Strony internetowe - Nowy Sącz

W naszym studio – hauerpower Nowy Sacz projektowaniem stron zajmujemy się nie tylko od strony graficznej ale głównie od zaplanowania informacji na stronie i budowy jej w sposób czytelny dla odbiorcy.

Zapraszamy do studio Nowym Sączu.

Poznanie potrzeb użytkownika względem strony internetowej

Budujemy strony internetowe definiując problemy i szukając na nie odpowiedzi. Poznajemy potrzeby Twojego odbiorcy i dopasowujemy konkretne rozwiązania strony www. Tworzymy funkcjonalne rozwiązania na etapie budowania makiet UX.Sklepy internetowe
Pracujemy na platformach internetowych typu wordpress, prestashop oraz shopper. Indywidualna grafika i wdrożenia oraz implementacje z popularnymi systemami płatności oraz programami księgowymi

Tworzymy prototypy, projektujemy makiety - testujemy. Wszystko po to by osiągnąć jak najlepszy produkt.

Strony internetowe tworzone dla Klientów z Nowego Sącza

Każda tworzona strona internetowa to projekt graficzny realizowany na podstawie briefu i wspólnych ustaleń z Klientem. Proponujemy zawsze nielimitowaną liczbę poprawek oraz koncepcji graficznych.Tworzymy strony internetowe definiując problemy i szukając na nie odpowiedzi poprzez testy jakościowe i ilościowe. Poznajemy potrzeby Twojego odbiorcy, dopasowujemy konkretne rozwiązania strony www.Sklepy internetowe.

Pracujemy na platformach internetowych typu wordpress, prestashop oraz shopper. Indywidualna grafika i wdrożenia oraz implementacje z popularnymi systemami płatności oraz programami księgowymi.

Realizujemy projektowanie UX / i graficzne UI oraz analitykę SEO.
Zobacz jak wygląda optymalizacja strony na wordpress i audyt SEO

Wiemy jak ważne jest zrozumienie. Chcemy by nasze realizacje trafiały w gusta ale także były zrozumiałe nie tylko dla robotów Google ale i dla użytkownika. Doskonale wiemy że te procesy współgrają i przekładają się na wzrosty konwersji i pozycji w wyszukiwarce.

Systemy CRM
Tworzymy dedykowane i indywidualne systemy CRM dla firm.

Bazujemy na własnych rozwiązaniach programistycznych które jesteśmy w stanie dopasować pod indywidualne potrzeby tworzonego panelu i odpowiednio dobrać funkcje administratorów i użytkowników.Formułujemy pytania, których odpowiedzi pozwalają na budowanie lepszej użyteczności

Tworzenie stron www krok po kroku

Jak przygotować się do pracy z agencją ? Jak zlecić tworzenie strony internetowej ? Czym jest specyfikacja oraz brief. Zobacz nasz poradnik dotyczący tworzenia stron internetowych

tworzenie stron internetowych krok po kroku

Case studies Klientów - Nowy Sącz

Stylistyka i kompozycja stron www dla Klientów z Nowego Sącza

W hauerpower podstawą tworzenia jest badanie i zadawanie pytań przy projektowaniu. Każda sugestia to dla nas podpowiedź i możliwość lepszego dopasowania architektury informacji dla docelowego użytkownika strony internetowej.

Nowocześnie zaprojektowane strony www z doświadczeniem

Wiemy co lubią użytkownicy i stawiamy na nowoczesność, jednak pamiętamy o standardach i bazujemy na swoim doświadczeniu.


Projekty graficzne - pierwsze wrażenie

Wykonujemy projekty graficzne, pracujemy do pełnej akceptacji.Tworzenie makiet
Budujemy scenariusze i tworzymy research dla najlepszych rozwiązań01
Hauerpower to realizacja strony internetowej wykonanej kompleksowoIdealnie dopasowane rozwiązania

Każda tworzona strona internetowa w studio to produkt który po pierwsze ma sprzedawać. Wychodzimy z założenia że dobrze przemyślana struktura strony, dopracowana grafika wpływa na komfort przebywania użytkownika na stronie. Wiemy jak połączyć czytelność przekazu treści z nowoczesnym projektowaniem graficznym.

Tworzymy scenariusze i możliwości.Podróż użytkownika po stronie www
Wiemy jak budować strony internetowe by były chętnie przeglądane. Dla nas liczy się poza warstwą wizualną opracowanie możliwych rozwiązań podróży po stronie. Chcąc by użytkownik pozostał na stronie internetowej należy zadbać o czytelność elementów nawigacji, dobrze rozplanowaną treść, przejrzysty układ i ustalenie priorytetów sekcji strony i podstron.


Edytor wizualny - system CMS wordpress do strony www

System zarządzania stroną internetową
Wszystkie tworzone w hauerpower realizacje tworzone są w oparciu o pełną i łatwą konfigurowalność poprzez panel administratora - edytor wizualny. Wdrażamy do każdej strony system cms wordpress. Prosty w obsłudze pozwala na swobodne prowadzenie bloga, aktualności, wymianę treści i zdjęć.

TarnówRzeszówWarszawaMielecNowy SączGdynia