powrot do bloga
/
/
inspiracje
/
AI do edycji zdjęć - clipdrop

AI do edycji zdjęć - clipdrop

Hauer Mateusz LinkedIn
AI do edycji zdjęć - clipdrop

Jak edytować i zmieniać zdjęcia w AI ?

Poznaj ClipDrop zapomnij o MidJourney.

Clipdrop - w prosty sposób pozwoli Ci na edycję zdjęć bez potrzeby stosowania zaawansowanych programów typu Photoshop. To innowacyjne narzędzie oparte na sztucznej inteligencji (AI). Zostało stworzone z myślą o generowaniu i edycji obrazów automatycznie. Stanowi kompleksowe rozwiązanie dla twórców, dostarczając ekosystem aplikacji, wtyczek i zasobów, które sprawiają, że praca z obrazami staje się bardziej zaawansowana i efektywna.

Funkcje jakie oferuje ClipDrop obejmują szereg funkcji:

  1. Automatyczne Rozpoznawanie Obiektów: Intuicyjne narzędzie umożliwia identyfikację i usunięcie obiektów na obrazach za pomocą jednego kliknięcia.
  2. Różnorodne Narzędzia do Edycji: ClipDrop zapewnia narzędzia do kadrowania, obracania, regulacji jasności i kontrastu, a także dodawania filtrów, co pozwala dostosować obrazy do własnych potrzeb.
  3. Automatyczne Usuwanie Tła: Dzięki tej funkcji narzędzie może precyzyjnie wyodrębniać główne obiekty ze zdjęć, oferując wysoką dokładność.
  4. Generowanie Realistycznych Obrazów: ClipDrop wykorzystuje sztuczną inteligencję do generowania realistycznych obrazów o wysokiej rozdzielczości.
  5. Usuwanie Tekstu: Możliwość usuwania tekstu z dowolnego obrazu, co stanowi przydatne narzędzie do retuszu i edycji.
  6. Usługa API: ClipDrop udostępnia interfejs API, umożliwiający integrację sztucznej inteligencji z różnymi aplikacjami.

Zobacz https://clipdrop.co

Aplikacja mobilna ClipDrop

Dodatkowo, ClipDrop oferuje aplikację mobilną, co sprawia, że narzędzie jest dostępne na różnych urządzeniach. Znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach, takich jak optymalizacja zdjęć nieruchomości czy tworzenie efektownych zdjęć produktów w e-commerce.

Zobacz również: najlepsze narzędzia AI

Czy ClipDrop jest za darmo ?

ClipDrop dostępne jest zarówno w wersji darmowej, jak i płatnej.

Wersja bezpłatna

Ma pewne ograniczenia dotyczące rozdzielczości obrazów i liczby darmowych klipów w edytorze internetowym.

Wersja płatna

Kosztuje 9 USD miesięcznie lub 7 USD miesięcznie przy płatności rocznej, oferuje dodatkowe funkcje, takie jak pomijanie kolejki, brak znaku wodnego na obrazach czy dostęp do pełnowymiarowych obrazów HD.

Funkcje i możliwości ClipDrop

Usuwanie elementów

W ClipDrop to prosta operacja – po prostu zaznacz obiekt lub osobę, które chcesz usunąć, i gotowe!

W kontekście usuwania postaci z życia publicznego, ta funkcja mogłaby zyskać popularność wśród tych, którzy pragną kontrolować swoją obecność w przestrzeni publicznej.

Zmień szkic w obraz

Stable Doodle to narzędzie, które zamienia szkice w prawdziwe obrazy

Usuwanie tekstu z obrazu

Usuwanie tekstu staje się łatwe – wystarczy zaznaczyć tekst, który chcesz usunąć, albo wskazać studio, z którego chciałbyś zniknąć.

Dostosuj oświetlenie na zdjęciach

Dostosowanie oświetlenia na zdjęciach staje się przyjemne i łatwe dzięki możliwości dopasowania i poprawy oświetlenia w zaledwie kilku kliknięciach.

Uncrop - napraw kadrowanie obrazu

Uncrop to fascynująca funkcja, która wzbudza wyobraźnię, pozwalając naprawić obrazy, które wymagają ponownego kadrowania.

Generowanie obrazów w ClipDrop

Generowanie obrazów za pomocą Clipdrop to innowacyjne podejście. Wystarczy wpisać polecenie dla obrazu, który chcesz wygenerować, a otrzymasz kilka opcji do wyboru.

Upscale - popraw jakość obrazu

Clipdrop oferuje również funkcję Upscale, pozwalającą poprawić jakość obrazu 2-4 razy. Możesz przekształcić obraz z rozdzielczości 128p do 4K, zredukować szum i odzyskać detale.

Integracje z platformami

Dodatkowo, Clipdrop umożliwia integrację z różnymi platformami, takimi jak Figma, Photoshop, a także z Twoim telefonem czy przeglądarką. To narzędzie staje się kompleksowym ekosystemem dla różnorodnych potrzeb twórczych.

Podsumowanie - czy warto poznać ClipDrop ?

ClipDrop zdobywa uznanie użytkowników ze względu na intuicyjność obsługi, precyzję w przetwarzaniu szczegółów obrazu oraz szybkość reakcji. To narzędzie, chwalone także przez osoby spoza branży graficznej, zostało uznane za szybsze i bardziej przyjazne dla użytkownika niż inne popularne programy do edycji obrazów, takie jak Photoshop.

Zobacz również

Jesteś gotowy na POWER ?

Potrzebujesz świeżego spojrzenia ?

Rozwiń i zaangażuj użytkowników.
Usprawnij obsługę procesów sprzedaży oraz doświadczenia Klientów.

Uwolnij z nami swój  potencjał cyfrowy
agencja digital marketing