Strony internetowe Kraków

Profesjonalne i indywidualne projektowanie stron www. Tworzenie stron www dopasowanych do Twoich potrzeb i grupy docelowej.

Stawiamy na użyteczność i minimalizm, czytelność oraz dbałość o detale. Takie są strony www Kraków tworzone w naszej agencji interaktywnej.
Współpracujemy w pełnym zakresie 360 budując trwałe relacje.
Naszym Klientom pomagamy w zaistnieć w internecie. Tworzenie stron internetowych i projektowanie marki w internecie.

tworzenie stron kraków

Tworzenie stron www - Kraków

Projektowanie stron internetowych Kraków

Nowoczesne projektowanie stron www i sklepów internetowych. Projektujemy makiety UX oraz grafikę UI w wersjach mobile i desktop. Doświadczenie i jakość to główne zalety dzięki któremu projektowanie stron realizujemy już ponad 10 lat.

Współpracujemy zarówno z małymi i dużymi firmami. Wiemy co to design system i spersonalizowane rozwiązania. Profesjonalne projektowanie stron www to nasza domena.

Projektowanie stron www - UX

Wiemy jak ważna jest użyteczność i logika. Projektujemy ścieżki zakupowe, userflow. Budujemy pozytywne doświadczenia użytkownika. Dbamy o statusy i funkcjonalność, by wszystko było spójne i czytelne dla użytkownika.

Definiujemy spójne style i warstwę UI. Nasze strony internetowe to dopracowane i spójne rozwiązania, tworzące jedną całość dla użytkownika końcowego.

Tworzenie stron internetowych

Zoptymalizowane, responsywne, szybkie strony www. Optymalny kod zapewnia poprawne i szybkie wyświetlanie stron internetowych na każdym urządzeniu.

Dbamy o wygodę użytkownika oraz dostosowanie strony www do najnowszych trendów jakie wyznacza rynek, Google i potrzeby użytkowników.

Strony www - optymalizacja

Wiemy jak budować widoczność stron internetowych w internecie. Tworzymy strony www na podstawie analizy i researchu fraz kluczowych SEO budując odpowiednie silosy tematyczne by dostarczyć wartościowy content, który poprawi widoczność strony internetowej w wyszukiwarce.

Masz stronę która nie ma wyników ? Być może brakuje optymalizacji SEO.
Zobacz ofertę
optymalizacji stron Wordpress

Optymalizacja techniczna stron internetowych

Tworzone strony www przechodzą testy Google Page Speed, Lighthouse oraz gtmetrix.com na poziomie od min. 88 punktów na analizach w wersji mobile.

Tworzenie stron www o szybkich i poprawnych konstrukcjach elementów html DOM, zminimalizowanej ilości kodu css i js.

Audyty i pozycjonowanie stron www

Strona internetowa, której brakuje wejść to częsty problem. Twojej strony www nie ma jej w TOP10 w wyszukiwarce google na frazy sprzedażowe, nie generuje nowych Klientów ? By dowiedzieć się co może być przyczyną wykonamy audyt SEO, przeanalizujemy jej content, optymalizację i działania SEO onsite i offsite, linkowanie oraz konkurencję. Ustalimy przyczynę spadków i brak ruchu oraz jak jest wykonana strona

Strony internetowe Kraków- minimalizm, użyteczność

Użytkownicy nie czytają stron internetowych. Oni je skanują. Dlatego tak ważne jest odpowiednie projektowanie stron internetowych przestrzeni i światła. Odpowiednio duże nagłówki oraz krótkie treści opatrzone odpowiednim zdjęciem lub kształtem potrafi sprawić że użytkownik będzie chętniej przeglądał kolejne sekcje stron www w poszukiwaniu tematu który go zainteresuje.

Strony internetowe Kraków - dopasowane do potrzeb.
Wiemy że minimalizm to klucz do sukcesu i warto skupić się na analizie danych jak użytkownicy podróżują po Twojej stronie internetowej.

Po uruchomieniu Twoja strona www jest pod nasza opieką. W okresie 2-3 miesięcy naszym Klientom zalecamy wykonanie audytu UX strony na podstawie analizy map ciepła i Google Analitycs. Raport lubi zaskakiwać, a wdrożenie zaleceń pomaga osiągać lepszą konwersję.

Tworzymy strony internetowe w oparciu analizowanie danych. To nasza misja. Nasza idea to minimalizm. Tworzenie i profesjonalne projektowanie stron internetowych Kraków. Wspieramy pozytywne doświadczenia użytkownika, dbając o jego potrzeby i satysfakcję z poruszania się po Twojej stronie. Osiągamy cele i realizujemy lepsze niż oczekiwane konwersje.

Zalety profesjonalnych stron internetowych

Stwórz nowoczesną stronę internetową. Poznaj dlaczego warto wykorzystać potencjał internetu. Twoja strona internetowa pracuje dla Ciebie nonstop. Dzięki wdrożeniu narzędzi analitycznych, odpowiedniej konstrukcji i strukturze buduje widoczność i generuje ruch na frazy sprzedażowe.

Dzięki wdrożeniu analityki strony internetowe :
- dostarczają informacji o liczbie wejść na poszczególne podstrony, stronach wyjścia
- są cenną informacją o treściach, które chętnie czytają Twoi użytkownicy,
- pozwalają dowiedzieć się czasie przebywania użytkownika na stronie.

To wszystko powoduje że otrzymujesz nie tylko stronę internetową ale potężne narzędzie generujące dane o Twoich Klientach.

Zobacz również pozostałe usługi lokalne w Krakowie:
- agencja social media Kraków
- tworzenie sklepów internetowych Kraków
- pozycjonowanie stron Kraków
- tworzenie aplikacji mobilnych Kraków
- projektowanie logo Kraków
- agencja interaktywna Kraków

Tworzenie stron internetowych Kraków - proces

Poznaj proces i jak wygląda tworzenie stron w naszej agencji interaktywnej.
Tworzenie stron internetowych to kilkuetapowy proces, wynik analizy danych, warsztatów i opracowania strategii dla uzyskania jak najlepszej konwersji ze strony www. Podczas współpracy opowiemy o tym co zrobić by budować zaufanie poprzez stronę internetową i odpowiedni wizerunek oraz jak zamienić odwiedziny na Twojej stronie internetowej w zainteresowanych usługą Klientów.

Strony internetowe Kraków - możliwości

Opieka nad stroną internetową

Administracja stronami internetowymi
Naszą ofertę kierujemy do Klientów którzy nie mają czasu dbać o content, a strona internetowa musi być aktualna.

Oferujemy pakiety godzinowe do wykorzystania w okresie od miesiąca do trzech.

Zobacz pełną ofertę:
Administracja i opieka nad stroną

Support i gwarancja dla strony www

Każda strona otrzymuje roczną gwarancję. W przypadku awarii problemy rozwiązujemy w trybie pilnym lub normalnym.

Oferujemy support i opiekę administratora realizującego nie tylko proste prace konserwujące, dbanie o aktualizację systemu CMS, wtyczek lub prowadzenie bloga ale również o bezpieczeństwo.
Z nami strony internetowe są bezpieczne i czuwamy nad ich działaniem 247h/7 dni w tygodniu.

Pozycjonowanie stron www

Dodatkowa usługa pozycjonowania stron i sklepów internetowych. Zakres prac oraz działania dobieramy indywidualnie do potrzeb w zależności od słów kluczowych i konkurencji w branży.

Podczas pozycjonowania skupiamy się na budowaniu widoczności i wartości domeny dla Google. Pozycjonowanie strony internetowe realizujemy w bezpiecznym procesie mając na uwadze wytyczne Google.

Zobacz pełną ofertę:
pozycjonowanie stron Kraków

Responsywne strony internetowe

Szczycimy się wyjątkowo dobrym RWD. Strony internetowe Kraków - nasze rozwiązania to dedykowane wdrożenia stron www z dynamicznie dopasowującym się kontentem i skalowaniem zdjęć do wielkości ekranu.

Minifikujemy i optymalizujemy skrypty CSS i JS oraz dbamy o poprawny kod html. Posiadamy własny stack technologiczny zbudowany o framework foundation tak by
strony internetowe były dopasowane do nowoczesnych wymagań przeglądarek.

Szybkie strony www

Tworzenie stron które otwierają się dłużej niż 2 sekundy nie ma sensu. Podczas wdrożenia stron internetowych tj: kodowania statycznego kodu html, css stawiamy na uzyskanie optymalnego czasu wczytania i parametrów technicznych (performance).

Dbamy szczególnie o poprawny i semantyczny kod warstwy html.
Nasze strony internetowe zoptymalizowane są pod najnowsze algorytmy Google Core Web Vitals oraz wymagania przeglądarek.

Tworzenie stron Kraków

Tworzenie stron lokalnych budujących zasięgi dla usług i oferty kierowanej dla konkretnych miast np: Kraków.

Strony internetowe - budowa lokalnych zasięgów
Tworzenie podstron tematycznych i na określone frazy lokalne tj: usługa + miasto.

Odpowiednia struktura strony internetowej daje możliwość budowy podstron budujących ruch z fraz kluczowych z każdego miasta w Polsce. Nasze rozwiązania skupiają się generowaniu ruchu do strony internetowej z jak największej liczby fraz kluczowych. Dbamy by strony internetowe odpowiadały na pytania (frazy kluczowe) wpisywane przez użytkowników do wyszukiwarki.

Projektowanie stron www Kraków

Projektowanie stron internetowych Kraków

Jak wygląda projektowanie stron internetowych Kraków ? Dlaczego ważny jest minimal design.

W obecnym świecie jesteśmy bombardowani informacjami, które prześcigają się w formie i opakowaniu. Użytkownik jest atakowany tysiącem komunikatów, reklamami. Warto by strony internetowe były przede wszystkim przystępne i łatwo dostępne dla użytkowników.

A co w sytuacji jeżeli po wejściu na Twoją stronę internetową po prostu dostanie to czego szuka ? Jeżeli Twoja strona internetowa trafnie odpowie na jego problem, zapytanie ? Bez zbędnego i nachalnego sloganu, wyskakujących okien popup, atakujących reklam i krzykliwej grafiki ? Wyczaruj spokój i daj użytkownikowi to czego szuka, a wzbudzisz w nim zadowolenie i poczucie że znalazł to czego szukał. Profesjonalna strona www to połączenie SEO i UX.


Strony internetowe Kraków - potrzeby odbiorców

Wszystko czego potrzebuje Twoja strona internetowa to czytelne menu i dobrze zaprojektowana użyteczność, architektura informacji oraz logika poruszania się po stronie. Zbyt skomplikowana ścieżka dotarcia do poszukiwanych informacji, zbyt duża ilość treści powoduje opuszczenie strony internetowej.

W naszej agencji skupiamy się przede wszystkim na czytelnej nawigacja, przemyślanej architekturze, linkowaniu wewnętrznemu oraz spełnieniu 10 zasad heurystyki Nielsena. Dzięki tym założenium strony internetowe projektowane są użyteczne, czytelne i spójne w spójnym wizerunku pracującym na korzyść Twojej firmy.

Rozwiń biznes lokalny w Krakowie - własna strona www

Kraków to wielka aglomeracja biznesu, firm i potencjalnych odbiorców Twoich usług. Konurencja na frazy lokalne np: fryzjer kraków, nieruchomości kraków.
Aby móc korzystać z możliwości wyszukiwarki i dać się znaleźć niezbędna jest dopracowana strona internetowa przygotowana w sposób odpowiedni dla Klienta docelowego. Tworzenie stron www Kraków to możliwości pozyskania dla Twojego biznesu Klientów lokalnie. Strony internetowe Kraków to poprawa widoczności marki, budowa zaufania i wiarygodności w internecie.

Co powoduje że Twoi Klienci skorzystają z usługi dzięki stronie internetowej ?

Profesjonalne projektowanie stron internetowych to połączenie wiedzy z zakresu SEO i UX. Dzięki znajomości zasad projektowania i prototypowania UX jesteśmy w stanie poprowadzić użytkownika po stronie internetowej w taki sposób by spełnił cel swojej wizyty. Strony internetowe to idealne miejsce na zrobienie doskonałego pierwszego wrażenia, zbudowanie pozytywnych doświadczeń i pozytywne zaskoczenie użytkownika.

Tworzenie stron Kraków

To rozwiązanie dla firm :
- chcących być stale w dobrym kontakcie z odbiorcą,
- generujących wartościowy content i stawiających na sprzedaż online,
- budujących swój biznes w internecie, który ma za zadanie zwiększyć sprzedaż.

Projektowanie stron Kraków

Profesjonalne strony internetowe, które są dopracowane technicznie i płynnie skalują się do wielkości ekranu (są responsywne) to podstawowy wymóg jaki stoi przed nami podczas każdorazowo projektowania stron internetowych.

Każdy projekt strony internetowej to okazja do poznania biznesu Klienta i jego firmy. Realizując zadanie pierwszym etapem jest poznanie zespołu i jego potrzeb oraz budowa profilu grupy docelowej. Stronę internetową tworzymy wspólnie z Klientem.

W naszej agencji interaktywnej strony www Kraków realizujemy kilku etapach.
Tworzenie stron www
odbywa się wg. określonych procesów :

Etap 1 - analiza potrzeb i przygotowanie scenariuszy (pierwsze spotkanie z Klientem). Realizacja raportów oraz propozycja rozwiązań.
Etap 2 - warsztaty z Klientam i poznanie potrzeb. Budowa mapy podróży użytkownika oraz struktury strony www / architektura i schematy blokowe /
Etap 3 - analiza SEO i research fraz kluczowych, budowa silosów tematycznych
Etap 4 - projektowanie stron www - grafika i UI
Etap 5 - kolejna cykl warsztatów
Etap 6 - projektowanie grafiki do strony internetowej
Etap 7 - kodowanie strony www oraz wdrożenie systemu CMS Wordpress, testy stron www kodu statycznego tj: frontend
Etap 8 - optymalizacja SEO i techniczna

Strony internetowe Kraków - pytania

Ile kosztuje strona internetowa ?

Na to pytanie ciężko jednoznacznie odpowiedzieć, nasze wieloletnie doświadczenie podpowiada nam że bez wstępnej analizy oraz krótkiej rozmowy możemy podać jedynie widełki cenowe i budżet realizacji.

Ważne są nie tylko aspekty wizualne ale także wymagania techniczne. Szczegółową wycenę uzyskasz kontaktując się z nami, a nasze profesjonalne podejście zapewni Ci finalnie otrzymanie konkretnego produktu który doskonale wyświetla się na urządzeniach mobilnych. Zamów bezpłatną wycenę.

W naszej agencji interaktywnej tworzymy nowoczesne strony, systemy zarządzania i realizujemy działania promocyjne generujący wzrost sprzedaży w Twojej firmie.

Jak technicznie strony internetowe powinny być wykonane ?

Podstawowym kryterium by móc mowić profesjonalnej i dobrze działającej stronie internetowej jest jej czas wyświetlenia się użytkownikowi w przeglądarce oraz optymalizacja techniczna. Aby jednak było to możliwe strona internetowa powinna mieć czysty i poprawny kod html, css oraz nieduże pliki skryptów js odpowiadające za interakcję i animacje. W przypadku gotowych rozwiązań np: stron internetowych na builderach mogą występować problemy z jej czasem wczytania i generowaniem oraz poprawnym zrozumieniem przez roboty.

Zbyt dużo kodu, brak semantyki oraz niepoprawna struktura będzie wpływać negatywnie na tworzone strony internetowe przez firmy bez odpowiedniego zaplecza technologicznego, dlatego odradzamy stosowanie builderów oraz wdrażania zbyt wielu wtyczek lub korzystania z szablonów, które są często tworzone bez respektowania kwestii optymalizacji technicznej i uwzględnienia dopasowania responsywności do dowolnego ekranu urządzenia ją wyświetlającego.

Co wpływa na konwersję strony internetowej ?

Aby móc ustalić cele i konwersję potrzebujemy poznać Twoją firmę i produkt. Przede wszystkim zadajmy sobie główne pytanie tj. po co nam strona internetowa.

Strony internetowe budujące konwersję
Bez analizy potrzeb użytkowników, ciężko będzie dopasować rozwiązania i ścieżki użytkowników do faktycznych ich potrzeb oraz pytań które zadają by znaleźć odpowiedzi w wyszukiwarce. Logika poruszania i odpowiednio dopasowane menu do charakteru Klienta jest tutaj kluczowe. Aby użytkownik dokonał konwersji z frazy kluczowej o intencji informacyjnej lub edukacyjnej niezbędne jest odpowiednie zaprojektowanie tego typu podstron blogowych z odpowiednimi sekcjami CTA kierującymi do powiązanych usług lub kolejnych podstron tematycznych.

Warto wyposażyć podstrony usługowe również w sekcje szybkiego kontaktu CTA lub formularz, który będzie umieszczony na pierwszej lub drugiej sekcji na stronie www.

Co zyskam tworząc strony internetowe w Krakowie ?

Aby móc tworzyć markę i budować widoczność swojej firmy w internecie będziesz potrzebował miejsca do którego będą napływać wszystkie dane z wszystkich kanałów reklamy w mediach społecznościowych. Strony internetowe Kraków to doskonałe miejsce do zbierania końcowego ruchu lokalnego z dedykowanych podstron typu landingpage, końcowy punkt stylu Klienta z marką, to w tym miejscu powinna nastąpić sprzedaż, kontakt z Twoją firmą.

Dzięki poprawnemu poznaniu swojej grupy docelowej poprzez strony internetowe jesteśmy w stanie mierzyć ruch, konwersję zapytań, analizować jakie treści interesują użytkowników, które podstrony nie generują ruchu i wymagają poprawy.

Co potrzebuje by uruchomić stronę internetową ?

Profesjonalne strony internetowe wymagają odpowiedniego środowiska by móc w pełni wykorzystać ich potencjał. W naszej agencji poza projektowaniem i tworzenie stron www świadczymy usługi kompleksowego ich wykonania wraz z montażem i wdrożeniem na serwer. Pomagamy również w przygotowaniu i zamówieniu dodatkowych usług które potrzebne są by strony internetowe działały sprawnie i nieprzerwanie.

Niezbędnym elementem bez którego żadna strona www nie będzie mogła funkcjonować są:
1) Serwer (hosting), dzięki któremu dostęp do strony jest nieograniczony. Najlepiej by był to serwer przynajmniej VPS lub dedykowany w przypadku stron www o większej liczbie podstron i planowanym ruchu, rozbudowanych interakcjach lub zawierających liczne materiały multimedialne
2) Domena. Nazwa pod którą Klienci będą mogli znaleźć Twoją firmę. Pomagamy w doborze domeny i wybraniu firmy która będzie świadczyć usługi rejestracji domeny internetowej.
3) Certyfikat SSL. Istotny element zabezpieczenia strony www. Oferujemy pomoc i wdrożenie certyfikatu oraz zabezpieczenia strony i transakcji online.
4) Podstawowe SEO. Będziesz potrzebował przynajmniej podstawowej optymalizacji SEO by w początkowym procesie budowania wizerunku Twoja strona internetowa mogła być wyszukana przez Klientów przynajmniej po nazwie firmy lub z dopiskiem miasta np: Kraków.

Jaki typ strony www możecie wykonać ?

Zwykle pracujemy indywidualnie i nie istotny jest dla nas pudełkowy model określenia rodzaju tworzonej strony. Jednak strony internetowe można podzielić na odpowiednie podstawowe typy tak by Klienci mogli łatwiej zdecydować o jej przeznaczeniu. Dzięki temu prościej podjąć pierwsze decyzje co do jej struktury i zorganizować pierwsze warsztaty z naszym zespołem. Głównym typem realizowanym w naszej agencji interaktywnej są strony internetowe firmowe lub rozbudowane strony usługowe, które realizują cele budowania wizerunku, sprzedaży usług lub produktów. Każda strona internetowa Kraków to indywidualne podejście i kompleksowa realizacja przez nasz zespół specjalistów.

Jaki system zarządzania rekomendujecie tworząc strony internetowe ?

Istnieje wiele rozwiązań i systemów cms które mogą posłużyć do przyszłej administracji. Strona www to przede wszystkim narzędzie sprzedażowe, które powinno być prosto i łatwo zarządzane przez Klientów. Mając tego świadomość nasze strony internetowe Kraków realizujemy w oparciu o wdrożenia systemu CMS Wordpress, który daje prostą możliwość zarządzania każdym elementem i sekcją poprzez edytor wizualny, który nie wymaga znajomości kodowania html. Nasze rozwiązania to indywidualne wdrożenia i integracje Wordpress tylko tych funkcjonalności których rzeczywiście wymaga projekt. Zaletą takiego podejścia jest możliwość lepszej optymalizacji i czasu wczytania strony www oraz mniejszej ilości kodu w tym zapytań do bazy danych co skraca czas reakcji strony na kliknięcia użytkowników. Za tym systemem cms przemawiają również ogólnodostępne możliwości rozwoju przez niezależnych programistów oraz bogata społeczność i ciągły rozwój CMS.

Zobacz inne lokalizacje z zakresu usługi tworzenie stron internetowych :