Pozycjonowanie stron - Kraków

Dostarczamy wysokiej jakości ruch z ściśle zaplanowanych i powiązanych fraz z Twoją branżą. Sprawdzimy jakie frazy generują ruch i opracujemy odpowiednią strategię. Pozycjonowanie stron internetowych to pozyskanie fraz kluczowych istotnych dla Twojego biznesu.

Oferujemy pozycjonowanie Kraków lokalne i szerokie poprzez budowanie wartościowego ruchu do Twojej strony. Poznaj naszą agencję SEO Kraków.

pozycjonowanie stron Kraków

Pozycjonowanie stron Kraków - poznaj ofertę

Pozycjonowanie stron www

Twojej strony nie ma w wynikach wyszukiwania ?
Budujemy widoczność Twojej strony internetowej w wyszukiwarce w oparciu o analizę fraz kluczowych i ich wolumen.

Pozycjonowanie stron rozpoczynamy od analizy i poprawy strony oraz jej optymalizacji SEO. Nasza oferta dedykowana jest dla firm z Krakowa.

Pozycjonowanie stron w Krakowie - jakościowy ruch

Zdobywamy wartościowy ruch do Twojej strony internetowej
Budujemy pozycje poprzez zdobycie mocnych i trwałych linków, które dostarczą również ruch do strony.

Wysokie pozycje to gwarancja pokazania Twojej firmy dla Klientów z Krakowa. Istotnym elementem dla pozycjonowania stron w Krakowie jest odpowiedni dobór słów kluczowych które będą generować ruch.

Optymalizacja strony i SEO Kraków

W procesie pozycjonowania stron internetowych Kraków najważniejszym etapem jest jej optymalizacja onsite. Już sama poprawa treści, opisów i znaczników metą oraz nagłówków poprawi jej widoczność w wynikach wyszukiwania.

Oferujemy optymalizację SEO Kraków dla Klientów chcących budować widoczność na frazy lokalne.
Nasza oferta to również :
Optymalizacja stron na wordpress

Przejrzyste zasady pozycjonowania

Oferujemy proste i jasne zasady współpracy
Przed rozpoczęciem prac usługi pozycjonowania stron Kraków przesyłamy szacunkowe koszta dotyczące pracy przy stronie by odpowiadała wymogom użytkowników i wyszukiwarki (optymalizacja strony to podstawowa czynność przed rozpoczęciem prac pozycjonowania strony, która może być powodem braku efektów w pozycjonowaniu).

W przypadku jeżeli Twoja strona internetowa nie ma wysokich pozycji warto rozważyć współpracę w agencji seo takiej jak nasza, która wykona audyt SEO będący podstawą do dalszych prac.

Wysoka skuteczność w pozycjonowaniu stron

Dzięki specjalistom i developerom Wordpress jesteśmy w stanie na bieżąco monitorować i analizować optymalizację strony. Wysoką skuteczność osiągamy dzięki głównie pracy ze stroną i jej kontentem który powoduje zbieranie ruchu z coraz to nowych fraz i podstron.

Ustalamy harmonogram prac oraz rozłożenie budżetu na prace w okresie od min. 3 do 12 miesięcy tak efektem prac było skuteczne pozycjonowanie stron na frazy które będą generować zapytania.

Zobacz ofertę pozycjonowanie stron wordpress

Pozycjonowanie lokalne w Krakowie

Jeżeli Twoja strona www nie przynosi dochodów warto wykonać jej audyt SEO.

Współpraca z naszą agencją interaktywną to budowa trwałych relacji oraz rzetelnej współpracy co owocuje dowożeniem terminów i zadowalających efektów. To przede wszystkim budowa widoczności.

Pozycjonowanie sklepów i stron internetowych - Kraków

Nasza oferta nie ogranicza się tylko do witryn, realizujemy również pozycjonowanie e-commerce. W tym przypadku jednak analiza i proces pozycjonowania jest dłuższy i wymaga optymalizacji każdej podstrony produktu oraz dodania podstron tematycznych i opisowych lub bloga jeżeli konkurencja realizuje proces pozycjonowania poprzez budowę widoczności tworząc np poradnik lub blog.

Pozycjonowanie ecommerce należy rozpocząć od gruntownej analizy samego sklepu, wykonania audytu SEO i przygotowaniu planu na kolejne miesiące pracy. Warto w procesie pozycjonowania wdrożyć również marketing internetowy.

Zobacz również pozostałe usługi lokalne w Krakowie:
- agencja social media Kraków- projektowanie sklepów internetowych Kraków
- aplikacje mobilne Kraków
- projektowanie stron internetowych Kraków
- projektowanie logo Kraków
- agencja interaktywna Kraków
- agencja digital Kraków

Pozycjonowanie Kraków

Nasza filozofia pozycjonowania opiera się na dostarczaniu wartości dla użytkownika co docenia też Google.
Śmiało możemy powiedzieć że dla nas pozycjonowanie to budowa widoczności Twojej strony poprzez rozbudowę podstron na określone frazy kluczowe oraz marketing internetowy by naturalnie prowadzić link building. Algorytm Google ocenia zawartość stron oraz ich powiązanie do wpisanej przez użytkownika frazy kluczowej. Pozycjonowanie strony to kluczowa realizacja optymalizacji SEO dla wyszukiwarki, które powiązane jest z użytecznością UX projektu graficznego.

Pozycjonowanie stron www - nasycenie fraz w treści
Mówimy tutaj o terminie który określa pozycjonowanie stron www jako relewantne do zapytania. Istotnym aspektem powiązania czyli odpowiadania strony internetowej na konkretne zapytanie tj: frazę kluczową jest jej dopasowanie treści, optymalizacji SEO konkretnej podstrony do wpisywanego przez użytkownika hasła. Konkretna podstrona musi mieć pokrycie tematyczne oraz powinna wyczerpać daną tematykę w istotny sposób. Na tej podstawie Google dopasowuje wyniki wyszukiwania tj: strony internetowe do konkretnego zapytania użytkownika.

Pozycjonowanie stron www Kraków - jak wygląda proces ?

Pozycjonowanie stron realizujemy w sposób przejrzysty i elastyczny. Oferujemy skuteczne pozycjonowanie strony www lub pozycjonowanie sklepów na frazy lokalne tj: fraza + miasto Kraków w wyszukiwarce. Nasze metody i pozycjonowanie Kraków są transparentne.

Już przy przyjęciu zlecenia na spotkaniu (warsztacie organizacyjnym) pokazujemy i prezentujemy naszą filozofię. Istnieje szereg metod dzięki którym pozycjonowanie Kraków może być szybkie i efektowne jednak w branży pozycjonowania znane są praktyki szybki efektów realizowanych za pomocą niedozwolonych metod. Efekty są widoczne dość szybko, jednak do czasu aż algorytm Google wykryje nieuczciwe praktyki, a na domenę zostanie nałożony filtr, który potrafi trwale obniżyć widoczność strony internetowej na kilka miesięcy.

Jak pozycjonować strony internetowe ?

Przed podjęciem zlecenia pozycjonowania strony, w przypadku pierwszej wstępnej analizy pozycji oraz wyników TOP10 i widoczności w przypadku problemów technicznych i problemów SEO, sugerujemy wykonanie pełnej analizy strony by nie pozycjonować strony, która zawierać może problematyczne błędy techniczne, złą optymalizację onsite lub słabej jakości tj: spamowe linki ciągnące ją w dół w wynikach wyszukiwania.

Zobacz jak wygląda audyt SEO

Pozycjonowanie stron w Krakowie

Pozycjonowanie stron Kraków - silosy tematyczne

Tworzenie silosy tematyczne dla grupy fraz
Tworząc odpowiednie tematyczne huby zwane silosami przygotowujemy architekturę strony i odpowiednie drzewo tj: strukturę strony pod frazy główne i poboczne które będą je wzmacniały. Dodatkowo cały SILO pracuje wspomagany blogiem z którego prowadzone jest linkowanie do podstron wyżej umieszczonych w drzewie architektury strony.

Wybór i analiza fraz kluczowych
W toku pierwszego warsztatu tworzymy podstawową listę dzięki której wiemy na jakie frazy ma być pozycjonowana strona. Jednak aby otrzymać cały obraz sytuacji filtrujemy podane frazy i poddajemy analizie. Często zdążą się że podane frazy przez Klienta okazują się na start pozycjonowania zbyt trudne lub nie będą dobrze konwertować. Dlatego podczas tego etapu poddajemy je własnej analizie i przedstawiamy nasz raport i sugestie.

Jak wybrać frazy kluczowe ?
Analizowane frazy sprawdzamy w narzędziach jak : Google Planner, senuto.com czy wyniki wyszukiwania podpowiadające dopełnienia i intencje frazy. Dla wykonania pełnego raportu sprawdzamy jakie treści premiuje Google w top10 oraz z czym przyjdzie się zmierzyć budując pozycje na te frazy tj: z jaką konkurencją będziemy rywalizować. Często bowiem to konkurencja wyznacza drogę i standardy budowy strategii pozycjonowania.

Proces pozycjonowania stron Kraków

Podczas pierwszej współpracy naszą rolą w procesie budowy strategii pozycjonowania strony internetowej jest ocena jakości i stopnia jej optymalizacji tj: dopasowania do fraz na które chcemy by rankowała.

Pozycjonowaniem stron w Krakowie zajmujemy się już od ponad 10 lat. Nasze doświadczenie w pozycjonowaniu to 70-80% stron wymagających przebudowy i optymalizacji wraz z zmianą adresów URL dostosowanych do nowych potrzeb.

Oceniamy stan obecny strony internetowej do pozycjonowania i frazy. Podajemy własne analizy i tworzymy raport w którym uwzględniamy zakres prac i szacowane koszta.

Analiza konkurencji pomocna w pozycjonowaniu strony
Bardzo ważnym aspektem naszej pracy na początku w procesie jakim jest pozycjonowanie Kraków jest analiza konkurencji oraz wyników TOP10 na frazy już ustalone na które ma być pozycjonowana strona. Ocena wyników TOP10 pozwoli dopasować charakter podstron i określić typ contentu jaki ma znaleźć się na podstronie w zależności od intencji słowa kluczowego.

Budowa strategii pozycjonowania strony - poprawa wydajności
Bez przemyślenia contentu oraz odpowiedniego ustawienia planu działania na minimum 4-5 miesięcy ciężko będzie osiągnąć jakiekolwiek efekty, biorąc pod uwagę że 70-80% stron musi przejść etap przebudowy i optymalizacji, a co za tym idzie przedindeksowania całej strony w Google pierwszy miesiąc współpracy to praca ze stroną internetową i poprawą jej wydajności.

Pozycjonowanie - rodzaje usługi

Pozycjonowanie stron www szerokie

To inaczej pozycjonowanie na długi ogon czyli tzw longtail. Frazy, które dzięki temu pozycjonowaniu zdobywamy są mniej wyszukiwane przez użytkowników (mają mniejszy wolumen zapytań) jednak są to frazy lepiej konwertujące.

Dzięki pozycjonowaniu szerokiemu możesz dotrzeć do większej grupy użytkowników szukających konkretnej usługi lub produktu.

Pozycjonowanie stron w Krakowie lokalne

Dzięki realizacji procesu analizy konkurencji na Twoje frazy w Krakowie jesteśmy w stanie realizować budowę widoczności tj: pozycjonowanie lokalne. Dzięki temu dotrzesz do grupy użytkowników mieszkających w Krakowie, którzy poszukują usługi lub produktu konkretnie w tej okolicy. Plusem budowania ruchu z zapytań lokalnych jest również lepsza widoczność Twojej strony dla użytkowników mobilnych. Pozycjonowanie stron Kraków pomaga budować i generować zapytania z urządzeń mobilnych, to tym użytkownikom Google prezentuje wyniki wyszukiwania firm najbliżej miejsca w którym się znajduje. Efektem zapytań z urządzeń mobilnych jest właśnie lokalne pozycjonowanie w Krakowie dla firm świadczących usługi w tym mieście.

Mapy Google w procesie pozycjonowania lokalnego
W pozycjonowaniu lokalnym skupiamy się na budowie podstron lokalnych, rozwoju pozycjonowania w kierunku budowy wizytówek z określeniem miasta tzw : NAP, rozwojem wizytówki w Google My Business (Google Lokalna Firma), gdyż bardzo duży procent ruchu generują mapy Google głównie z urządzeń mobilnych.

Lokalne wyniki wyszukiwania - co to jest ?
Lokalne wyniki pojawiają się w Google po wpisaniu frazy kluczowej dla użytkownika mobilnego. Google podsyła w pierwszej kolejności firmy które są najbliżej lokalizacji użytkownika. W efekcie pozycjonowania lokalnego Twoja firma będzie wyżej w wynikach organicznych. Pozycjonowanie lokalne w Krakowie to proces rozbudowy witryny o dedykowane podstrony dla każdej usługi. Konstrukcja witryny w przypadku realizacji pozycjonowania lokalnego wymaga przemyślenia, często dodania i przebudowy aktualnej struktury strony i treści.

Pozycjonowanie Kraków - etapy

Wyróżniamy dwa etapy współpracy przy pozycjonowaniu stron internetowych naszych Klientów :

Optymalizacja i audyt seo strony dla firm z Krakowa
Może się zdarzyć że strona aby generowała ruch i pomagała w pozycjonowaniu powinna zostać przygotowana od strony technicznej i SEO. Bez tego prace nad pozycjonowaniem na frazy nie będą tak skuteczne jak przy odpowiednio przygotowanej stronie.

Po pierwszym etapie pracy nad stroną
Po ustawieniu strony, architektury, nagłówków, optymalizacji SEO i treści, przechodzimy w tryb współpracy abonamentowej rozliczanej miesięcznie. W tym trybie raportujemy prace miesięczne i jasno pokazujemy co wchodzi w skład pracy : nasze działania, zdobywanie linków, budowa contentu, raporty, monitoring oraz analiza wyników top10 (okresowo raz na 2-3 miesiące). Już po 2-3 miesiącach w przypadku prostych fraz lokalnych możesz liczyć na pozyskanie nowych Klientów z wyszukiwarki Google

Pytania do pozycjonowania stron w Krakowie

Czy potrzebuje wizytówkę w google moja firma ?

Wizytówka google moja firma to podstawowa usługa w lokalnym pozycjonowaniu stron. Dzięki Google Maps Twoja firma będzie mogła być zauważona w module map, który wyświetla się w organicznych wyszukiwaniach Google. To jest największe żródło ruchu z wyników organicznych. Warto walczyć o wyświetlenie w module sekcji map google.

Jak pozycjonować się w mapach google (google maps) ?

Podstawowym krokiem w pozycjonowaniu lokalnym i w mapach Google moja firma jest pełne uzupełnienie wszystkich informacji. Ważne by nie spamować w treściach i opisach frazami kluczowymi. Pierwszym krokiem by budować widoczność jest poprawnie uzupełniona wizytówka Google.

Ile trwa pozycjonowanie stron Kraków ?

Pozycjonowanie Kraków i czas osiągnięcia satysfakcjonujących wyników zależny jest od trudności danej frazy oraz konkurencji, która wyznacza poziom wejścia w TOP10 na Twoje frazy. Ważnym czynnikiem jest też staż domeny oraz dotychczasowe działania które były prowadzone w ramach procesu pozycjonowania lokalnego.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron internetowych Kraków ?

Cena i koszt usługi pozycjonowanie Kraków zależny jest od trudności frazy oraz jej wolumenu zapytań. Im trudniejsze frazy są do pozycjonowania tym większy nakład pracy musi być wykonany od przygotowania strony głównej i dedykowanej podstrony po wykonanie link buildingu. W zakresie pozycjonowania lokalnego możemy mówić o zdobywaniu widoczności na większą ilość miast nie tylko głównej lokalizacji, co jednak wiąże się z dużo większymi kosztami rozbudowy strony internetowej oraz analizie kolejnych witryn konkurencji i czynników off site.

Pozycjonowanie lokalne - kiedy efekty ?

W przypadku odpowiedniego doboru fraz kluczowych tj: takich które generują zapytania pozyskanie nowych klientów to ilość zapytań do kilku zapytań dziennie. Jednak należy uważać z doborem fraz gdyż nie każda fraza proponowana przez firmę pozycjonerską (agencję seo) będzie generować zapytania i ruch wyszukiwarce.

Skuteczne pozycjonowanie to szereg działań które powinny podlegać weryfikacji które wpływają na widoczność strony internetowej :poprawne stworzenie wizytówki google,widocznośc w google maps (mapy google),rozbudowa witryny i analiza onsite,monitornig efektów programami analitycznymi,stałe pozycjonowanie strony i raportowanie pozycji,

Jak realizować skuteczne lokalne pozycjonowanie ?

Skuteczne pozycjonowanie stron to efekt pracy nad całą stroną. Nie jest możliwe pozycjonowanie trudnych fraz np: pozycjonowanie Kraków, bez odpowiednio zadbania o całą stronę internetową, jej optymalizację i budowę wartości. Wybrane słowa kluczowe, ich analiza i stały monitoring to część pracy agencji seo.

Jakie dobrać słowa kluczowe do pozycjonowania ?

Generalnie wszystkie frazy związane z Twoim biznesem i branżą powinny być odpowiednio rozłożone na strukturę całej strony internetowej. Aby wybrać słowa kluczowe warto wykorzystać do tego choćby mechanizm podpowiedzi google lub planer słów kluczowych (dostępny w Google Ads).

Pozycjonując strony skupiamy się by dobór słów kluczowych pokrywał się z Twoim głównym profilem działalności co przełoży się na efekty pozycjonowania. Należy jednak pamiętać że frazy generujące duży ruch są bardzo konkurencyjne i trudne do osiągnięcia w pierwszych miesiącach prac, dlatego proponujemy pozycjonowanie od prostszych fraz które dadzą szybciej efekty oraz fraz z długiego ogona, które jednak będą poprzez linkowanie wewnętrzne przenosić moc na docelowe podstrony zoptymalizowane na istotne dla Ciebie główne frazy kluczowe.

Dla klientów z Krakowa i okolic proponujemy usłgę dedykowaną tj: pozycjonowanie Kraków i realizację pozycjonowania na sąsiednie miasta oraz obszary, które również będą prostsze do zbudowania widoczności, a efekty pozycjonowania stron będą szybciej widoczne.

Czym jest agencja SEO Kraków ?

Agencja SEO Kraków odpowiedzialna jest za budowę i opiekę nad stroną www z punktu widzenia technicznego i optymalizacji onsite. Pozycjonowanie stron przez firmy tworzące strony internetowe często nie jest możliwe, firmy te nie mają też obszernej wiedzy z zakresu jej technicznego przygotowania pod wymagania Google.
Pozycjonowanie strony z praktycznego punktu widzenia powinno być wdrożone już na etapie projektu makiet i prototypowania strony internetowej, pozwoli to na odpowiednie umieszczenie słowa kluczowego w treści.

Dzięki współpracy z agencją SEO unikniemy potencjalnych problemów, których może nie zauważyć projektant nie znający zasad SEO. W przypadku złego zaprojektowania strony może okazać się że niezbędny będzie do wykonania audyt SEO. Agencja SEO będzie również odpowiedzialna za realizacje zdobywania wartościowych linków ( link building ).

Jak wygląda w proces pozycjonowania - analiza słów kluczowych ?

To proces polegający na analizie profilu branży Klienta, analizie konkurencji oraz sprawdzeniu wolumenu zapytań na frazy główne powiązane z branżą. Kolejnym krokiem jest by wybrane słowa kluczowe należy przefiltrować pod względem przydatności i zbieżności z branżą.

Dobrym pomysłem jest wdrożenie pozycjonowania szerokiego które pozwoli rozbudować profil linkowania z zewnątrz oraz dostarczyć nowe słowa kluczowe powiązane z branżą. Dzięki temu będziemy w stanie uzupełnić profil słów kluczowych i jak najlepiej pokryć tematycznie frazami wszystkie podstrony zarówno na główne i poboczne frazy kluczowe jak i zapytania oraz frazy które będą generowały wejścia na posty blogowe.

W przypadku Klientów z Krakowa oferujemy realizację budowy widoczności strony w kierunku jakim jest pozycjonowanie lokalne w krakowie.

Czy realizujecie pozycjonowanie sklepów internetowych ?

Tak oferujemy pozycjonowanie sklepu internetowego który może dzięki nam zdobyć więcej potencjalnych Klientów z wyszukiwarki Google. Dzięki analizie sklepu oraz poprawie jego kodu, semantyki, optymalizacji SEO możesz już po pierwszych pracach z zakresu pozycjonowania odnieść przewagę nad konkurencją na prostsze frazy kluczowe. W przypadku pozycjonowania e commerce zalecamy również tworzenie i budowę społeczności przez media społecznościowe i content marketing.

Czym jest link building ?

Inaczej proces pozyskiwania linków do strony internetowej. Jest to jeden z czynników rankingowych, który podlega ocenie przez algorytm. Poza pracą nad stroną by zwiększyć widoczność strony należy również pozyskiwać (najlepiej naturalnie) mocne i tematyczne linki do strony. Pozycjonowanie stron może również wykorzystywać w tym celu content marketing.

Zobacz inne lokalizacje z zakresu usługi pozycjonowania stron internetowych: