Strony internetowe - Nowy Sącz

Dlaczego poza projektem ważna jest architektura danych ? Jak sprawdzić czy strona internetowa będzie dopasowana do potrzeb Twoich Klientów ? Czmy jest etap analitycznych i dlaczego warto mierzyć efekty i cele w Google Analitycs.
Poznaj naszą filozofię tworzenia stron użytecznych, które spełniaja oczekiwania Twoje i Twojego zespołu oraz Klientów.

strony internetowe Nowy Sacz

Tworzenie stron www Nowy Sącz

Projektowanie stron internetowych Nowy Sącz

Projektujemy stron www kreatywnie w myśl zasady mniej znaczy więcej. Kreatywne podejście połączone z użytecznością daje najlepsze połączenie, które idealnie łączy potrzeby Klientów.

Projektowanie stron www - UX

Projektowanie stron rozpoczynamy od budowy scenariuszy użytkownika i opracowania person.
Projektujemy makiety użyteczności i interakcje. Wszystko by jak najlepiej połączyć użyteczność i kreatywność.

Tworzenie stron internetowych

Technicznie dopracowany kod, zoptymalizowane rozwiązania. Szybkie i responsywne strony internetowe to domena naszej agencji digital Kraków

Nasza oferta to również :
Projektowanie sklepów internetowych Kraków

Strony internetowe - optymalizacja

Tworzonie stron internetowych to nie wszystko. W naszej agencji interaktywnej pracujemy głównie z techniczną optymalizacją stron oraz optymalizacją SEO.
Wiemy że sam projekt nie zapewni zatrzymania użytkownika na stronie.

Zobacz ofertę
optymalizacji stron Wordpress

Optymalizacja techniczna stron internetowych

Dopracowane i profesjonalne strony internetowe to wynik pracy zespołu projektantów, programistów i optymalizacji.

Zyskowne i skuteczne strony www to efekt kilku etapów połączonych w całość. Optymalizacja i przygotowanie stron internetowych do najnowszych standardów jest kluczem do jej sukcesu.

Audyty, pozycjonowanie stron www

Oferujemy audyt strony internetowej i budowanie pozycji w Google. Jeżeli Twoja strona nie osiąga wysokich pozycji warto sprawdzić jej potencjalne problemy i parametry techniczne.

Jeżeli Twoja strona nie przynosi Klientów zleć nam
audyt SEO, przeanalizujemy jej content, optymalizację SEO onsite i offsite, linkowanie oraz konkurencję.

Tworzenie stron internetowych dopasowanych do potrzeb

Czym jest spersonalizowana strona www dla Twojej firmy ? Jak może pomóc rozwinąć biznes i przyprowadzić nowych Klientów ? Zobacz dlaczego ważna jest grupa docelowa i poznanie potrzeb Twoich Klientów.

Zapraszamy do studio Nowym Sączu.

Poznanie potrzeb użytkownika względem strony internetowej

Budujemy strony internetowe definiując problemy i szukając na nie odpowiedzi. Poznajemy potrzeby Twojego odbiorcy i dopasowujemy konkretne rozwiązania strony www. Tworzymy strony internetowej funkcjonalnie budując rozwiązania na etapie tworzenia makiet UX.

Tworzenie stron indywidualnie
Pracujemy na platformach internetowych typu wordpress, prestashop oraz shopper. Indywidualna grafika i wdrożenia funkcjonalności w intuicyjnym systemie CMS pozwoli Ci sprawnie edytować treści i rozbudowywać stronę.

Makiety UX - tworzenie person
Tworzymy prototypy, projektujemy makiety - testujemy. Opracowanie person i scenariuszy podróży użytkownika po Twojej stronie to ważna część naszej pracy na pierwszym etapie realizacji strony internetowej.

Wszystko po to by osiągnąć jak najlepszy produkt.

Projektowanie stron internetowych - planowanie

Strony internetowe tworzone dla Klientów z Nowego Sącza

Każda projektowana strona internetowa to projekt graficzny realizowany na podstawie briefu i wspólnych ustaleń z Klientem. Proponujemy zawsze nielimitowaną liczbę poprawek oraz koncepcji graficznych.Tworzymy strony internetowe definiując problemy i szukając na nie odpowiedzi poprzez testy jakościowe i ilościowe. Poznajemy potrzeby Twojego odbiorcy, dopasowujemy konkretne rozwiązania strony www.Sklepy internetowe.

Pracujemy na platformach internetowych typu wordpress, prestashop oraz shopper. Indywidualna grafika i wdrożenia oraz implementacje z popularnymi systemami płatności oraz programami księgowymi.

Realizujemy projektowanie UX / i graficzne UI oraz analitykę SEO.
Zobacz jak wygląda optymalizacja strony na wordpress i audyt SEO

Wiemy jak ważne jest zrozumienie. Chcemy by nasze realizacje trafiały w gusta ale także były zrozumiałe nie tylko dla robotów Google ale i dla użytkownika. Doskonale wiemy że te procesy współgrają i przekładają się na wzrosty konwersji i pozycji w wyszukiwarce.

Projektowanie stron www - dedykowane rozwiązania
Tworzymy dedykowane i indywidualne systemy CRM dla firm.

Bazujemy na własnych rozwiązaniach programistycznych które jesteśmy w stanie dopasować pod indywidualne potrzeby tworzonego panelu i odpowiednio dobrać funkcje administratorów i użytkowników. Formułujemy pytania, których odpowiedzi pozwalają na budowanie lepszej użyteczności

Masz stronę na Wordpress ?

Zajmujemy się opieką i administracja stron internetowych na systemie CMS Wordpress.
Zobacz nasze usługi : 

Tworzenie stron Wordpress opieka stron Wordpress Strony internetowe

Tworzenie stron www - Nowy Sącz

Tworzenie i projektowanie portali internetowych

Zajmujemy się tworzeniem i projektowaniem zaawansowanych portali internetowych każdego typu. Tworzymy portale ogłoszeniowe, sportowe, medyczne. Prześlij nam swój brief.

Projektowanie portali internetowych

Projektowanie stron www - minimalizm

Stylistyka i kompozycja stron www dla Klientów z Nowego Sącza

W hauerpower podstawą tworzenia jest badanie i zadawanie pytań przy projektowaniu. Każda sugestia to dla nas podpowiedź i możliwość lepszego dopasowania architektury informacji dla docelowego użytkownika strony internetowej.

Nowocześnie zaprojektowane strony www z doświadczeniem

Wiemy co lubią użytkownicy i stawiamy na nowoczesność, jednak pamiętamy o standardach i bazujemy na swoim doświadczeniu.

Projektowanie stron Nowy Sącz - pierwsze wrażenie

Wykonujemy projekty graficzne, pracujemy do pełnej akceptacji.

Projektowanie stron internetowych - makiety UX
Budujemy scenariusze i tworzymy research dla najlepszych rozwiązań

W agencji Hauerpower realizujemy strony internetowe wykonane kompleksowo idealnie pod względem jakości kodu i dopasowania do opracowanej grupy docelowej.

Każda tworzona strona internetowa w studio to produkt który po pierwsze ma sprzedawać. Wychodzimy z założenia że dobrze przemyślana struktura strony, dopracowana grafika wpływa na komfort przebywania użytkownika na stronie. Wiemy jak połączyć czytelność przekazu treści z nowoczesnym projektowaniem graficznym.

Tworzenie stron internetowych - scenarusze UX

Tworzymy scenariusze i możliwości.Podróż użytkownika po stronie www
Wiemy jak budować strony internetowe by były chętnie przeglądane. Dla nas liczy się poza warstwą wizualną opracowanie możliwych rozwiązań podróży po stronie. Chcąc by użytkownik pozostał na stronie internetowej należy zadbać o czytelność elementów nawigacji, dobrze rozplanowaną treść, przejrzysty układ i ustalenie priorytetów sekcji strony i podstron.


Systemy CMS w których tworzymy strony www są intuicyjne

System zarządzania stroną internetową jest podstawą do jej obsługi. Wiemy jak ważne jest by był czytelny i intuicyjny.

Wszystkie tworzone w hauerpower strony www tworzone są w oparciu o pełną i łatwą konfigurowalność poprzez panel administratora - edytor wizualny. Wdrażamy do każdej strony system cms wordpress. Prosty w obsłudze pozwala na swobodne prowadzenie bloga, aktualności, wymianę treści i zdjęć.

Zobacz inne lokalizacje z zakresu usługi tworzenie stron internetowych :