Strony internetowe Kraków

Profesjonalne i indywidualne projektowanie stron www. Tworzenie stron www dopasowanych do Twoich potrzeb i grupy docelowej.

Stawiamy na użyteczność i minimalizm, czytelność oraz dbałość o detale. Takie są strony www Kraków tworzone w naszej agencji interaktywnej.
Współpracujemy w pełnym zakresie 360 budując trwałe relacje.
Naszym Klientom pomagamy w zaistnieć w internecie. Tworzenie stron internetowych i projektowanie marki w internecie.

tworzenie stron internetowych w Krakowie

Tworzenie stron www - oferta

Projektowanie stron internetowych Kraków

Takich które realizują cele.
Projektujemy makiety UX oraz grafikę UI w wersjach mobile i desktop.

Projektowaliśmy dla małych i dużych. Wiemy co to design system i spersonalizowane rozwiązania. Profesjonalne projektowanie stron www to nasza domena.

Projektowanie stron - UX

Wiemy jak ważna jest użyteczność i logika. Projektujemy ścieżki zakupowe, userflow. Budujemy pozytywne doświadczenia użytkownika.

Dbamy o statusy i funkcjonalność, by wszystko było spójne i czytelne dla użytkownika.

Tworzenie stron internetowych

Zoptymalizowane, responsywne, szybkie strony www. Optymalny kod zapewnia poprawne i szybkie wyświetlanie stron internetowych na każdym urządzeniu.

Nasza oferta to również :
Tworzenie sklepów internetowych Kraków

Strony www - optymalizacja

Wiemy jak budować widoczność stron internetowych w internecie. Tworzymy strony www na podstawie analizy i researchu fraz kluczowych SEO budując odpowiednie silosy tematyczne by dostarczyć wartościowy content, który poprawi widoczność strony internetowej w wyszukiwarce.

Masz stronę która nie ma wyników ? Być może brakuje optymalizacji SEO.
Zobacz ofertę
optymalizacji stron Wordpress

Optymalizacja techniczna stron internetowych

Tworzone strony przechodzą testy Google Page Speed, Lighthouse oraz gtmetrix.com na poziomie od min. 88 punktów na analizach w wersji mobile.

Tworzenie stron www o szybkich i poprawnych konstrukcjach elementów html DOM, zminimalizowanej ilości kodu css i js.

Audyty i pozycjonowanie stron www

Strona internetowa, której brakuje wejść to częsty problem. Twojej strony www nie ma jej w TOP10 na frazy sprzedażowe ?

By dowiedzieć się co może być przyczyną wykonamy
audyt SEO, przeanalizujemy jej content, optymalizację SEO onsite i offsite, linkowanie oraz konkurencję.
Ustalimy przyczynę spadków i brak ruchu.

Strony internetowe - stawiamy na minimalizm i użyteczność

Użytkownicy nie czytają stron internetowych. Oni je skanują. Dlatego tak ważne jest odpowiednie zaprojektowanie przestrzeni i światła. Odpowiednio duże nagłówki oraz krótkie treści opatrzone odpowiednim zdjęciem lub kształtem potrafi sprawić że użytkownik będzie chętniej przeglądał kolejne sekcje w poszukiwaniu tematu który go zainteresuje.

Strony internetowe Kraków - dopasowane do potrzeb.
Wiemy że minimalizm to klucz do sukcesu i warto skupić się na analizie danych jak użytkownicy podróżują po Twojej stronie internetowej.
Po uruchomieniu strony i okresie 2-3 miesięcy naszym Klientom zalecamy wykonanie audytu UX strony na podstawie analizy map ciepła i Google Analitycs. Raport lubi zaskakiwać, a wdrożenie zaleceń pomaga osiągać lepszą konwersję.

Tworzymy strony internetowe w oparciu analizowanie danych. To nasza misja. Nasza idea to minimalizm.

Tworzenie i projektowanie stron internetowych Kraków. Wspieramy pozytywne doświadczenia użytkownika, dbając o jego potrzeby i satysfakcję z poruszania się po Twojej stronie. Osiągamy cele i realizujemy lepsze niż oczekiwane konwersje.

Tworzenie stron internetowych Kraków - proces

Poznaj proces tworzenia stron www
Tworzenie stron internetowych to kilkuetapowy proces, wynik analizy danych, warsztatów i opracowania strategii dla uzyskania jak najlepszej konwersji ze strony www. Podczas współpracy opowiemy o tym co zrobić by budować zaufanie poprzez stronę internetową i odpowiedni wizerunek oraz jak zamienić odwiedziny na Twojej stronie internetowej w zainteresowanych usługą Klientów.

Strony internetowe Kraków - zalety

Opieka nad stroną internetową

Administracja stroną.
Naszą ofertę kierujemy do Klientów którzy nie mają czasu dbać o content i stronę. Oferujemy pakiety godzinowe do wykorzystania w okresie od miesiąca do trzech.

Zobacz pełną ofertę:
Administracja i opieka nad stroną

Support i gwarancja dla strony www

Każda strona otrzymuje roczną gwarancję. W przypadku awarii problemy rozwiązujemy w trybie pilnym lub normalnym.

Pozycjonowanie stron www

Dodatkowa usługa pozycjonowania stron i sklepów internetowych. Zakres prac oraz działania dobieramy indywidualnie do potrzeb w zależności od słów kluczowych i konkurencji w branży.

Zobacz pełną ofertę:
pozycjonowanie stron Kraków

Responsywne strony internetowe

Szczycimy się wyjątkowo dobrym RWD.
Nasze rozwiązania to dedykowane wdrożenia stron z dynamicznie dopasowującym się kontentem i skalowaniem zdjęć do wielkości ekranu.

Minifikujemy i optymalizujemy skrypty CSS i JS oraz dbamy o poprawny kod html. Posiadamy własny stack technologiczny zbudowany o framework foundation.

Szybkie strony www

Tworzenie stron które otwierają się dłużej niż 2 sekundy nie ma sensu.

Czas wczytania i performance
Dbamy szczególnie o performance i czas wczytania strony www.

Nasze strony internetowe zoptymalizowane są pod najnowsze algorytmy Google Core Web Vitals.

Tworzenie stron Kraków

Tworzenie stron lokalnych budujących zasięgi dla usług i oferty kierowanej dla konkretnych miast np: Kraków.

Tworzenie podstron tematycznych i lokalnych
Odpowiednia struktura strony internetowej daje możliwość budowy podstron budujących ruch z fraz kluczowych z każdego miasta w Polsce.

Projektowanie stron www Kraków

Projektowanie stron internetowych Kraków

Jak wygląda projektowanie stron internetowych Kraków ? Dlaczego ważny jest minimal design.

W obecnym świecie jesteśmy bombardowani informacjami, które prześcigają się w formie i opakowaniu. Użytkownik jest atakowany tysiącem komunikatów, reklamami.


A co w sytuacji jeżeli po wejściu na Twoją stronę internetową po prostu dostanie to czego szuka ? Jeżeli Twoja strona trafnie odpowie na jego problem, zapytanie ? Bez zbędnego i nachalnego sloganu, wyskakujących okien popup, atakujących reklam i krzykliwej grafiki ? Wyczaruj spokój i daj użytkownikowi to czego szuka, a wzbudzisz w nim zadowolenie i poczucie że znalazł to czego szukał.


Strony internetowe Kraków - potrzeby odbiorców

Wszystko czego potrzebuje Twoja strona internetowa to czytelne menu i dobrze zaprojektowana użyteczność i logika poruszania się po stronie. Brak zbyt skomplikowanej ścieżki dotarcia do poszukiwanych informacji. Czytelna nawigacja, dobre linkowanie wewnętrzne oraz spełnienie 10 zasad heurystyki Nielsena, dzięki którym Twoja strona będzie stale w dobrym kontakcie z odbiorcą i da mu pozytywne doświadczenia, które dziś powinny stanowić priorytet w świecie prześcigania się o zdobycie Klienta.

Rozwiń biznes lokalny w Krakowie

Kraków to wielka aglomeracja biznesu, firm i potencjalnych odbiorców Twoich usług. Konurencja na frazy lokalne np: fryzjer kraków, nieruchomości kraków.
Aby móc korzystać z możliwości wyszukiwarki i dać się znaleźć niezbędna jest dopracowana strona internetowa przygotowana w sposób odpowiedni dla Klienta docelowego.

Projektowanie stron Kraków

Każdy projekt strony internetowej to okazja do poznania biznesu Klienta i jego firmy. Realizując zadanie pierwszym etapem jest poznanie zespołu i jego potrzeb oraz budowa profilu grupy docelowej.

W naszej agencji interaktywnej strony www Kraków realizujemy kilku etapach.
Tworzenie stron www
odbywa się wg. określonych procesów :

Etap 1 - analiza potrzeb i przygotowanie scenariuszy (pierwsze spotkanie z Klientem). Realizacja raportów oraz propozycja rozwiązań.
Etap 2 - warsztaty z Klientam i poznanie potrzeb. Budowa mapy podróży użytkownika oraz struktury strony www / architektura i schematy blokowe /
Etap 3 - analiza SEO i research fraz kluczowych, budowa silosów tematycznych
Etap 4 - projektowanie stron www - grafika i UI
Etap 5 - kolejna cykl warsztatów
Etap 6 - projektowanie grafiki do strony internetowej
Etap 7 - kodowanie strony www oraz wdrożenie systemu CMS Wordpress
Etap 8 - optymalizacja SEO i techniczna