powrot do bloga
/
/
inspiracje
/
AI do edycji zdjęć - clipdrop

AI do edycji zdjęć - clipdrop

Hauer Mateusz LinkedIn
AI do edycji zdjęć - clipdrop

Jak edytować i zmieniać zdjęcia w AI ?

Poznaj ClipDrop AI do edycji zdjęć zapomnij o MidJourney.

Create stunning visuals in seconds with AI.
AI do edycji zdjęć - ClipDrop

Clipdrop - w prosty sposób pozwoli Ci na edycję zdjęć bez potrzeby stosowania zaawansowanych programów typu Photoshop. To innowacyjne narzędzie oparte na sztucznej inteligencji (AI). Zostało stworzone z myślą o generowaniu i edycji obrazów automatycznie. Stanowi kompleksowe rozwiązanie dla twórców, dostarczając ekosystem aplikacji, wtyczek i zasobów, które sprawiają, że praca z obrazami staje się bardziej zaawansowana i efektywna.

Funkcje jakie oferuje ClipDrop obejmują szereg funkcji:

 1. Automatyczne Rozpoznawanie Obiektów:
  Intuicyjne narzędzie umożliwia identyfikację i usunięcie obiektów na obrazach za pomocą jednego kliknięcia.
 2. Różnorodne Narzędzia do Edycji:
  ClipDrop zapewnia narzędzia do kadrowania, obracania, regulacji jasności i kontrastu, a także dodawania filtrów, co pozwala dostosować obrazy do własnych potrzeb.
 3. Automatyczne Usuwanie Tła:
  Dzięki tej funkcji narzędzie może precyzyjnie wyodrębniać główne obiekty ze zdjęć, oferując wysoką dokładność.
 4. Generowanie Realistycznych Obrazów:
  ClipDrop wykorzystuje sztuczną inteligencję do generowania realistycznych obrazów o wysokiej rozdzielczości.
 5. Usuwanie Tekstu:
  Możliwość usuwania tekstu z dowolnego obrazu, co stanowi przydatne narzędzie do retuszu i edycji.
 6. Usługa API:
  ClipDrop udostępnia interfejs API, umożliwiający integrację sztucznej inteligencji z różnymi aplikacjami.

Zobacz https://clipdrop.co

Aplikacja mobilna ClipDrop

Dodatkowo, ClipDrop oferuje aplikację mobilną, co sprawia, że narzędzie jest dostępne na różnych urządzeniach. Znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach, takich jak optymalizacja zdjęć nieruchomości czy tworzenie efektownych zdjęć produktów w e-commerce.

Zobacz również: najlepsze narzędzia AI

Czy ClipDrop jest za darmo ?

ClipDrop dostępne jest zarówno w wersji darmowej, jak i płatnej.

Wersja bezpłatna

Ma pewne ograniczenia dotyczące rozdzielczości obrazów i liczby darmowych klipów w edytorze internetowym.

Wersja płatna

Kosztuje 9 USD miesięcznie lub 7 USD miesięcznie przy płatności rocznej, oferuje dodatkowe funkcje, takie jak pomijanie kolejki, brak znaku wodnego na obrazach czy dostęp do pełnowymiarowych obrazów HD.

Funkcje i możliwości ClipDrop

Usuwanie elementów

W ClipDrop to prosta operacja – po prostu zaznacz obiekt lub osobę, które chcesz usunąć, i gotowe!

W kontekście usuwania postaci z życia publicznego, ta funkcja mogłaby zyskać popularność wśród tych, którzy pragną kontrolować swoją obecność w przestrzeni publicznej.

Usuwanie tła

Jedną z najbardziej docenianych funkcji ClipDrop jest możliwość szybkiego i precyzyjnego usuwania tła z obrazów. Jest to szczególnie przydatne dla grafików, fotografów oraz twórców treści marketingowych.

Zmień szkic w obraz

Stable Doodle to narzędzie, które zamienia szkice w prawdziwe obrazy

Usuwanie tekstu z obrazu

Usuwanie tekstu staje się łatwe – wystarczy zaznaczyć tekst, który chcesz usunąć, albo wskazać studio, z którego chciałbyś zniknąć.

Dostosuj oświetlenie na zdjęciach

Dostosowanie oświetlenia na zdjęciach staje się przyjemne i łatwe dzięki możliwości dopasowania i poprawy oświetlenia w zaledwie kilku kliknięciach.

Uncrop - napraw kadrowanie obrazu

Uncrop to fascynująca funkcja, która wzbudza wyobraźnię, pozwalając naprawić obrazy, które wymagają ponownego kadrowania.

Generowanie obrazów w ClipDrop

Generowanie obrazów za pomocą Clipdrop to innowacyjne podejście. Wystarczy wpisać polecenie dla obrazu, który chcesz wygenerować, a otrzymasz kilka opcji do wyboru.

Upscale - popraw jakość obrazu

Clipdrop oferuje również funkcję Upscale, pozwalającą poprawić jakość obrazu 2-4 razy. Możesz przekształcić obraz z rozdzielczości 128p do 4K, zredukować szum i odzyskać detale.

Integracje z platformami

Dodatkowo, Clipdrop umożliwia integrację z różnymi platformami, takimi jak Figma, Photoshop, a także z Twoim telefonem czy przeglądarką. To narzędzie staje się kompleksowym ekosystemem dla różnorodnych potrzeb twórczych.

Zastosowanie w różnych branżach

 • Marketing i reklama: ClipDrop może znacznie usprawnić tworzenie materiałów reklamowych poprzez szybkie i precyzyjne usuwanie tła oraz edycję obrazów.
 • Fotografia: Fotografowie mogą korzystać z ClipDrop do poprawy jakości zdjęć oraz usuwania niechcianych obiektów.
 • E-commerce: Sklepy internetowe mogą używać ClipDrop do tworzenia atrakcyjnych zdjęć produktów bez konieczności wynajmowania profesjonalnych grafików.

Porównanie wersji darmowej i wersji PRO ClipDrop

ClipDrop oferuje zarówno wersję darmową, jak i wersję PRO dostępną poprzez płatną subskrypcję. Koszt subskrypcji to 40 PLN miesięcznie przy płatności za rok z góry lub 58 PLN przy płatności za pojedynczy miesiąc. Oto szczegółowe porównanie tego, co oferuje każda wersja:

Wersja darmowa:

 • Ograniczona ilość darmowych operacji: Użytkownicy mogą wykonać ograniczoną liczbę operacji bez opłat.
 • Ograniczenia rozdzielczości obrazu: Wersja darmowa ogranicza rozdzielczość przetwarzanych obrazów.
 • Dodawanie znaku wodnego: Niektóre działania w wersji darmowej powodują dodanie znaków wodnych do obrazów.
 • Ograniczenia funkcji: Pewne zaawansowane funkcje, takie jak podmiana tła zdjęcia i generowanie obrazu na podstawie prompta, nie są dostępne w wersji darmowej.

Wersja PRO:

 • Nielimitowane operacje: Subskrybenci mogą wykonywać operacje bez obaw o osiągnięcie limitu.
 • Obrazy w wysokiej rozdzielczości: Wersja PRO umożliwia użytkownikom pracę z obrazami w wysokiej rozdzielczości bez ograniczeń.
 • Brak znaków wodnych: Obrazy przetwarzane w wersji PRO nie mają dodanych znaków wodnych.
 • Pełny dostęp do funkcji: Wszystkie funkcje, w tym zaawansowane, takie jak podmiana tła i generowanie obrazów na podstawie prompta, są w pełni dostępne.

Wybór pomiędzy darmową a PRO wersją ClipDrop zależy od Twoich konkretnych potrzeb i częstotliwości korzystania z jego funkcji. Wersja darmowa jest odpowiednia dla okazjonalnych użytkowników, którzy nie muszą wykonywać wielu operacji ani korzystać z obrazów w wysokiej rozdzielczości. Natomiast wersja PRO jest idealna dla profesjonalistów i częstych użytkowników, którzy potrzebują nieograniczonego dostępu do wszystkich funkcji i wysokiej jakości przetwarzania obrazów.


Opinie o ClipDrop

Zalety:

 1. Wszechstronność i funkcje:
  ClipDrop oferuje szeroką gamę funkcji wspomaganych przez AI, takich jak usuwanie tła, usuwanie obiektów, podnoszenie rozdzielczości obrazów i wiele innych. Narzędzia te są przydatne w różnych zadaniach, od osobistej edycji zdjęć po profesjonalny design graficzny i rozwój aplikacji​.
 2. Łatwość użycia:
  Wielu użytkowników uważa, że ClipDrop jest przyjazny dla użytkownika, z prostym i intuicyjnym interfejsem. Ta dostępność sprawia, że jest odpowiedni dla użytkowników o różnych poziomach umiejętności, od początkujących po profesjonalistów​.
 3. Możliwości integracji:
  API ClipDrop pozwala na bezproblemową integrację jego potężnych funkcji AI z innymi aplikacjami, co czyni go elastycznym narzędziem dla deweloperów, którzy chcą ulepszyć swoje własne aplikacje​​.
 4. Wysoka precyzja:
  Użytkownicy doceniają precyzję narzędzi ClipDrop, zwłaszcza podczas edycji obrazów, takich jak usuwanie tła i obiektów​​.

Wady:

 1. Problemy z obsługą klienta:
  Kilku użytkowników zgłaszało słabe doświadczenia z obsługą klienta, w tym długie czasy odpowiedzi i niezaadresowane skargi. To było znaczącym punktem frustracji dla wielu, wpływając na ich ogólne zadowolenie z produktu​​.
 2. Zmieniająca się wydajność:
  Niektórzy użytkownicy zauważyli spadek wydajności po zakończeniu okresu próbnego, z problemami takimi jak dłuższe czasy przetwarzania i niespójne wyniki. Te problemy z wydajnością doprowadziły do niezadowolenia wśród niektórych płacących klientów​.
 3. Ograniczona wersja darmowa:
  Chociaż darmowa wersja daje dostęp do podstawowych funkcji, ma znaczące ograniczenia, w tym ograniczone operacje i niższe rozdzielczości obrazów. To sprawia, że darmowa wersja jest mniej odpowiednia dla dużej ilości pracy lub użytku profesjonalnego​.
 4. Okazjonalne problemy techniczne:
  Zdarzały się raporty o problemach technicznych, takich jak narzędzia nie działające zgodnie z przeznaczeniem w niektóre dni lub opóźnienia w przetwarzaniu. Te problemy mogą zakłócić pracę i zmniejszyć niezawodność narzędzia do użytku profesjonalnego​​.

Podsumowanie - czy warto poznać ClipDrop ?

ClipDrop zdobywa uznanie użytkowników ze względu na intuicyjność obsługi, precyzję w przetwarzaniu szczegółów obrazu oraz szybkość reakcji. To narzędzie, chwalone także przez osoby spoza branży graficznej, zostało uznane za szybsze i bardziej przyjazne dla użytkownika niż inne popularne programy do edycji obrazów, takie jak Photoshop.

ClipDrop to potężne i wszechstronne narzędzie oferujące szeroki zakres funkcji wspomaganych przez AI. Jego łatwość użycia i możliwości integracji czynią go wartościowym narzędziem dla różnych użytkowników. Jednak potencjalni użytkownicy powinni być świadomi zgłaszanych problemów z obsługą klienta i wydajnością, szczególnie jeśli planują polegać na narzędziu w celach profesjonalnych​.

Zobacz również

Jesteś gotowy na POWER ?

Potrzebujesz świeżego spojrzenia ?

Rozwiń i zaangażuj użytkowników.
Usprawnij obsługę procesów sprzedaży oraz doświadczenia Klientów.

Uwolnij z nami swój  potencjał cyfrowy
agencja digital marketing