Strony internetowe - Gdynia

Projektowanie stron internetowych indywidualnie od etapu analizy potrzeb po warstwę wizualną oraz pełne wdrożenie. Tworzymy strony www nowoczesne i responsywne, dopasowane do charakteru i branży firmy. Kompleksowo budujemy wizerunek marki w internecie. Działamy w zakresie 360.

strony internetowe Gdynia

Tworzenie stron www Gdynia

Projektowanie stron internetowych Gdynia

Projektujemy w typie minimalizmu łącząc nowoczesne trendy z użytecznymi rozwiązaniami do których przyzwyczajeni są użytkownicy. Znamy potrzeby użytkowników i wiemy jak dopasować projekt do ich potrzeb.

Projektowanie stron dostosowanych do urządzeń desktop i mobile. Projektujemy tak by każda strona internetowa odpowiadała na potrzeby Twoje i Klientów.

Projektowanie stron www - UX

Projektujemy architekturę informacji, strukturę stron www i użyteczność UX. Projektowanie stron internetowych dzielimy na etapy : budowy struktury strony, projektowanie makiet UX oraz ścieżki użytkowników.

Każdy projekt to dla nas wyzwanie, realizacja określonych założeń i stawianie pytań na które odpowiadamy wspólnie z Klientami poprzez warsztaty i poznanie firmy od środka, co daje nam niezbędną wiedzę do budowy architektury i struktury strony internetowej dopasowanej do potrzeb grupy docelowej.

Tworzenie stron internetowych

Strony internetowe tworzymy w oparciu o własne rozwiązania, dedykowane kodowanie frontend tj: posiadamy własny stack technologiczny. Dbamy o to by kod był w pełni zoptymalizowany, czysty oraz lekki.

Optymalizujemy i kompresujemy wagowo pliki css, js tak by zawierały niezbędną ilość kodu. Każda strona internetowa przechodzi testy jakościowe pod względem kodu i testy warstwy wizualnej na etapie kodowania statycznych plików html.

Nasza oferta to również :
Tworzenie sklepów internetowych Kraków

Strony internetowe - optymalizacja

Sama strona internetowa to nie wszystko. Liczy się czas wczytania i szybki kod. Optymalizacja techniczna oraz poprawność kodu wpływa na performance i techniczne parametry oceny strony internetowej przez wyszukiwarkę Google.

Nasze strony www są dobrze renderowane przez przeglądarki i roboty Google.
Dbamy o odpowiednią strukturę dokumentu html uwzględniając założenia i wymagania Google.

Masz stronę internetową która nie ma wyników ? Być może brakuje optymalizacji SEO.
Zobacz ofertę optymalizacji stron Wordpress

Optymalizacja techniczna stron internetowych

Strony internetowe tworzone w agencji hauerpower przechodzą testy Google Page Speed, Lighthouse oraz gtmetrix.com na poziomie od min. 88 punktów dla wersji mobile.

Tworzenie stron internetowych Gdynia z dedykowanym i zoptymalizowanym kodem poprawia konwersję i czas wczytania co bezpośrednio wpływa na jej statystyki i poprawia SEO.

Audyty, pozycjonowanie stron www

Strona internetowa której nie ma w TOP10 na Twoje frazy sprzedażowe ? Nasz zespół sprawdzi ją pod kątem technicznym oraz SEO. Pokażemy słabe miejsca i wdrożymy zmiany. Częstym problemem są braki odpowiedniej struktury SEO, niepoprawne nagłówki i znaczniki meta.

By dowiedzieć się co może być przyczyną wykonamy
audyt SEO, przeanalizujemy jej content, optymalizację SEO onsite i offsite, linkowanie oraz konkurencję.

Projektowanie stron www - Gdynia

Strony internetowe - minimalizm, użyteczność

Strony www Gdynia to proces współpracy agencji interaktywnej i Klienta podczas którego poznajemy potrzeby i zadajemy pytania.

W hauerpower pierwszym etapem procesu projektowania stron jest wspólna rozmowa zorganizowana w formie warsztatów z Klientem. Podczas warsztatów poznajemy potrzeby Klienta i jego zespołu względem tworzonej strony, zbieramy dane niezbędne do utworzenia profilu idealnego Klienta oraz grupy docelowej odbiorców strony internetowej. Analiza umożliwia wykorzystanie efektów prac dla całej marki, budowania strategii komunikacji w innych kanałach sprzedażowych.

Projektowanie stron www - struktura UX

Po zebraniu informacji przystępujemy do budowania diagramów tzw: schematów oraz opracowania userflow czyli przepływu użytkowników po stronie internetowej. Tworzymy architekturę informacji oraz strukturę strony. Ustalone zostają również : cel i konwersje oraz w jaki sposób będą one realizowane na stronie internetowej przez użytkowników. Ustalenie poprzez diagramy przepływu użytkownika ścieżek userflow, pozwala zrozumieć jak użytkownicy wchodzą w interakcję ze stroną internetową oraz poprawić ich doświadczenia w procesie jej wykorzystania.

Projektowanie stron Gdynia - makiety UX

Podczas ustalania diagramów i schematów podróży użytkownika po stronie zdobywamy cenną wiedzę dotyczącą potrzeb i oczekiwań Klienta. Efektem warsztatów i wspólnych rozmów są opracowane persony tzn. wzór idealnego klienta. Na etapie projektowania stron www budujemy architekturę i strukturę informacji, tworzymy logikę funkcjonowania strony internetowej. Projektowanie stron w Gdyni to budowa poprawnego use experience oraz pozytywnych doświadczeń użytkownika w trakcie przebywania na stronie internetowej.

Projektowanie stron internetowych - grafika UI

Profesjonalne projektowanie stron UI to finalny etap graficzny. Tu odbywa się projektowanie interfejsu strony internetowej na bazie opracowanego już procesu przepływu użytkownika, budowy ścieżek i diagramów.

Po przygotowaniu makiet UX strony internetowej przechodzimy do etapu projektowania warstwy graficznej tzw. projektowania grafiki dla strony internetowej.
Projektant UI przygotowuje makiety wyższego poziomu i docelowo grafikę na bazie opracowanych makiet. To na tym etapie dobieramy do projektu :

- kolorystykę strony i jej wszystkich elementów,
- zdjęcia do poszczególnych sekcji i kontenerów,
- font dla akapitów, menu, stopki oraz nagłówków,
- budujemy pozytywne wrażenia użytkownika i spójny przekaz,


Może zainteresować Cię również:

Zobacz co to jest audyt seo strony i jak go realizujemy.
Sprawdź jak wygląda Wordpress optymalizacja


Agencja Interaktywna Kraków Hauerpower to doświadczenie i tworzenie stron www Gdynia w intuicyjnym i prostym do obsługi systemie cms WordPress.

Profesjonalne strony internetowe w Gdyni

Zajmujemy się opieką i administracja stron internetowych na systemie CMS Wordpress.
Zobacz nasze usługi : 

Tworzenie stron Wordpress opieka stron Wordpress Strony internetowe

Budowanie stron dla Klientów w Gdyni

Twojej strony internetowej nie ma widocznej w Google dla Klientów z Gdyni ? Szukasz przyczyny spadków ? Nasi specjaliści dokładnie sprawdzą przyczynę problemów i wdrożą rozwiązania.

Czym jest Audyt SEO

Tworzenie stron internetowych Gdynia - programowanie

Po etapie projektowania makiet oraz projektowania graficznego UI oraz finalnej akceptacji projektu graficznego przechodzimy do etapu kodowania i wdrożenia strony internetowej.

Ten etap dzielimy zwykle na dwa podetapy :

- wdrożenie kodowania statycznego czyli przygotowanie warstwy frontend kodu pokazującego działanie strony internetowej w przeglądarce,

- wdrożenie kodu html, css w formie integracji z backendem czyli systemem administratora cms Wordpress.Strony www realizujemy poprzez wdrożenie autorsko backendu Wordpress poprzez własną integrację kodu php z szablonem html. Inną opcją jest wykorzystanie do tego celu buildera Wordpress które jest rozwiązaniem tańszym jeżeli chodzi o etap wdrożenia.

Strona www w każdej opcji posiada ten sam wdrożony layout jednak w przypadku buildera jest ona minimalnie gorsza w parametrach technicznych lub bardziej skomplikowana w edycji.

Strony internetowe Gdynia - pakiety

Każda strona www wykonana w naszej agencji to nie tylko proces jej tworzenia i uruchomienie. Projektujemy strony dla klientów i biznesu w Gdyni lokalnie, jednak prowadzimy też dodatkowe usługi. Poznaj dodatkowe pakiety oraz usługi związane z jej utrzymaniem i rozwojem.

Opieka standard
W tym pakiecie w ramach wybranego abonamentu godzinowego prowadzimy wszelkie prace związane z dbaniem o bezpieczeństwo oraz przeprowadzamy aktualizacje systemu CMS i wtyczek tak by Twoja strona www była bezpieczna.

Opieka premium
W tej opcji oprócz zadań z pakietu standard realizujemy także budowanie wizerunku marki w mediach społecznościowych oraz poprawiamy widoczność stron internetowych w wyszukiwarce Google. W przypadku gdy strona www wymaga optymalizacji lub prac związanych z jej rozbudową będziemy musieli włączyć w prace dodatkowe godziny.

Obsługujemy i administrujemy strony internetowe Gdynia

Każda tworzona strona internetowa posiada roczną gwarancję na działanie. W przypadku problemów z działaniem możesz bezpośrednio skontaktować się z naszym administratorem który w trybie pilnim lub podstawowym zajmie się rozwiązaniem problemu. Świadczymy również support i opiekę dla stron internetowych w pakietach godzinowych. W ramach administracji na bieżąco dbamy o aktualizacje Twojej strony internetowej oraz prowadzimy bloga lub realizujemy proces pozycjonowania.

Oferta dla nowych klientów z miasta Gdynia i lokalnych firm. Poznaj ofertę dedykowaną dla Gdyni.
Chcesz otrzymać wycenę naszych usług na sklepy internetowe lub strony www ? Z nami tworzenie stron www jest proste i przyjemne. Napisz i skontaktuj się z nami online. Poznasz realizacje i formy współpracy. Wyślij formularz już dziś i bądź gotowy na nowych klientów w Gdyni.

Tworzenie stron www - Gdynia. Pytania.

Jakiego typu strony internetowe tworzycie dla Klientów z Gdyni ?

Nasza agencja interaktywna projektuje strony dla każdej branży. Projektujemy zarówno strony ofertowe, firmowe, wizytówki oraz rozbudowane strony sprzedażowe. W swojej pracy nie mamy ograniczeń co do wielkości strony oraz jej złożoności. Zakres prac i szacowane terminy oraz koszta wstępnie podajemy po oszacowaniu zlecenia na podstawie briefu, a doprecyzowanie warunków następuje po wstępnej rozmowie z Klientem podczas 30 minutowego hangoutu.

Czy tworzycie responsywne strony internetowe ?

Bezapelacyjnie, projektujemy i wdrażamy najlepsze strony internetowe z dedykowaną responsywnością dla urządzeń mobilnych. Projektowanie stron internetowych odbywa się w wersjach desktop i mobile.

Ile czasu zajmuje projektowanie stron www Gdynia ?

Projektowanie stron www zajmuje od około 5-10 dni w przypadku stron z dedykowanymi widokami powyżej pięciu tj (strona główna, kontakt, oferta, o firmie, blog i wpis). Projektowanie większej ilości widoków unikatowych ustalane jest indywidualnie.

Co powinny zawierać profesjonalne i nowoczesne strony internetowe by były skuteczne ?

Dobrej jakości zdjęcia, czytelne i intuicyjne menu, prosty formularz kontaktowy oraz spójną komunikację wizualną w tym dobrej jakości logo. Podstawą zyskownej strony jest projekt i pozytywny wizerunek firmy, osiągamy efekty poprzez poznanie Państwa potrzeb i oczekiwań względem projektu. Tworząc stronę internetową skupiamy się na realizacji celów i dążenia do pożądanych efektów. Dzięki profesjonalnemu podejściu nasze strony internetowe Gdynia są proste w zarządzaniu i efektywne wizualne.

Jak tworzenie stron www wpływa na sprzedaż produktów lub usług ?

Poprawia możliwości budowania relacji z Klientami. Klienci chętniej kupują od firm posiadających profesjonalne treści i najlepsze zdjęcia produktów. Marketing również jest dobrą formą budowania relacji poprzez stroną internetową. Dodatkowo inwestując w pozycjonowanie zwiększamy szanse na uruchomienie sprzedaży bezpośrednio z wyników wyszukiwania Google.

Czy wasza agencja interaktywna ma doświadczenie w SEO i kampaniach Google Ads ?

Jeżeli potrzebujesz oprócz wykonania strony internetowej dodatkowo kampanii oraz budowania widoczności domeny w Google, nasza agencja posiada prawie 10 letnie doświadczenie w budowaniu wizerunku marek w internecie oraz tworzenia spersonalizowanych reklam Adwords. Dla naszych Klientów z miasta Gdynia oferujemy bezpłatną analizę fraz kluczowych i przygotowanie oferty i projektu kampanii Ads.

Jakie usługi dodatkowe i działania prowadzicie by rozwinąć mój biznes ?

Aby sprawnie rozwijać biznes naczęściej wybieraną usługą dodatkową jest prowadzenie kampanii Google Ads oraz pozycjonowanie lokalne dla miasta Gdynia globalne przez naszą agencję interaktywną. Posiadając Klientów bezpośrednio w lokalizacji można odpowiednio targetować reklamy nie tylko stron ale też dla sklepu internetowego. Prowadzimy też marketing oraz projektowanie logo. Jeżeli chesz profesjonalnych usług wybierz najlepsze rozwiązanie na podstawie case studies agencji i jej doświadczenia.

Ile kosztuje strona internetowa w Gdyni ?

Ciężko jedno znacznie odpowiedzieć na to pytanie. Koszt strony internetowej zależy od wielu czynników oraz stopnia złożoności jej funkcjonalności. Najprościej określić ceny na podstawie typu strony internetowej do wykonania. Najlepszą wskazówką jaką możemy dać aby uzyskać dokładną wycenę to przygotowanie briefu dla agencji interaktywnej do wyceny przygotowania strony internetowej. Aby wycena była możliwa do oszacowania zachęcamy do wysłania większej ilości zapytań do firm z miasta Gdynia tak aby poznać skalę i zakres prac oraz ceny realizacji. Warto poznać każdą stronę oferty i firmy z którymi potencjalnie zwiążemy się na nieco dłużej.

Jakie są koszta dodatkowe tworzenia stron internetowych w Gdyni ?

Dodatkowym kosztem która wygeneruje każda strona www jest : zakup hostingu, domeny, certyfikatu SSL. Również napisanie tekstów do strony internetowej może być wykonane przez copywritera.

Ceny stron internetowych w Gdyni

Strony internetowe typu wizytówka
To proste strony www do 5-6 podstron bez zaawansowanej funkcjonalności oraz grafiki. W zależności od typu wdrożenia i kodowania ceny mogą się różnić.
Cena : od 2.000 zł netto

Strony internetowe typu ofertowa
To rozbudowane strony internetowe od 10 podstron zawierające rozbudowaną ofertę, większą liczbę podstron. Wymagające większej ilości czasu programisty oraz projektanta graficznego. Bardziej rozbudowana i zaawansowana strona www wymaga pierwszych konsultacji i opracowania specyfikacji.
Cena : od 3.800 zł netto

Miasto Gdynia - nasza lokalna siedziba.

Zobacz inne lokalizacje z zakresu usługi tworzenie stron internetowych :