Agencja social media - Kraków

Wprowadzamy marki do internetu. Budujemy kampanie i ścieżki sprzedaży. W zależności od Twoich potrzeb realizujemy budowę strategii marketingowej, promocji i zwiększenia zasięgów marki. Budujemy wizerunek firmy w social mediach, zwiększamy prestiż. Nasza agencja social wyróżnić się w mediach społecznościowych.

agencja social media

Social media - obsługa i strategia

Budowa profilu społecznościowego który angażuje odbiorców

Dzięki opracowaniu spójnego wizerunku marki w mediach społecznościowych zgodnych z brandingiem Twoja firma będzie rozpoznawalna.

Prowadzimy profile społecznościowe, kreujemy zaangażowanie, które konwertuje w działania sprzedażowe. Tworzymy lejki sprzedażowe, dostosowując content do odpowiedniego etapu i punktu styku Klienta z marką.

Tworzenie atrakcyjnego contentu dla social media

Na budowę angażującego contentu składa się odpowiednio opracowanie wizualne postów, przygotowanie projektów graficznych, opracowanie treści.

Przed podjęciem tworzenia social media określamy założenia i cele jakie mają osiągnąć poszczególne etapy budowania zasięgów w social mediach.


Przygotowanie strategii dla social media

Po pierwsze przygotowanie strategii i harmonogramu dla publikowania postów. W zależności od częstotliwości publikowania oraz stopnia zaawansowania odbiorców przygotowujemy kilka typów postów oraz plan na konkretny miesiąc.

Określamy styl i ton komunikacji marki w social mediach. Opracowujemy cykle tematyczne w określonych proporcjach pomiędzy postami sprzedażowymi, wizerunkowymi i mającymi wartość.

Obsługa kont i audyt social media

Jeżeli nie masz czasu prowadzić portalu na Facebook, Instagramie czy LinkedIn nasza agencja social media zajmie się wszystkim w ustalonym wcześniej zakresie prac i harmonogramie.

Zadbamy o content i regularność pojawiania się postów oraz budowanie dla nich zasięgów przez uruchomienie odpowiednich reklam targetowanych na docelowe grupy odbiorców.

Influencer marketing

Promujemy produkty poprzez dotarcie do infulencerów, którzy posiadają profile zbieżne z marką.

Kompleksowo prowadzimy obsługę influencer marketingu. Dobieramy infulencerów na podstawie zaangażowania odbiorców, wiarygodności, uwzględniając analizę ich profili społecznościowych.

Oferujemy kampanie z : 
- instagramerami,
- blogerami
- ambasadorami marek

Monitoring aktywności i raporty

Analizujemy dane i pozyskany ruch
Bazujemy na podstawie danych analitycznych i rozwijamy te kanały iw spółprace które rzeczywiście dostarczają ruch i konwertują.

Budując raporty i comiesięczne statystyki wykorzystujemy odpowiednio przygotowany Google Analitycs pod konwersje i cele.

Agencja od social media Kraków

Prowadzenie social media - Kraków

Prowadzenie media społecznościoweych dla naszych Klientów w ramach kompleksowej usługi marketingu 360. Zajmujemy się procesem przygotowania i uruchomienia profili wraz z opracowaniem graficznym i strategią.
Prowadzimy kampanie reklamowe dla Facebook oraz Google Ads. Tworzymy analizy i konfigurację Google Analitycs wraz z Google Ads pod remarketing i konwersję.

Prowadzenie profilu na Facebook

Pakiet od 8-20 postów miesięcznie
Zawiera : 
- opracowanie contentu,
- projekty graficzne postów w odpowiednich formatach,
- tworzenie od 2-10 relacji,

Prowadzenie profilu na Instagram

Pakiet od 8-20 postów miesięcznie
Zawiera:
- opracowanie contentu
- projekt graficzny w zadanym formacie
- tworzenie od 2-10 relacji


Przygotowanie profilu społecznościowego

Pakiet zawiera :
- przygotowanie i założenie profilu
- uzupełnienie wszystkich informacji
- dodanie grafik baneru i logo
- uruchomienie profilu

Kampanie reklamowe dla Facebook

- Indywidualna strategia
- Konfiguracja analityki
- Integracja ze stroną
- Remarking
- Promowanie postów
- Tworzenie kilku typów kampanii oraz budowa grupy odbiorców

Kampanie reklamowe Google Ads

- Budowa kampanii oraz kilku grup reklam w każdej kampanii,
- Przygotowanie fraz kluczowych oraz konfiguracja grup reklam
- Ustalenie budżetu
- Ustalenie stawek za słowa kluczowe
- Monitornig kampanii
- Remarketing
- Ułożenie reklam : opisy oraz hasła

Monitoring i raporty

Niezależnie od wykonywanych prac na koniec miesiąca nasz zespół dostarcza raporty z prac w formie statystyk oraz osiągniętych rezultatów wraz z sugestiami co do aktualizacji kampanii i reklam.

Agencja social media Kraków - współpraca

Pracujemy w oparciu o model SMART. Ustalamy odpowiednio cele dla kampanii które są : 

1) konkretne
2) mierzalne,
3) osiągalne,
4) istotne,
5) określone w czasie

Aby nie wprowadzać chaosu w publikacjach tworzymy posty w oparciu o cykle w których wyróżniamy typy postów : sprzedażowe, wizerunkowe, edukacyjne, budzące ciekawość, inspiracyjne.

Eksperymentujemy z publikacjami, tworzymy nowe wizualizacje dla starszych treści, które cieszyły się popularnością dodając lifting graficzny i moderując odpowiednio treści, redagujemy posty z wyprzedzeniem.

Zobacz również pozostałe usługi lokalne w Krakowie:
- sklepy internetowe Kraków- strony internetowe Kraków
- pozycjonowanie stron www Kraków
- aplikacje mobilne Kraków
- agencja interaktywna Kraków
- agencja digital Kraków

Social media - zakres prac

Przed podjęciem współpracy z naszą agencją social media organizujemy pierwsze warsztaty na których poznajemy Twoją firmę oraz produkty.
Podcza poznania Klienta i jego oczekiwań, poznajemy też historię firmy, zespół oraz procesy, które być może uda się wykorzystać w budowie pozytywnego wizerunku firmy, której można zaufać.

Co robimy poza obsługą social media ?

Nasza agencja realizuje kompleksowo budowanie strategii marki w internecie. Realizujemy nie tylko kampanie marketingowe, działania w social mediach. Tworzymy strony internetowe szybkie i responsywne w oparciu o CMS Wordpress. Projektujemy komunikację marki z Klientem wraz z tworzeniem logo, brandingiem oraz projektowaniem stron internetowych

Tworzenie stron wordpress

Czym zajmuje się agencja social media ?

Zobacz w czym może pomóc Twojej marce nasza agencja social media.

Opracowanie person
Budowa komunikacji w mediach społecznościowych powinna być prowadzona językiem dopasowanym do konkretnego typu odbiorcy. Na podstawie analizy profilu grupy docelowej agencja social media tworzy profil idealnego Klienta, który jest odbiorcą prowadzonych kampanii marketingowych. Podczas tworzenia person bierzemy pod uwagę : wiek, zainteresowania, dochody, stan cywilny, typowe problemy z którymi się spotyka, jakich treści szuka i co go interesuje

Planowanie strategii i komunikacji marketingowej
Planowanie strategii krótki i długo terminowej. Ważne by realizować określone cele w terminie tygodniowym tj: publikacja postów określonego typu, oraz długoterminowym np: zwiększenie sprzedaży, ruchu do profilu, poprawa zaangażowania użytkowników.
Strategia może zakładać tworzenie nowych treści, filmów, animacji, porad i inspiracji, słowem contentu który wzbudzi zaangażowanie i inspirację dla społeczności (gry i zabawy, zbieranie leadów oraz budowę społeczności wokół marki).

Tworzenie wartościowego contentu na profilu w social mediach
Zależnie od typu odbiorców, tworzony content powinien być dopasowany do ich potrzeb i oczekiwań. Ważne by posty i styl był spójny jednak zróżnicowany. Publikowanie ciągle tych samych treści sprzedażowym mija się z celem. Na potrzeby planowania contentu realizujemy własne pomysły i wdrażamy je w życie.

Analiza trendów w mediach społecznościowych
Warto sprawdzać na bieżąco i mierzyć trendy oraz zachowania użytkowników. Z pomocą przychodzi nam Google Trends gdzie w prosty sposób można sprawdzić czym aktualnie interesuje się Twoja grupa docelowa, jakich treści szuka. Dobrym pomysłem jest opracowanie treści przez agencję social media w odniesieniu do aktualnej sytuacji gospodarczej, społecznej czy sportowej.

Komunikacja z użytkownikami
Monitorowanie aktywności użytkowników, komunikacja i odpowiadanie na pytania to również część pracy agencji social marketingu. Budowanie wizerunku przez zaangażowanie użytkowników w komentarzach to idealna droga do budowania relacji.

Zwiększyć sprzedać i zdobywać leady sprzedażowe
Poprzez zwiększenie ruchu do strony internetowej pośrednio agencja social media przyczynia się do zwiększenia sprzedaży. Dodatkowo uruchomione moduły pozwalające na sprzedaż i transakcję bezpośrednio na profilach również powinny zostać wdrożone (Sklep Facebook, Sklep Instagram).

Budować widoczność marki w social mediach
Budowa marki to nie tylko informowanie o nowościach, nawiązanie do sytuacji gospodarczej i organizowanie konkursów na profilach. Dobra agencja social media będzie w stanie porozmawiać z zespołem Klienta i zbudować historię, opowieść o firmie, jej założeniach, misji, osobach w ciekawy i angażujący sposób dla jej fanów tj: pokaże firmę od kuchni, pokaże proces pakowania, transportu, wytwarzania produktów co ociepli zdecydowanie jej wizerunek.