze zakodowany html, css są w stanie osiągnąć rezultaty na poziomie minimum 90/100pkt. Jednak jeżeli skorzystamy z buildera Wordpress optymalizacja może tutaj niewiele pomóc. W przypadku popularnych rozwiązań builderów Wordpress są one bardzo trudne do optymalizacji ze względu na ciężki kod i dużą liczbę skryptów js.

Ile czasu zajmuje tworzenie stron Wordpress?

Wszystko zależy od projektu graficznego oraz funkcjonalności do wdrożenia. W przypadku średnio zaawansowanej strony firmowej wdrożenie i tworzenie strony na Wordpress może zająć od 2 do 3 tygodni. W naszej ofercie znajduje się również projektowanie stron Wordpress z uwzględnieniem wymagań oraz dopasowaniem do potrzeb przyszłych użytkowników i administratora.

Czy Wordpress jest bezpieczny ?

Jak każdy system zarządzania treścią powinien być stale monitorowany i aktualizowany. Wordpress pozostawiony samemu sobie bez odpowiednich aktualizacji wersji oraz wtyczek lub motywów będzie narażony na włamania lub ataki. Warto dbać o aktualizacje i aktualną wersję PHP na serwerze.

Ile kosztuje zrobienie strony internetowej na Wordpress ?

Strony internetowe to nie tylko sam Wordpress. Do wyceny i kosztów tworzenia stron www w systemie Wordpress musimy znać również założenia, przygotować i zaprojektować architekturę informacji oraz strukturę strony. Najważniejszym etapem jest określenie zakresu prac projektanta oraz programisty który bierze również udział w etapie projektowania stron w Wordpress.
Dopiero mając przed oczami projekt strony Wordpress w wersji desktop i mobile możemy wycenić wdrożenie Wordpress. Podchodząc do tematu projektowania i tworzenia strony internetowej kompleksowo już po pierwszych rozmowach i warsztatach z Klientem jesteśmy w stanie określić koszta kompleksowej realizacji stron internetowych.

Jak zrobić stronę z wpisami Wordpress ?

Zwykle jest to rozwiazanie które wdrażane jest jako blog do strony internetowej. Wordpress domyślnie posiada kategorie, tagi oraz wpisy które można przypisać do odpowiednich kategorii. To podstawowa i główna funkcja do jakiej Wordpress był stworzony.

Czy Wordpress jest za darmo ?

Tak, silnik Wordpress oraz pliki są dostępne na licencji opensource. Znaczy to nie mniej nie więcej że sam Wordpress jest darmowym rozwiązaniem do tworzenia stron internetowych.

Od czego zacząć tworzenie stron Wordpress ?

W naszej agencji interaktywnej tworzenie stron na Wordpress rozpoczynamy od zebrania wszystkich potrzebnych informacji odnośnie celu i oczekiwań odnośnie strony internetowej. Tworzymy architekturę strony i projektujemy makiety użyteczności UX. Strona internetowa to nie tylko Wordpress ale przede wszystkim logika i budowanie pozytywnego doświadczenia użytkownika.

Czy tworzenie sklepów internetowych na Wordpress jest możliwe ?

Na Wordpress bez problemu można wdrożyć stronę internetową jak i sklep internetowy. Istnieją gotowe moduły oraz zestaw funkcjonalności ecommerce do Wordpress. Dodatek sklepu internetowego dodatkowo instalowany i poszerzający funkcjonalności Wordpressa o rozwiązania ecommerce to Woocommerce.

Jesteś gotowy na POWER ?

Potrzebujesz świeżego spojrzenia ?

Rozwiń i zaangażuj użytkowników.
Usprawnij obsługę procesów sprzedaży oraz doświadczenia Klientów.

Uwolnij z nami swój  potencjał cyfrowy
agencja digital marketing