Pozycjonowanie stron - Kraków

Dostarczamy wysokiej jakości ruch z ściśle zaplanowanych i powiązanych fraz z Twoją branżą. Sprawdzimy jakie frazy generują ruch i opracujemy odpowiednią strategię pozycjonowania strony, pozyskania fraz kluczowych i Klientów.

Pozycjonowanie stron Kraków lokalne i szerokie poprzez budowanie wartościowego ruchu do Twojej strony.

pozycjonowanie stron Kraków

Pozycjonowanie stron Kraków - poznaj ofertę

Pozycjonowanie stron www

Twojej strony nie ma w wynikach wyszukiwania ?
Budujemy widoczność Twojej strony internetowej w wyszukiwarce w oparciu o analizę fraz kluczowych i ich wolumen.

Pozycjonowanie stron rozpoczynamy od analizy i poprawy strony oraz jej optymalizacji SEO.

Pozycjonowanie wartościowym zapleczem

Zdobywamy wartościowy ruch do Twojej strony internetowej

Budujemy pozycje poprzez zdobycie mocnych i trwałych linków, które dostarczą również ruch do strony.

Optymalizacja strony i SEO

W procesie pozycjonowania strony najważniejszym etapem jest jej optymalizacja onsite. Już sama poprawa treści, opisów i znaczników metą oraz nagłówków poprawi jej sytuację w wynikach wyszukiwania.

Nasza oferta to również :
Optymalizacja stron na wordpress

Przejrzyste zasady pozycjonowania

Oferujemy proste i jasne zasady współpracy
Przed rozpoczęciem prac przesyłamy szacunkowe koszta dotyczące pracy przy stronie by odpowiadała wymogom użytkowników i wyszukiwarki (optymalizacja strony to podstawowa czynność przed rozpoczęciem prac pozycjonowania, która może być powodem braku efektów w pozycjonowaniu).

Ustalamy harmonogram prac oraz rozłożenie budżetu na prace w okresie od min. 3 do 12 miesięcy.

Wysoka skuteczność w pozycjonowaniu stron

Dzięki specjalistom i developerom Wordpress jesteśmy w stanie na bieżąco monitorować i analizować optymalizację stron. Wysoką skuteczność osiągamy dzięki głównie pracy ze stroną i jej kontentem który powoduje zbieranie ruchu z coraz to nowych fraz i podstron.

Zobacz ofertę pozycjonowanie stron wordpress

Budowa trwałych efektów pozycjonowania

Jeżeli Twoja strona www nie przynosi dochodów warto wykonać jej audyt SEO. Współpraca z naszą agencją interaktywną to budowa trwałych relacji oraz rzetelnej współpracy co owocuje dowożeniem terminów i zadowalających efektów.

.
Zobacz ofertę
tworzenie stron Kraków

Pozycjonowanie stron internetowych w Krakowie

Nasza filozofia pozycjonowania stron opiera się na dostarczaniu wartości dla użytkownika co docenia też Google.
Śmiało możemy powiedzieć że dla nas pozycjonowanie to budowa widoczności Twojej strony poprzez rozbudowę podstron na określone frazy kluczowe.

Strony internetowe - zobacz portfolio

Zobacz portfolio stron internetowych z Krakowa tworzonych autorsko na systemie CMS Wordpress.

Jak pozycjonujemy strony ?

Pozycjonowanie stron w sposób przejrzysty i elastyczny. Nasze metody są transparentne. Już przy przyjęciu zlecenia na spotkaniu (warsztacie organizacyjnym) pokazujemy i prezentujemy naszą filozofię naturalnego pozycjonowania stron.

Pozycjonowanie stron Kraków - silosy tematyczne

Tworzymy silosy tematyczne.
Tworząc odpowiednie tematyczne huby zwane silosami przygotowujemy architekturę strony i odpowiednie drzewo tj: strukturę strony pod frazy kluczowe główne i poboczne które będą je wzmacniały. Dodatkowo cały SILO pracuje wspomagany blogiem z którego prowadzone jest linkowanie do podstron wyżej umieszczonych w drzewie architektury strony.

Wybieramy i analizujemy głównej frazy kluczowe
W toku pierwszego warsztatu tworzymy podstawową listę dzięki której wiemy na jakie frazy ma być pozycjonowana strona. Jednak aby otrzymać cały obraz sytuacji filtrujemy podane frazy i poddajemy analizie. Często zdążą się że podane frazy kluczowe przez Klienta okazują się na start pozycjonowania zbyt trudne lub nie będą dobrze konwertować. Dlatego podczas tego etapu poddajemy je własnej analizie i przedstawiamy nasz raport i sugestie.

Jak wybieramy frazy kluczowe ? 
Analizowane frazy sprawdzamy w narzędziach jak : Google Planner, senuto.com, czy wyniki wyszukiwania Google podpowiadające dopełnienia i intencje frazy. Dla wykonania pełnego raportu sprawdzamy jakie treści premiuje Google w top10 oraz z czym przyjdzie się zmierzyć budując pozycje na te frazy tj: z jaką konkurencją będziemy rywalizować. Często bowiem to konkurencja wyznacza drogę i standardy budowy strategii pozycjonowania.

Audyt SEO strony ? Czy warto zlecić ? 

Przed podjęciem zlecenia pozycjonowania strony, w przypadku pierwszej wstępnej analizy pozycji oraz wyników TOP10 i widoczności w przypadku problemów technicznych i problemów SEO, sugerujemy wykonanie pełnej analizy strony by nie pozycjonować strony, która zawierać może problematyczne błędy techniczne, złą optymalizację onsite lub słabej jakości tj: spamowe linki ciągnące ją w dół w wynikach wyszukiwania.

Zobacz jak wygląda audyt SEO

Pozycjonowanie stron w Krakowie

Proces pozycjonowania stron z Krakowa

Podczas pierwszej współpracy naszą rolą w procesie budowy strategii pozycjonowania strony internetowej jest ocena jakości i stopnia jej optymalizacji tj: dopasowania do fraz na które chcemy by rankowała.

Pozycjonowaniem stron w Krakowie zajmujemy się już od ponad 10 lat. Nasze doświadczenie w pozycjonowaniu to 70-80% stron wymagających przebudowy i optymalizacji wraz z zmianą adresów URL dostosowanych do nowych potrzeb

Oceniamy stan obecny strony internetowej do pozycjonowania i frazy kluczowe. Podajemy własne analizy i tworzymy raport w którym uwzględniamy zakres prac i szacowane koszta.

Analiza konkurencji pomocna w pozycjonowaniu strony
Bardzo ważnym aspektem naszej pracy na początku jest analiza konkurencji oraz wyników TOP10 na frazy już ustalone na które ma być pozycjonowana strona. Ocena wyników TOP10 pozwoli dopasować charakter podstron i określić typ contentu jaki ma znaleźć się na podstronie w zależności od intencji słowa kluczowego.

Budowa strategii pozycjonowania strony - poprawa wydajności
Bez przemyślenia contentu oraz odpowiedniego ustawienia planu działania na minimum 4-5 miesięcy ciężko będzie osiągnąć jakiekolwiek efekty, biorąc pod uwagę że 70-80% stron musi przejść etap przebudowy i optymalizacji, a co za tym idzie przedindeksowania całej strony w Google pierwszy miesiąc współpracy to praca ze stroną internetową i poprawą jej wydajności.

Pozycjonowanie stron www szerokie

To inaczej pozycjonowanie na długi ogon czyli tzw longtail. Frazy, które dzięki temu pozycjonowaniu zdobywamy są mniej wyszukiwane przez użytkowników (mają mniejszy wolumen zapytań) jednak są to frazy lepiej konwertujące.

Dzięki pozycjonowaniu szerokiemu możesz dotrzeć do większej grupy użytkowników szukających konkretnej usługi lub produktu.

Pozycjonowanie stron lokalne

Dzięki pozycjonowaniu stron w Krakowie tj: pozycjonowaniulokalnemu np na frazę: pozycjonowanie stron Kraków, dotrzesz do grupy użytkowników mieszkających w Krakowie, którzy poszukują usługi lub produktu konkretnie w tej okolicy.

Mapy Google w procesie pozycjonowania lokalnego
W pozycjonowaniu lokalnym skupiamy się na budowie podstron lokalnych, rozwoju pozycjonowania w kierunku budowy wizytówek z określeniem miasta tzw : NAP, rozwojem wizytówki w Google My Business (Google Lokalna Firma), gdyż bardzo duży procent ruchu generują mapy Google głównie z urządzeń mobilnych.

Lokalne wyniki wyszukiwania - co to jest ?
Lokalne wyniki pojawiają się w Google po wpisaniu frazy kluczowej dla użytkownika mobilnego. Google podsyła w pierwszej kolejności firmy które są najbliżej lokalizacji użytkownika.

Etapy pozycjonowania stron www

Wyróżniamy dwa etapy współpracy przy pozycjonowaniu stron internetowych naszych Klientów : 

Etap początkowy i optymalizacja strony
Może się zdarzyć że strona aby generowała ruch i pomagała w pozycjonowaniu powinna zostać przygotowana od strony technicznej i SEO. Bez tego prace nad pozycjonowaniem na frazy nie będą tak skuteczne jak przy odpowiednio przygotowanej stronie.

Po pierwszym etapie pracy nad stroną
Po ustawieniu strony, architektury, nagłówków, optymalizacji SEO i treści, przechodzimy w tryb współpracy abonamentowej rozliczanej miesięcznie. W tym trybie raportujemy prace miesięczne i jasno pokazujemy co wchodzi w skład pracy : nasze działania, zdobywanie linków, budowa contentu, raporty, monitoring oraz analiza wyników top10 (okresowo raz na 2-3 miesiące)