Projektujemy indywidualne, użyteczne rozwiązania

Użyteczne strony internetowe

Nasze podejście opiera się o dedykowane rozwiązania, użyteczność oraz kreatywny proces projektowania UX/UI

własna strona internetowa

Dedykowane strony www

Zbuduj z nami swoją markę w internecie. Dedykowane strony internetowe projektowane w procesie analizy Twojego biznesu oraz potrzeb Klientów. Projektujemy funkcjonalne i nowoczesne rozwiązania, wspieramy marketing oraz budujemy strategię. Zobacz nasze minimalistyczne podejście oraz kreatywność.
Tworzymy strony internetowe autorsko, posiadamy własny stack technologiczny.

Nasza oferta

Nowoczesne strony internetowe

Budujemy dopracowane produkty cyfrowe. Projektujemy ścieżki użytkownia, tworzymy userflow oraz prototypujemy wspólnie z Twoim zespołem.

Wszystko po to by strona internetowa odpowiadała na potrzeby grupy docelowej dla Twojego biznesu.

Zobacz :
Tworzenie stron internetowych

Rozwiązania bez kreatora stron www

Oferujemy szybkie i responsywne strony internetowe. Własny kod frontend, optymalny pod nowoczesne wymagania przeglądarek oraz algorytmów to nasza specjalizacja.

Wdrażamy autorskie i zoptymalizowane rozwiązania .

Zobacz : Tworzenie stron Wordpress

Prototypowania i projektowanie stron

Stronę internetową tworzymy
w konkretnych celach, które wspólnie
z ustalamy poznając Twój biznes
i Klientów.

Dzięki warsztatom oraz analizie danych nasze projekty poprzedzone są budową prototypów które już na etapie ich tworzenia pozwalają zaprojektować skuteczne ścieżki sprzedażowe oraz architekturę strony internetowej.

Support i gwarancje na stronę

Dajemy gwarancję oraz support na wykonane strony internetowe. Zdajemy sobie sprawę że każdy robi to na czym zna się najlepiej.

Oferujemy opiekę administratora oraz prowadzenie stron www w ramach obsługi abonamentowej.

Zobacz : 
Opieka Wordpress
Wsparcie Wordpress

Bezpieczeństwo stron internetowych

Dbamy o bezpieczeństwo tworzonych stron. Pracujemy na sprawdzonych systemach, wdrażamy, najnowsze
i kompatybilne rozwiązania w środowisku Wordpress.

Odpowiednio zabezpieczamy Twoją stronę internetową przez włamaniem, wirusem, atakiem hakera.

Wdrożenia analityki i raporty

Aby Twoja własna strona internetowa była źródłem danych powinna mieć wdrożoną analitykę (Google Analitycs, Google Ads, integracja Google Tag Manager).

To dzięki analityce internetowej dowiesz się kim są Twoi klienci i czego szukają na stronie, skąd przychodzą i które treści interesują ich najbardziej.

Strony internetowe.
Poznaj ofertę.

Kreatywne podejście do projektowania

Nowoczesne podejście, minimalistyczne projekty to nasza najważniejsza cecha.

Tworzenie portali internetowych
Nasz zespół tworzy spersonalizowane portale internetowe każdego typu.

Optymalizacja techniczna stron internetowych.
Analiza problemów oraz modernizacja stron www.

Szkolenia i kursy Wordpress
Naucz się z nami WP. Tworzymy własne szkolenia dedykowane dla amatorów i doświadczonych administratorów stron na Wordpress

Nie masz czasu ?
minimalistyczne strony internetowe

Oferta stron internetowych

Własna strona internetowa - co potrzebujesz by ją stworzyć ?

Stwórz stronę internetową, która odpowiada na Twoje potrzeby oraz pomaga w prowadzeniu biznesu. Dostępne na rynku wszelkiego typu kreatory stron, buildery są znakomitym rozwiązaniem jeżeli :

- wiesz kim jest Twój Klient,
- potrafisz przygotować architekturę strony,
- wykonasz optymalizację techniczną oraz SEO,
- zadbasz o spójność strony internetowej oraz odpowiednią jej komunikację,
- wdrożysz analitykę oraz zadbasz o responsywność.

Sama strona internetowa która będzie wykonana z szablonu lub kreatora stron bez przemyślenia jej logiki oraz funkcjonalności może nie wystarczyć. Warto zastanowić się po co faktycznie użytkownik wchodzi na stronę i czego oczekuje. Projektując stronę powinniśmy wczuć się w rolę klienta, zaprojektować persony oraz zbudować spójną komunikację, gdyż strona internetowa to jeden z wielu punktów styku Klientów z Twoją marką.

Zakładanie strony internetowej - co powinieneś wiedzieć ?

Strona internetowa to budowa wizerunku marki, warto poświęcić czas by dobrze poznać potrzeby odbiorców oraz oczekiwania zespołu względem niej. Profesjonalna strona będzie pomagać w budowaniu wizerunku eksperta oraz będzie dowodem na rzetelność usług lub potwierdzeniem przed podjęciem współpracy z firmą.

Zakładając stronę internetową warto zadbać nie tylko o duże logo ale przede wszystkim o jakość każdego jej elementu od struktury, po projekt oraz optymalizację i poprawne wyświetlanie na urządzeniach mobilnych. Nawet najlepiej zaprojektowane strony internetowe nie będą skuteczne jeżeli ich czas wczytania będzie zbyt długi lub nie będzie się dało z nich korzystać na telefonie.

Oferta stron www lokalnie

Budujemy strony
dla lokalnych biznesów

Oferujemy:
- strony internetowe Rzeszów
- strony internetowe Wrocław
- strony internetowe Poznań

Wspieramy firmy w budowaniu marki w internecie

Oferujemy:
- strony internetowe Warszawa
- strony internetowe Nowy Sącz
- strony internetowe Łódź

Budowa i analiza stron www

Poznaj typową strukturę strony internetowej

Każda strona www niezależnie od jej typu, przeznaczenia zbudowana jest w podobny sposób.
Technicznie powinna zawierać ona sekcje i elementy do których użytkownicy są już przyzwyczajeni. W pewnym sensie odbiegając od standardów narażeni jesteśmy na straty konwersji, ilości odwiedzin oraz eksploracji strony internetowej.

Typowymi elementami stron www z których powinna być zbudowana to :
- menu zawierające logo, nawigację, button CTA do kontaktu, opcjonalnie numer telefonu i ikony social media,
- sekcja hero zawierająca zazwyczaj slider oraz hasła z CTA,
- sekcje oferty oraz usług,
- sekcje wprowadzającą 'o firmie' lub czym się zajmuje,
- blog lub aktualności,
- ostatnie realizacje,
- stopkę z danymi kontaktowymi oraz powtórzonym menu.

Analiza stron www - kiedy ją przeprowadzać ?

Warto analizować przyjęte na etapie projektowania i budowania struktury strony internetowe po okresie minimum 2 - 3 miesięcy, kiedy to będziesz miał już dane z programów typu Google Analitycs pozwalające odpowiedzieć na pytanie czy Twoja strona internetowa jest chętnie przeglądana, a użytkownicy rozumieją jej architekturę oraz treści.

Warto przeprowadzać testy A/B oraz sprawdzać jak poszczególne zmiany wpływają na np: czas przebywania użytkownika na stronie lub konwersje ustalone wcześniej poprzez wdrożenie zdarzeń w Google Tag Manager.

Gotowe strony internetowe
- czy warto ?

W przypadku jeżeli strona internetowa to portfolio lub posiada kilka podstron gotowe rozwiązanie lub zakupiony szablon Wordpress ma sens. Jeżeli zaczynasz i nie masz budżetu na profesjonalną stronę internetową wraz z przygotowaniem jej pod zdobywanie Klientów, a chcesz zaistnieć wśród Klientów to warto zdecydować się na taką formę tworzenia strony www.

Jak stworzyć stronę internetową ?

Robiąc stronę internetową warto zadawać pytania oraz wczuć się w rolę użytkowników. Można również przeprowadzić burze mózgów celem ustalenia po co nam strona internetowa i kto potencjalnie może być zainteresowany wejściem oraz w jakim celu.


Strona internetowa to przede wszystkim odpowiedź na pytania które zadaje użytkownik, rozwiązanie problemu, budowa marki i wizerunku lub inne cele np: sprzedażowe. Finalnym etapem tworzenia strony internetowej jest jej projektowanie graficzne i wdrożenie w systemie CMS.

Jeżeli jednak nie wiemy jak poukładać wszystkie elementy logicznie w jedną całość nasza strona internetowa może nie generować ruchu oraz Klientów. Stwórz swoją stronę internetową przede wszystkim dla użytkowników, daj wartościowe treści oraz zadbaj by była czytelna i responsywna.

Co potrzebujesz by stworzyć stronę www ?

Poza wiedzą dotyczącą samego tworzenia stron oraz zbudowania grupy odbiorców od technicznej strony powinieneś posiadać : domenę, hosting oraz system CMS w którym będziesz mógł ją edytować i na bieżąco wprowadzać nowe treści, zdjęcia lub prowadzić blog.

Obsługa i prowadzenie strony internetowej

W przypadku kiedy Twoja strona www nie jest aktualna może to być sygnał że nie warto kontaktować się z Twoją firmą. Blog, aktualności pozostawione same sobie, nie prowadzone od roku, brak aktualnych zdjęć, treści czy oferty to typowe problemy stron, które są pozostawione same sobie, a w dłuższej perspektywie źle świadczą o firmie. Warto przynajmniej raz w miesiącu zalogować się do systemu CMS, sprawdzić jego aktualizacje i dodać nowy wpis (jeżeli masz blog).

Bywa i tak że strona tworzy gorszy wizerunek firmy w internecie gdyż właściciel tworząc biznes stacjonarnie z braku czasu nie rozwijał strony, która warta jest odświeżenia po kilku latach funkcjonowania. Do obsługi strony lub jej prowadzeni anie potrzeba wiele czasu, a jeżeli go nie posiadasz warto zlecić obsługę agencji interaktywnej lub freelancerowi.

Najładniejsze strony internetowe,
a technologie ich tworzenia ?

Co łączy design strony internetowej z technicznymi wymaganiami oraz konwersją ? Dlaczego istotny jest ux strony www i czy minimalistyczne strony są lepsze czy gorsze dla Twoich Klientów ?Każda strona www to kompromis pomiędzy jakością, warstwą wizualną, technologią wdrożenia i użytecznością. Należy pamiętać że efektowne strony z licznymi animacjami na dłuższą metę będą drażniły użytkowników, zbyt długi czas wczytania przy skomplikowanym projekcie, który wymaga zaawansowanych metod kodowania czasem po prostu nie ma sensu.

Celem strony jest budowa relacji oraz wykonania określonej czynności przez użytkownika. UX, uniwersalność powinna być na pierwszym miejscu i wyznaczać możliwości oraz ramy dla projektanta graficznego oraz jego kreatywności.

Mimalistyczne strony internetowej - case studies

Każdy projekt potrzebuje indywidualnego podejścia

Zastanawiasz czy Twój produkt mógłby działać lepiej ? A może potrzebujesz świeżego spojrzenia ?

Pomożemy usprawnić i przekuć Twój pomysł w intuicyjne rozwiązania. Wykonamy audyt, przeanalizujemy wnioski i wspólnie zaczniemy pracę.
funkcjonalne strony www

Jak możemy pomóc Ci osiągnąć cele i uczynić Twoją markę lepszą ?