Strony internetowe - Kraków

Jak zaprojektować skuteczną stronę ? Jak dostosować treści na stronie do etapu sprzedażowego. Dlaczego minimalizm to klucz do sukcesu i po co mi użyteczność, UX i realizacja makiet i analizowanie danych ? 

Budujemy pozytywne doświadczenia użytkownika dbając o użytkownika na Twojej stronie www.

Tworzenie i projektowanie stron - Kraków

Co należy zrobić by zaistnieć w wyszukiwarce i budować wartość ? 
Jak zatrzymać użytkownika na stronie www i zamienić odwiedziny w leady ?


Projektowanie stron internetowych - poznaj etapy realizacji

Określ cel strony internetowej

Każda strona internetowa ma swój cel, zadanie które powinna realizować. Przykładowo zwiększać konwersję, budować markę, zaufanie czy pozyskiwać leady z określonych słów kluczowych. To ważne gdyż bez określenia naszych potrzeb nie będziemy w stanie wykonać jej prawidłowo lub być wstanie zmierzyć efektów na podstawie których można dalej planować jej rozwój.

Myślisz o rozwoju biznesu lokalnie w Krakowie ? Chcesz być widoczny w internecie na frazy kluczowe ? Zdobyć Klientów w konkretnych punktach styku z Twoją marką ?

Architektura informacji strony internetowej

Jak powinna być projektowana strona internetowa ?

Strona internetowa to określone zbiory potrzeb użytkownika który trafia na Twoją stronę z wyszukiwarki wpisując określone słowa kluczowe, kierując się intencją (w zależności na którym etapie lejka sprzedażowego jest Klient) powinien znaleźć odpowiednie podstrony Twojej strony internetowej. W niektórych typach zapytań powinien to być wpis na blogu wyjaśniający zagadnienie, innym razem podstrona usługi czy konkretna oferta.

Ważne by określić potrzebę użytkownika o trafnie dopasować treści. Jeżeli poprawnie zidentyfikujemy problem i podamy rozwiązanie na podstronach naszej strony internetowej możemy liczyć na udaną transakcję z potencjalnym użytkownikiem który stanie się naszym Klientem lub zostaniemy zapamiętani jako marka która dostarcza odpowiednie treści i wyczerpuje tematykę.

Zagadnienie dostarczania trafnych treści można nazwać budową wartości strony w Google znane jako Top Authority content, który dodatkowo jest premiowany w wyszukiwarce wyższymi pozycjami ( czynników wpływających na pozycję jest jednak nieco więcej bo około 200 ).

Projektowanie stron www - użyteczność

Oprócz budowania wartości dodanej tj: merytorycznych treści i przystępnie podanych na stronie należy przede wszystkim zadbać o użytkownika i jego wygodę podczas przebywania na stronie. Tym zajmujemy się w Hauerpower na codzień.

Tworzymy strony intuicyjne i przejrzyste

Prostota i minimalizm to klucz do sukcesu jakim jest zrozumienie i wysoka konwersja ze strony internetowej. Zbyt duża ilość treści, niepotrzebne efekty, przeładowanie strony ciężkimi grafikami lub zbyt dużą ich ilością wpłynie negatywnie na jej parametry techniczne (performance, czas wczytania) i brak zrozumienia logiki i struktury strony przez użytkownika.

SEO oraz UX przeplata się tworząc wspólny zbiór przenikający się na wzajem. Dobra użyteczność i logika ma wpływ na SEO i widoczność.

Tworzenie stron internetowych krok po kroku

Jak przygotować się do pracy z agencją ? Jak zlecić tworzenie strony internetowej ? Czym jest specyfikacja oraz brief. Zobacz nasz poradnik dotyczący tworzenia stron internetowych

etapy tworzenia stron internetowych

Projektowanie stron dla Klientów z Krakowa

Projektowanie stron www - minimalizm i użyteczność

W obecnym świecie jesteśmy bombardowani informacjami, które prześcigają się w formie i opakowaniu. Użytkownik jest atakowany tysiącem komunikatów, reklamami.

A co w sytuacji jeżeli po wejściu na Twoją stronę internetową po prostu dostanie to czego szuka ? Jeżeli Twoja strona trafnie odpowie na jego problem, zapytanie ? Bez zbędnego i nachalnego sloganu, wyskakujących okien popup, atakujących reklam i krzykliwej grafiki ? Wyczaruj spokój i daj użytkownikowi to czego szuka, a wzbudzisz w nim zadowolenie i poczucie że znalazł to czego szukał.


UX i analityka strony internetowej - zrozum potrzeby odbiorców

Wszystko czego potrzebuje Twoja strona to czytelne menu i dobrze zaprojektowana użyteczność i logika poruszania się po stronie. Brak zbyt skomplikowanej ścieżki dotarcia do poszukiwanych informacji. Czytelna nawigacja, dobre linkowanie wewnętrzne oraz spełnienie 10 zasad heurystyki Nielsena, dzięki którym Twoja strona będzie stale w dobrym kontakcie z odbiorcą i da mu pozytywne doświadczenia, które dziś powinny stanowić priorytet w świecie prześcigania się o zdobycie Klienta.

Rozwiń biznes lokalny w Krakowie

Kraków to wielka aglomeracja biznesu, firm i potencjalnych odbiorców Twoich usług. Konurencja na frazy lokalne np: fryzjer kraków, nieruchomości kraków.
Aby móc korzystać z możliwości wyszukiwarki i dać się znaleźć niezbędna jest dopracowana strona internetowa przygotowana w sposób odpowiedni dla Klienta docelowego.

W jaki sposób tworzymy strony internetowe ?

Każdy projekt strony to okazja do poznania biznesu Klienta i jego firmy. Realizując zadanie pierwszym etapem jest poznanie zespołu i jego potrzeb oraz budowa profilu grupy docelowej.

W naszej agencji strony www realizujemy kilku etapach.
Poznaj proces tworzenia stron w Krakowie :

Etap 1 - analiza potrzeb i przygotowanie scenariuszy (pierwsze spotkanie z Klientem). Realizacja raportów oraz propozycja rozwiązań.
Etap 2 - warsztaty z Klientam i poznanie potrzeb. Budowa mapy podróży użytkownika oraz struktury strony / architektura i schematy blokowe /
Etap 3 - analiza SEO I research fraz kluczowych, budowa silosów tematycznych
Etap 4 - projektowanie makiet
Etap 5 - kolejna cykl warsztatów
Etap 6 - projektowanie grafiki
Etap 7 - kodowanie strony oraz wdrożenie systemu CMS Wordpress
Etap 8 - optymalizacja SEO i techniczna