Strony internetowe Rzeszow, strony www

Tworzenie, projektowanie stron internetowych w oparciu o makiety i opracowanie ścieżki podróży użytkownika po stronie internetowej - UX experience

Indywidualna strona internetowa, projektowanie i tworzenie

Jeżeli chcesz by użytkownik poczuł się dobrze na Twojej stronie internetowej - bądź konsekwentny. Dbamy o spójny projekt graficzny stron internetowych.

Sklepy internetowe, pozycjonowanie, systemy CRM

Funkcjonalne sklepy internetowe które sprzedają. Użytkownik doceni wygodę dobrze zaprojektowanej strony internetowej. Znajdzie to czego szuka. Prosto dotrze do celu. Skontaktuj się - zapraszamy do studio hauerpower Rzeszow.

Projektowanie stron www, Tworzenie stron internetowych indywidualnie - studio Rzeszow
Projektowanie stron internetowych to proces podróży użytkownika i realizowania przez niego określonych (założonych) celi na Państwa stronie internetowej.

 

W Hauerpower tworzymy procesy w oparciu o analizy i potrzeby użytkownika. Łączymy nowoczesność z pozytywnym doświadczeniem użytkownika korzystającego z projektowanego produktu.

Strony internetowe projektujemy od 2009 roku.
W swoich realizacjach stawiamy na jakość i funkcjonalność stosowanych rozwiązań by dostarczane aplikacje, strony i sklepy internetowe nie stanowiły dla użytkownika problemu w obsłudze. Mniej znaczy więcej

Strony internetowe Rzeszów

Dbamy o to by każda strona internetowa miała swój charakter i styl by była niepowtarzalna. Dzięki indywidualnemu podejściu jesteśmy w stanie oddać wiarygodnie charakter firmy Klienta. Projektowanie stron internetowych w hauerpower stoi na najwyższym poziomie. Nasze zaangażowanie oraz współpraca z Klientem pozwala na wypracowanie idealnego produktu dopasowanego do potrzeb.

Strony i sklepy www - UX/UI

Wierzymy że tylko idealnie dobrane rozwiązania do potrzeb konkretnej grupy klientów są stanie zapewnić sukces tworzonej strony internetowej lub sklepu internetowego. Nie jesteśmy zwolennikami zbyt dużej ilości ‘fajerwerków’.

Projektujemy i tworzymy prosto i czytelnie, skupiając się na tym co ważnie – użyteczności i zadowolenia z korzystania z produktu przez użytkownika.

Rzetelna współpraca

W hauerpower wiemy jak ważny jest kontakt i czas. Dlatego dla nas bardzo ważne jest podejście do współpracy i dbanie o potrzeby Klienta. Tylko tak jesteśmy w stanie zapewnić owocną współpracę.

indywidualne tworzenie i projektowanie stron internetowych, autorskie rozwiązania programistyczne i optymalizacyjne

Strony internetowe - nowoczesne podejście do projektowania

Projektujemy indywidualnie, każdorazowo dopasowując stronę internetową do potrzeb firmy i grupy docelowej.
Dla nas liczą się unikatowość i detale.
W Hauerpower lubimy nowości i trendy branżowe jednak mamy swój styl tworzenia stron typu minimalizmu graficznego dzięki któremu łączymy to co najlepsze dla użytkownika.

Sklepy internetowe - przyjazne dla użytkownika

Tworzymy sklepy internetowe wg. własnych rozwiązań graficznych wykorzystując do tego celu platformy cms : prestashop, wordpress, magento.
Każdy projekt graficzny jesteśmy w stanie spersonalizować pod wybrany silnik sklepu od funkcji po grafikę. Rozwiązania które wykorzystujemy są w pełni kompatybilne z programami księgowymi czy innymi modułami firm zewnętrznych jak moduł płatności paypal, PayU, paczkomaty

SEO optymalizacja stron internetowych

Każda wykonana strona i sklep internetowy jest przez nas optymalizowana na ustalone frazy kluczowe. Po wykonaniu researchu w Google jesteśmy w stanie zapewnić optymalizację na poziomie przynajmniej lepszym niż konkurencja, dodatkowo wykonując odpowiednio pozycjonowanie na frazy mniej popularne ale dające lepszą konwersję zapytań np. z podstron produktowych

Identyfikacja wizualna / projektowanie logotypów

Projektowanie to odpowiedni dobór kolorów, fontu i kształtu. Opracowanie graficzne modelu biznesowego firmy to nie lada wyzwanie. W Hauerpower uwielbiamy projektować czytelne i piękne znaki graficzne – logotypy. Budujemy marki i wprowadzamy je do internetu.

Posiadamy wiedzę i doświadczenie. Tworzymy spersonalizowane strony www.

01

Minimalizm w projektowaniu graficznym

Dobry projekt graficzny to taki który nie przeszkadza w odbiorze treści, jest czytelny.

02

Mobile first

Projektujemy strony internetowe w oparciu o technikę ‘mobile first’. Użytkownik mobilny to główny odbiorca Twojej strony internetowej. Warto o niego zadbać.

450+

Zaprojektowanych stron i sklepów internetowych

Prowadzimy z klientem współpracę od podstaw po finalne uruchomienie i testy.

Z pasją

Dbamy o jakość i każdy pixel

Projektujemy od podstaw. Przekuwamy pomysły i wizje na kreatywne produkty cyfrowe.

Support

Dbamy o Klientów po zakończeniu współpracy.

Nic tak nie łączy jak długoletnia współpraca : tworzenie banerów, reklam, projektowanie i aktualizacje produktów już raz wykonanych.

Pozytywne doświadczenia

Projektujemy z uwzględnieniem UX/UI

W Hauerpower tworzymy nie tylko strony, sklepy www ale także aplikacje, systemy CRM, banery czy grafiki. Opracowujemy strategię, makiety, proces całego działania firmy w internecie.

01

Funkcjonalność - UX experience

Tworzenie stron internetowych Rzeszów

Strona internetowa projektowana bez przemyślenia jej założeń ma dużą szansę na niepowodzenie. Jeżeli strona www nie spełnia swojej funkcji użytecznej oraz informacyjnej należy przemyśleć jej wykonanie raz jeszcze. Jakie funkcje i zadania stoją przed stroną internetową : dostarczanie rzetelnych i prosto podanych treści o firmie, o produkcie uzytkownikowi, zachęcenie do wejścia dalej/głębiej w podstrony np. ciekawą ale zarazem prostą grafiką, umożliwienie złożenie zapytania, pozytywny odbiór strony a tym samym firmy - kojarzenie strony i zapamiętenie wizerunku firmy. Tworzone strony internetowe to podstawa obecnie dla każdego prowadzonego biznesu nie tylko internetowego. W naszym rzeszowskim studio wiemy jak ważna jest prezentacja firmy w internecie by pokazać wizerunek profesjonalnie i estetycznie.
zobacz portfolio
02

Jesteśmy elastyczni

Zasady współpracy

Wspólnie z Klientem projektant tworzy przemyślaną konstrukcję wszystkich elementów strony www, poprzez odpowiednie powiązanie ich między sobą : jedną wspólną stylistykę, logiczne ułożenie. Kluczową rolę odgrywa tutaj przejrzysty układ projektowanej strony internetowej.
strona internetowa studio
03

twórcze projektowanie stron www - rzeszow

Niebanalne projekty stron internetowych, oryginalne kreacje

Ten proces śmiało możemy nazwać pracą projektowania użyteczności strony www i grafiki strony internetowej - tworzenia makiety użytecznej, która faktycznie będzie spełnieniem oczekiwań użytkownika - odpowiedzią na pytania jednocześnie podsuwając nowe ciekawe zagadnienia. Całą procedurę od budowy odpowiednich 'elementów' strony internetowej po przez warstwę wizualną możemy nazwać projektowaniem użytecznych stron internetowych.
studio hauerpower