Strony internetowe - Nowy Sącz

Dlaczego poza projektem ważna jest architektura danych ? Jak sprawdzić czy strona internetowa będzie dopasowana do potrzeb Twoich Klientów ? Czmy jest etap analitycznych i dlaczego warto mierzyć efekty i cele w Google Analitycs.
Poznaj naszą filozofię tworzenia stron użytecznych, które spełniaja oczekiwania Twoje i Twojego zespołu oraz Klientów.

Tworzenie stron internetowych dopasowanych do potrzeb

Czym jest spersonalizowana strona www dla Twojej firmy ? Jak może pomóc rozwinąć biznes i przyprowadzić nowych Klientów ? Zobacz dlaczego ważna jest grupa docelowa i poznanie potrzeb Twoich Klientów.

Zapraszamy do studio Nowym Sączu.

Poznanie potrzeb użytkownika względem strony internetowej

Budujemy strony internetowe definiując problemy i szukając na nie odpowiedzi. Poznajemy potrzeby Twojego odbiorcy i dopasowujemy konkretne rozwiązania strony www. Tworzymy strony internetowej funkcjonalnie budując rozwiązania na etapie tworzenia makiet UX.

Tworzenie stron indywidualnie
Pracujemy na platformach internetowych typu wordpress, prestashop oraz shopper. Indywidualna grafika i wdrożenia funkcjonalności w intuicyjnym systemie CMS pozwoli Ci sprawnie edytować treści i rozbudowywać stronę.

Makiety UX - tworzenie person
Tworzymy prototypy, projektujemy makiety - testujemy. Opracowanie person i scenariuszy podróży użytkownika po Twojej stronie to ważna część naszej pracy na pierwszym etapie realizacji strony internetowej.

Wszystko po to by osiągnąć jak najlepszy produkt.

Projektowanie stron internetowych - planowanie

Strony internetowe tworzone dla Klientów z Nowego Sącza

Każda projektowana strona internetowa to projekt graficzny realizowany na podstawie briefu i wspólnych ustaleń z Klientem. Proponujemy zawsze nielimitowaną liczbę poprawek oraz koncepcji graficznych.Tworzymy strony internetowe definiując problemy i szukając na nie odpowiedzi poprzez testy jakościowe i ilościowe. Poznajemy potrzeby Twojego odbiorcy, dopasowujemy konkretne rozwiązania strony www.Sklepy internetowe.

Pracujemy na platformach internetowych typu wordpress, prestashop oraz shopper. Indywidualna grafika i wdrożenia oraz implementacje z popularnymi systemami płatności oraz programami księgowymi.

Realizujemy projektowanie UX / i graficzne UI oraz analitykę SEO.
Zobacz jak wygląda optymalizacja strony na wordpress i audyt SEO

Wiemy jak ważne jest zrozumienie. Chcemy by nasze realizacje trafiały w gusta ale także były zrozumiałe nie tylko dla robotów Google ale i dla użytkownika. Doskonale wiemy że te procesy współgrają i przekładają się na wzrosty konwersji i pozycji w wyszukiwarce.

Projektowanie stron www - dedykowane rozwiązania
Tworzymy dedykowane i indywidualne systemy CRM dla firm.

Bazujemy na własnych rozwiązaniach programistycznych które jesteśmy w stanie dopasować pod indywidualne potrzeby tworzonego panelu i odpowiednio dobrać funkcje administratorów i użytkowników.Formułujemy pytania, których odpowiedzi pozwalają na budowanie lepszej użyteczności

Tworzenie stron www krok po kroku

Jak przygotować się do pracy z agencją ? Jak zlecić tworzenie strony internetowej ? Czym jest specyfikacja oraz brief. Zobacz nasz poradnik dotyczący tworzenia stron internetowych

tworzenie stron internetowych krok po kroku

Case studies Klientów - Nowy Sącz

Projektowanie stron www - minimalizm

Stylistyka i kompozycja stron www dla Klientów z Nowego Sącza

W hauerpower podstawą tworzenia jest badanie i zadawanie pytań przy projektowaniu. Każda sugestia to dla nas podpowiedź i możliwość lepszego dopasowania architektury informacji dla docelowego użytkownika strony internetowej.

Nowocześnie zaprojektowane strony www z doświadczeniem

Wiemy co lubią użytkownicy i stawiamy na nowoczesność, jednak pamiętamy o standardach i bazujemy na swoim doświadczeniu.

Projektowanie strony - pierwsze wrażenie

Wykonujemy projekty graficzne, pracujemy do pełnej akceptacji.

Projektowanie makiet UX
Budujemy scenariusze i tworzymy research dla najlepszych rozwiązań

W agencji Hauerpower realizujemy strony internetowe wykonane kompleksowo idealnie pod względem jakości kodu i dopasowania do opracowanej grupy docelowej.

Każda tworzona strona internetowa w studio to produkt który po pierwsze ma sprzedawać. Wychodzimy z założenia że dobrze przemyślana struktura strony, dopracowana grafika wpływa na komfort przebywania użytkownika na stronie. Wiemy jak połączyć czytelność przekazu treści z nowoczesnym projektowaniem graficznym.

Tworzenie stron internetowych - scenarusze UX

Tworzymy scenariusze i możliwości.Podróż użytkownika po stronie www
Wiemy jak budować strony internetowe by były chętnie przeglądane. Dla nas liczy się poza warstwą wizualną opracowanie możliwych rozwiązań podróży po stronie. Chcąc by użytkownik pozostał na stronie internetowej należy zadbać o czytelność elementów nawigacji, dobrze rozplanowaną treść, przejrzysty układ i ustalenie priorytetów sekcji strony i podstron.


Systemy CMS w których tworzymy strony www są intuicyjne

System zarządzania stroną internetową jest podstawą do jej obsługi. Wiemy jak ważne jest by był czytelny i intuicyjny.

Wszystkie tworzone w hauerpower strony www tworzone są w oparciu o pełną i łatwą konfigurowalność poprzez panel administratora - edytor wizualny. Wdrażamy do każdej strony system cms wordpress. Prosty w obsłudze pozwala na swobodne prowadzenie bloga, aktualności, wymianę treści i zdjęć.