Strony internetowe - Poznań

Tworzenie stron www dopracowanych technicznie oraz pod względem SEO to nasza specjalizacja. Projektujemy strony internetowe w oparciu o analizę grupy docelowej oraz testy A/B. Tworzymy strony responsywne i użyteczne, stawiamy na przejrzystość i minimalizm.

strony internetowe poznań - hauerpower

Tworzenie stron www Poznań

Projektowanie stron internetowych Poznań

Projektujemy strony indywidualnie dopasowane do rozdzielczości desktop i mobile. Dbamy czytelność, interfejs i interakcję by dostarczać pozytywne doświadczenia użytkownika.

Strony internetowe projektujemy w oparciu o analizę danych, rozmowy z Klientem oraz ścisłe dopasowanie do jego potrzeb oraz grupy docelowej. Badamy i mierzymy cele, budujemy architekturę informacji odpowiednią do potrzeb każdej strony www.

Projektowanie stron w Poznaniu

Wiemy jak ważna jest logika i intuicyjność projektowanych rozwiązań.

Strony www projektujemy w kilku etapach od prototypowania, zebrania niezbędnych danych do projektowania makiet i budowy architektury strony internetowej.

Tworzenie stron internetowych

Budowa nowoczesnych rozwiązań, dopasowanych do wymagań użytkowników i trendów to nasza specjalizacja.

Tworzenie stron www Poznań dla dedykowanych potrzeb i oczekiwań naszych Klientów to wyznaczanie standardów jakościowych i technicznych przez naszą agencję interaktywną już od lat.
Każda tworzona strona www indywidualny zoptymalizowany kod zapewniający szybkie wczytanie strony. Wdrażamy prosty i intuicyjny system cms Wordpress.

Responsywne strony internetowe Poznań - optymalizacja

Każda tworzona strona internetowa jest responsywna i optymalizowana ze szczególnym zwróceniem uwagi na działania SEO oraz techniczną poprawność kodu html, css. Odpowiednio minifikowane skrypty i nieduży kod js zapewnia że strony internetowe są szybkie.

Strony www bez optymalizacji SEO będą gorzej pozycjonowane i wolniej osiągną efekty w Google. Zobacz ofertę
optymalizacji stron Wordpress

Optymalizacja onsite stron internetowych

Optymalizacja stron internetowych Poznań to podstawowy element prac w naszej agencji interaktywnej po ukończeniu strony internetowej.

Nasz specjalista na podstawie researchu SEO oraz wytycznych Google poddaje strony internetowe odpowiedniej optymalizacji treści, kodu oraz buduje tematyczność podstron w nawiązaniu do odpowiednich fraz kluczowych.

Audyt strony i pozycjonowanie stron www

Masz stronę internetową ale nie jest widoczna na Twoje frazy kluczowe ? . Oferujemy audyt strony www który pokaże jej słabe miejsca.

Wykonujemy niezbędne analizy i
audyt SEO. Po wykonanym audycie i ustaleniu przyczyny braku ruchu do strony internetowej możemy wdrożyć zalecenia. Wnieś swój biznes na wyższy poziom, a nowa strona internetowa niech przynosi więcej Klientów.

Projektowanie stron www Poznań

Strony www Poznań - poznaj proces

Jak pracujemy nad tworzeniem strony internetowej ?

W agencji interaktywnej Hauerpower tworzymy strony www wspólnie z Klientem. Dla nas liczy się jakość wykonania. Organizujemy warsztaty wprowadzające w system pracy oraz budujemy specyfikację do zlecenia na podstawie której będą prowadzone prace nad stroną internetową. Współpracujemy z Klientami lokalnie w poznaniu dzięki temu prace postępują w ściśle określonej kolejności i harmonogramie. Kolejnym krokiem jest przygotowanie przez nasz zespół diagramów i schematów dla projektowanej strony www.

Projektowanie stron www Poznań - makiety i prototypowanie

Na podstawie zebranych informacji budujemy scenariusze użytkownika, strukturę i architekturę strony internetowej. Na tym etapie również rozpoczynamy analizy SEO i wykonujemy research fraz kluczowych. W oparciu o potrzeby grupy docelowej i opracowaniu person przygotowujemy wstępną makietę i prototyp strony internetowej.

Podczas ustalonych w trakcie researchu SEO fraz kluczowych oraz fraz według intencji użytkownika tworzymy silosy tematyczne dla których przypisane są odpowiednie podstrony wg typu. Standardowo strona www posiada podział na podstrony ze względu na ich przeznaczenie tj: :
- podstrony usługowe,
- podstrony produktowe,
- podstrony typu wpis blogowy, poradnik
- podstrony informacyjne dostarczające większą ilość contentu dla użytkownika.

Projektowanie stron internetowych - ilość niezależnych widoków ?
Każda strona internetowa może być dowolnie zaprojektowana, powyższy podział ma jedynie na celu uświadomienie że strona składa się z określonej ilości projektowanych autonomicznych widoków, sekcji tworzących layout. Im więcej potrzebnych jest widoków i projektowanych sekcji tym realizacja etapu graficznego jest droższa. Strona www Poznań prostsza w konstrukcji lub typu firmowego nie będzie wymagała więcej widoków dedykowanych niż podane gdyż w obrębie świadczonych usług wystarczą 3-4 projektowane niezależne layouty dla podstron.

Projektowanie wizualne stron internetowych

Każda strona internetowa projektowana w agencji interaktywnej Hauerpower to indywidualna kreacja poparta danymi i wiedzą. W projektowaniu stron www przyjmujemy zasadę mniej znaczy więcej. Dla nas projektowanie stron internetowych to realizacja kompromisu pomiędzy najważniejszym elementem czyli użytecznością UX, a warstwą wizualną tj: projektem graficznym.

Głównym założeniem które realizujemy podczas prac jest skupienie uwagi na użyteczności i intuicyjności projektowanych stron. Chcemy by osiągniętym wspólnie celem była skuteczna strona internetowa budująca markę oraz widoczność w wyszukiwarce Google.

Strony internetowe - konsultacje graficzne

Projektowanie stron www to ścisła współpraca naszego grafika z osobą wyznaczoną do kontaktu po stronie Klienta. Projektowanie stron w Poznaniu odbywa się w cyklu spotkań ustalanych w zależności od stopnia zaawansowania projektu. Wspólnie z grafikiem budowane są moodboardy inspiracyjne oraz opracowywany design system. Dzięki takiemu podejściu współpraca jest wygodna i bezproblemowa. Komunikacja zespołu z Klientem podczas projektowania stron www to zwykle mail, telefon lub task zadaniowy.

Zobacz jak wygląda audyt SEO i jak wygląda optymalizacja strony na wordpress.

Tworzenie stron internetowych - założenia

Nasze podejście do tworzenia stron internetowych to minimalizm i kreatywne rozwiązania. Warstwa użyteczna jest dla nas najważniejsza. Strony www projektujemy indywidualnie z naciskiem na użyteczne rozwiązania poprawiające jakość przebywania na stronie. Wiemy jak ważne jest by strona internetowa konwertowała i realizowała postawione przed nią cele. Dla nas liczy się skuteczność i zyskowność opracowanych rozwiązań.

Kodowanie i wdrożenie stron internetowych Poznań

Po etapie graficznym, realizujemy kodowanie projektu do statycznego kodu html, css. Tworzenie stron internetowych na tym etapie to zadanie dla naszych programistów. Etap ten zwykle trwa od tygodnia do 2-3 tygodni. Zależnie od stopnia złożoności strony internetowej etap ten jesteśmy w stanie dokładnie określić dopiero po zatwierdzeniu projektu graficznego i wszystkich funkcjonalności strony www.
Tworzenie stron internetowych - poznaj etapy wdrożenia.

Kodowanie frontend - statyczna strona internetowa

Na tym etapie przygotowany zostaje statyczny responsywny kod, który wysyłamy do zatwierdzenia do Klienta. Optymalizacja kodu pod względem technicznym następuje finalnie na tym etapie.

Kodowanie backend - integracja strony internetowej z CMS Wordpress

W tym etapie programiści tworzą integrację kodu html z systemem zarządzania treścią Wordpress. Integracja wdrażana jest indywidualnie ze zwróceniem uwagi na dostosowanie funkcji panelu CMS do potrzeb konkretnego projektu strony internetowej.

W tym miejscu tworzymy rozwiązania dla administratora i automatyzujemy tak jak to tylko możliwe jego pracę przez odpowiednie przygotowanie edytora wizualnego i możliwości dynamicznego kopiowania sekcji oraz możliwości ich przestawiania za pomocą edytora drag&drop.

Tworzenie stron wwww dla Klientów z Poznania

Zajmujemy się opieką i administracja stron internetowych na systemie CMS Wordpress.
Zobacz nasze usługi : 

Tworzenie stron Wordpress opieka stron Wordpress Strony internetowe

Stron internetowe widoczne w Poznaniu

Jeżeli chcesz by Twoja strona internetowasukcesywnie budowała widoczność w wyszukiwarce Google dla Klientów z Poznania zapraszamy do współpracy. Tworzymy i budujemy widoczność stron internetowych w wyszukiwarce dostarczające stabilne wyniki.

Jak pozycjonować  wordpress

Responsywne tworzenie stron internetowych

W dobie obecnych czasów nowoczesne strony www muszą być responsywne i dynamicznie dopasowywać się do każdej wielkości okna przeglądarki.
Dbamy o detale i kod frontend strony internetowej. Niezależnie od okna przeglądarki strona internetowa zawsze wygląda dobrze. Płynne skalowanie kontentu, dopasowanie zdjęć i wielkości elementów graficznych zapewnia optymalny kod pisany autorsko przez naszych programistów. Responsywne strony internetowe to już standard jeżeli myślimy o budowaniu widoczności i marce w internecie.

Strony internetowe Poznań - użyteczne i intuicyjne
‍Jeżeli szukasz wykonawcy strony internetowej z Poznaniu, który rzetelnie podejdzie do projektu strony internetowej i ma doświadczenie w tworzeniu autorskich i nowoczesnych stron www skontaktuj się z nami.
Mogą zainteresować Cię również :
Tworzenie stron internetowych krok po kroku.

Tworzenie stron internetowych w Poznaniu - testy techniczne

Etap testów dla stron www jest istotnym elementem ich tworzenia. W naszej agencji w fazie końcowej udostępniamy strony internetowe Poznań lokalnie na naszych serwerach do wglądu i końcowej akceptacji. Również wewnętrznie przeprowadzamy testy jakościowe i techniczne oraz sprawdzamy poprawność wyświetlania na urządzeniach mobilnych.

Po pomyślnych końcowych testach onsite i programami analitycznymi strony internetowe są publikowane na docelowym serwerze Klienta. Po uruchomieniu strony internetowej oferujemy również wsparcie w zakresie budowania wizerunku marki w internecie, opiece nad stroną, kampanii Adwords, prowadzenia social media dla firm.

Działamy kompleksowo budując treści i content oraz na bieżąco analizując wyniki, które dostarczamy w postaci comiesięcznych raportów. Każdy projekt to indywidualna realizacja, a wieloletnie doświadczenie to nasz duży atut.

Strony www Poznań - poznaj nasze zalety

Kilka ważnych atutów współpracy z naszą agencją interaktywną.

Projektujemy użyteczne strony internetowe

Wierzymy że strony internetowe powinny być przede wszystkim skuteczne i proste w odbiorze. Stawiamy na intuicyjność oraz budowanie pozytywnych emocji, które mają przełożenie na poprawę jakości user experience dla Twojej marki. Wiemy że strona internetowa to narzędzie, które musi spełniać swoją rolę w procesie budowania marki.

Główną zaletą naszej agencji interaktywnej jest projektowanie stron internetowych w oparciu o :

1) przemyślaną strukturę i architekturę strony - relewantne i dopasowane do oczekiwań treści w nawiązaniu do wyszukiwanych treści przez użytkownika
2) czytelna budowa layoutu oraz nawigacja menu
3) dopracowanie technicznie strony www pod względem kodu i budowy pod wymagania Google (optymalizacja seo),
4) analizę danych od Klientów i jego zespołu, wsłuchanie się w potrzeby i wspólne opracowanie użyteczności strony internetowej,
5) priorytetowe nastawienie na budowę strony www pod względem SEO,

Tworzenie stron internetowych Poznań - responsywne rozwiązania

W dzisiejszych czasach ponad 50% użytkowników to osoby używające telefonów i tabletów. Chęć bycia wśród tej grupy Klientów wymaga od firm dostosowania się do panujących trendów z których bezkonkurencyjnie króluje trend na responsywne strony www (responsive web design). Dziś już nie wystarczy posiadać strony internetowej, musi ona przede wszystkim być dostępna i prezentować treści w sposób łatwy do przyswojenia na mniejszych ekranach.

Strona internetowa, która spełnia wymagania Klientów zyskuje w ich oczach, a przez to również Twoja firma. Wygodne poruszanie się po menu, przystępna i ciekawa interakcja, prosta konstrukcja strony www daje przewagę nad konkurencją. Użyteczność i poczucie komfortu jest tutaj kluczowe, gdyż dzięki dopasowaniu i przemyślanym rozwiązaniom zyskujemy nie tylko lepszą technicznie stronę ale też budujemy pozytywne doświadczenia, user experience i wpływamy na decyzyjność Klientów zadowolonych z korzystania z produktu.

Dedykowany kod i projekt strony internetowej dla tej grupy docelowej to gwarancja osiągnięcia sukcesu sprzedażowego strony internetowej.

Projektowanie stron internetowych - nowocześnie i zgodnie z trendami

Pod hasłem nowoczesność rozumiemy przede wszystkim świeżość projektu i kreatywność interakcji. Dbając o wyważenie tych dwóch aspektów w naszej agencji powstają projekty gdzie każda strona www jest dopasowana do potrzeb nie tyle zespołu Klienta i grupy docelowej co również obecnych technologicznych trendów. Nasze projekty to wypadkowa minimalizmu graficznego oraz kreatywności. Stawiamy głównie na rozwiązania sprawdzone oraz takie do których przyzwyczajeni są użytkownicy.

Projektujemy strony internetowe unikatowo, jednak kreatywność i wodze fantazji graficznej podczas prac zostawiamy na sam koniec, kiedy wiemy już jak będzie wyglądać ścieżka zakupowa, modele konwersji oraz struktura strony.
Dla nas najważniejsze w projektowaniu stron www jest osiągnięcie jak najwyższej zyskowności strony jako narzędzia marketingowego dla firmy. Jednak aby to zrobić należy poznać firmę od środka by przenieść jej wartości oraz to co oferuje w sposób przystępny i logiczny dla użytkownika, który poznaje produkt poprzez podróż po stronie internetowej.

Strony internetowe Poznań - pytania

Dlaczego potrzebna mi strona internetowa ?

Wielu Klientom brakuje sprecyzowania w jaki sposób powinien podejść do procesu projektowania strony www. Zwykle bez znajomości specyfikacji oraz wymagań od strony użytkownika i grupy końcowej ciężko jest zaprojektować graficzne rozwiązania w taki sposób by strona internetowa była odpowiedzią na ich potrzeby.
‍Strony internetowe dla firm to przede wszystkim :
1) budowa wizerunku firmy,
2) możliwość kontaktu,
3) budowanie ruchu i generowanie leadów z wyszukiwarki, portali społecznościowych,
3) edukacja i rozwiązywanie problemów Klientów poprzez odpowiednie treści na stronie internetowej.

Strony www Poznań - agencja lokalna czy ogólnopolska ?

Warto sugerować się przy wyborze agencji interaktywnej portfolio oraz case studies. My natomiast jesteśmy agencją fullservice, to znaczy realizujemy tworzenie stron internetowych od etapu badań i analizy profilu firmy i budowy profilu idealnego Klienta. Świadczymy usługi z zakresu :
1) SEO,
2) prowadzenia social media,
3) prowadzenia kampanii reklamowych Google Ads,
4) administracja i opieka nad stroną www,

Jak przygotować się do tworzenia stron internetowych Poznań ?

Przed przystąpieniem do procesu współpracy i realizacji strony internetowej z agencją interaktywną warto poznać swoje oczekiwania i sprecyzować je w formie briefu. Im więcej danych o swojej firmie będziemy w stanie podać, o konkurencji oraz rozwiązaniach które oczekujemy by agencja wzięła pod uwagę tym lepszą i konkretną ofertę dostaniemy.
Nie powinniśmy także stronić od pierwszych rozmów wstępnych nawet w postaci spotkania online z zespołem po stronie agencji. Każdą stronę internetową należy również odpowiednio odebrać i sprawdzić przed uruchomieniem, to ważny końcowy etap o którym powinniśmy pamiętać.

Tworzenie stron www lokalnie w Poznaniu ?

Tworzenie stron pod frazy lokalne to odpowiednia ich konstrukcja i budowa podstron odpowiednio dla każdej usługi osobno dla każdego miasta. Strona www wyposażona w podstrony lokalne to przygotowanie odpowiednio optymalizacji seo dla konkretnej usługi na konkretne miasto od właściwego adresu url po nagłówki h1-h3 oraz opisy meta.

Dla Klientów z miasta Poznań oferujemy budowę podstron lokalnych dla miast dodatkowych tj: poza Poznaniem, gdyż lokalne podstrony dla głównego miasta będą to ogólne podstrony usług dostępnych z menu głównego strony internetowej. Przy tworzeniu stron internetowych warto zlecić jeżeli zależy nam na widoczności w wyszukiwarce research fraz kluczowych i analizę konkurencji, to pokaże nam co powinniśmy zrobić aby móc konkurować o wysokie pozycje na frazy związane z miastem na zasadzie konstrukcji : fraza usługowa + Poznań.

Od czego zależy czas tworzenia strony internetowej ?

Strony internetowe to rozległa tematyka zarówno od kwestii graficznej jak i technicznej. Aby tworzenie stron internetowych było możliwe do dokładnej wyceny oraz podania terminów realizacji, projektowanie i tworzenie rozdzielane jest na dwie osobne pozycje w budowaniu specyfikacji i wyceny szczegółowej obu tych etapów.

Aby podać konkretne ceny realizacji strony potrzebne jest poznanie potrzeb Klienta, sugerowane rozwiązania oraz oczekiwania co do projektu graficznego i funkcjonalności. Do czasu spersonalizowania briefu i zebrania specyfikacji można podać orientacyjnie ile strona internetowa będzie kosztować.

Co jest ważne podczas tworzenia stron internetowych Poznań ?

Warsztaty i poznanie firmy przez projektanta UX
W przypadku jeżeli strona internetowa powstaje pierwszy raz ważne jest aby agencja dobrze poznała jej historię, ofertę, misję i wszelkie wartości. Im więcej danych tym lepsza wiedza na temat firmy, która będzie wykorzystana w procesie projektowania makiet i rozwiązań UX. Projektant UX odpowiedzialny jest za poznanie firmy oraz przeniesienie jej wartości w taki sposób by użytkownik wchodząc na stronę internetową mógł bez problemu ją poznać. Dodatkiem wymaganym do projektowania stron internetowych są warsztaty. Jako agencja interaktywna oferujemy 2 do 3 spotkań online na etapie graficznym. Takie podejście do klienta daje nam lepszą i szybszą możliwość współpracy bezpośrednio z Klientami oraz odbiór poszczególnych etapów prac.

Hosting, domena i dodatkowe usługi
W przypadku jeżeli firma nie posiada hostingu, domeny oraz pierwszy raz realizuje tworzenie strony powinna zlecić agencji również kompleksową obsługę budowania strony tj: odpowiedni dobór serweru, zamówienie domeny oraz jej konfiguracja, założenie skrzynek email i skonfigurowanie certyfikatu SSL.

Testy końcowe i opieka administracyjna
Przed uruchomieniem strona internetowa powinna być sprawdzona na każdym możliwym urządzeniu mobilnym oraz przetestowany powinien być system zarządzania treścią tak by po uruchomieniu być pewnym że wszystko działa jak należy.

Czy samodzielnie mogę rozbudować stronę internetową ?

W przypadku jeżeli zamówisz usługę tj: strony internetowe z systemem zarządzania treścią otrzymasz intuicyjny panel CMS Wordpress dzięki któremu będzie możliwe edytowanie zawartości.
Strony internetowe wyposażone w ten CMS pozwalają na pełną edycję treści, menu, zdjęć i prowadzenia bloga. Jeżeli masz spersonalizowane oczekiwania co do funkcjonalności i rozwiązań świadczymy usługi również dedykowanych wdrożeń gdyż zdajemy sobie sprawę że strony internetowe są dla Ciebie i Twoich potrzeb, a dzięki intuicyjnemu wdrożeniu rozwiązań edycyjnych drag&drop będziesz mógł prosto rozbudowywać podstrony o nowe sekcje i wybierać z predefiniowanych układów kolejne elementy Twojej strony.

Strony internetowe Poznań - jaki jest koszt utrzymania ?

Koszt utrzymania strony w Poznaniu nie różni się niczym od kosztów w innych miastach. Usługi internetowe typu hosting, domena, certyfikat SSL zamawiane są w renomowanych firmach o zasięgu ogólnopolskim.

Tworzenie stron internetowych powinno być realizowane w agencji, która zajmie się usługą kompleksowo i wprowadzi firmę do internetu bez potrzeby konsultacji lub poświęcania czasu Klienta na szukaniu informacji dodatkowo. Koszt utrzymania stron internetowych w Poznaniu jest zbliżony do innych miast, jeżeli chcemy zlecić usługę projektowania stron internetowych poza Poznaniem możemy wybrać inne miasta do wybrania wykonawcy jednak unikajmy dużych miast gdyż ceny renomowanych agencji będą mocno poza rynkowymi.

Czym jest dobra strona internetowa ?

Każda strona internetowa, która jest widoczna na ważne dla firmy frazy kluczowe tj: dobrze odpowiada na pytania zadane przez użytkownika jest z założenia poprawnie wykonana. Google w wysokie pozycje 'wpuszcza' jedynie strony internetowe spełniające określone wymagania techniczne i optymalizacyjne (responsywne strony www są tutaj dodatkowo premiowane).
W przypadku weryfikacji czy nasza strona internetowa jest dobrze przygotowana wystarczy sprawdzić jej widoczność w internecie, owszem dochodzą tutaj czynniki pozycjonowania lokalnego związanego np: z miastem jak Poznań lub konkurencją, która ma wysokie pozycje od lat, jednak dobra strona internetowa powinna być widoczna na frazy brandowe, frazy niszowe i frazy lokalne z miastem.

Pod względem wymagań jakie stawia wyszukiwarka Google dobra strona www to przede wszystkim :
1) responsywna strona płynnie skalująca się do wielkości ekranu,
2) dobrze zoptymalizowana pod względem doboru fraz kluczowych i przygotowania podstron pod te frazy,
3) przynosząca zapytania i realizująca konwersję,
4) strona zaprojektowana tak by poruszanie się po niej było zachęcające do poznania firmy.

Tworzenie stron www wymaga doświadczenia i wiedzy z zakresu nie tylko graficznego ale głównie wiedzy technicznej i znajomości wytycznych Google odnośnie tworzenia stron. Aby spełnić te wszystkie wymagania należy wykonać stronę internetową idealnie pod każdym kątem wtedy będzie to produkt marketingowy i użyteczny dla firmy. Twoją stronę warto powierzyć specjalistom gdyż to wizerunek marki i budowa zaufania wśród Klientów.

Zobacz inne lokalizacje z zakresu usługi tworzenie stron internetowych :