Tarnów - strony internetowe, tworzenie i projektowanie

Dostarczamy spersonalizowane rozwiązania. Świadome tworzenie na podstawie danych z analiz i researchu SEO. Budowa strony zoptymalizowanej i widocznej w Google.

Analityka strony - Google Analitycs oraz mapy ciepła

Tworzymy w oparciu o dane. Analizujemy proces podróży użytkownika po stronie na podstawie map ciepła i statystyk.

Strony internetowe tworzone indywidualnie.

Wszystko czego potrzebujesz by uruchomić i prowadzić własną stronę internetową : domena, serwer, system cms wordpress, support oraz optymalizacja SEO.

Kreatywne studio tworzenia stron internetowych Tarnów

Stwórz świadomie stronę internetową

Dostarczamy spersonalizowane rozwiązania na podstawie analityki i statystyk.

Proces tworzenia strony dzielimy na pięć etapów : budowa struktury na podstawie researchu i grupowania fraz kluczowych, etap analityczny – analiza danych z map ciepła / w przypadku przebudowy strony / i Google Analitycs, budowa interaktywnych makiet  – architektury informacji, projekt graficzny w responsywnych wielkościach (spersonalizowany pod bazowe wielkości urządzeń mobilnych), kodowanie html,css oraz integrację z systemem CMS WordPress, końcową optymalizację SEO i techniczną oraz testy.

Funkcjonalne strony internetowe

W Hauerpower studio Tarnów stawiamy na jakość i czytelność tworzonej strony internetowej. Projektujemy z myślą o tym by użytkownik wchodząc na stronę internetową otrzymał informacje których szuka.

Minimalizm w projektowaniu

Postaw na użyteczność i czytelność.
Strony internetowe projektujemy głównie w stylistyce minimalizmu graficznego, zaczynająć tworzenie na makietach funkcjonalnych układu strony i architektury informacji.

Jasne zasady współpracy

W studio hauerpower szanujemy czas naszych Klientów. Ważne jest dla nas podejście do współpracy i dbanie o potrzeby Klienta.

Projektujemy indywidualnie, a każda realizacja jest autorskim projektem zespołu. Przemyślana i spójna.

Strony internetowe

Tworzymy w stylistyce minimalizmu graficznego, łącząc wysoką użyteczność, doświadczenie i trendy. Dbamy by nasze realizacje stały na najwyższym poziomie nie zapominając o personalizacji podkonkretną grupę docelową.

Sklepy internetowe

Projektujemy funkcjonalne sklepy internetowe bazując na popularnych rozwiązaniach – silnikach typu presta, wordpress, magento. Jesteśmny w stanie wdrożyć każdy projekt graficzny.

Optymalizacja i SEO

Projektując i tworząc strony www wiemy jak ważna jest ich widoczność w internecie. W swoich realizacjach łączymy nowoczesność, minimalizm i optymalizację strony na frazy kluczowe dzięki odpowiedniemu przygotowaniu strony wg. wytycznych Google.

Identyfikacja wizualna / logotypy

Projektujemy znaki graficzne. To cieszy nas. Lubimy gdy powstaje coś świeżego i innowacyjnego. Opracowanie odpowiedniej formy  znaku graficznego jednocześnie z zachowaniem prostego kształtu to fascynuje nas od zawsze.

Idealnie dobrane proporcje, kolory i kształty. Piękno. Po prostu.

01

Stylistyka i kompozycja

Lubimy gdy jest czytelnie, przejrzyście. Tworząc grafikę dbamy o to by przyciągała i była nowoczesna. Projektujemy w stylistyce minimalizmu graficznego.

02

Nowocześnie i z doświadczeniem

Wiemy co lubią użytkownicy i stawiamy na nowoczesność, jednak pamiętamy o standardach i bazujemy na swoim doświadczeniu.

450+

Zaprojektowanych i wdrożonych stron www

Do pełnej akceptacji

Bez limitów zmian i poprawek.

Support

Oferujemy wsparcie i pomoc w każdym etapie współpracy oraz po jej zakończeniu.

Dbamy o UX/UI

To nasza pasja. Wiemy jak ważne jest to by znaleźć to czego szukasz.

01

Tworzymy piękne strony

Dobry projekt to intuicyjność i czytelność.

Strony internetowe tworzone w typie stylistyki minimalizmu szybko się wczytują, są nastawione na użytkownika mobilnego zapewniając budowanie strony zgodnie z regułą 'mobile first', głównie z powodu braku komplikacji na poziomie projektu i jego wdrożenia na małe ekrany. Zasada ta nie powinna być pomijana podczas projektowania strony zwłaszcza w czasach stale rosnącej liczby internautów mobilnych względem użytkowników komputerów stacjonarnych. Tworzone strony internetowe w naszym studio są idealnie dopracowane pod wymagania wyszukiwarki Google (SEO) i współczesnych standardów internetu.
zobacz portfolio
02

Jesteśmy kreatywni

Produkty najwyższej jakości

Jakie korzysći niesie tworzenie stron internetowych o wysokiej użyteczności w typie minimalizmu graficznego oraz nastawionych na wygodę użytkownika podczas przeglądania : przystępnie podane treści zachęcą do pozostania na stronie - brak wodotrysków, zbędnych efektów nie rozprasza podczas czytania, duże nagłówki, odpowiednia interlinia , tekst dzielony na bloki, obrazki co kilka akapitów zachęcą do przeczytania wpisu po jego wcześniejszym szybkszym optycznym zeskanowaniu przez użytkownika przemyślana konstrukcja strony, ustalenie priorytetów dla treści na stronie głównej - powiązanie podstron, czytelnie umieszczone menu z dużym aktywnym obszarem do kliknięcia oraz oddzielenie warstwy funkcjonalnej od tekstowej pomoże w poprawieniu jakości serwisu od strony technicznej dla użytkownika, poprawi jego czas przebywania na stronie, podniesie liczbę odwiedzonych podstron.
strona internetowa studio
03

cms wordpress

Skuteczne strony, łatwość samodzielnych aktualizacji

Każda z tworzonej strony internetowej wyposażona zostaje w system z panelem administratora (strony internetowe cms wordpress) dzięki któremu właściciel strony lub administrator w prosty sposób za pomocą edytora wizualnego może dowolnie modyfikować treści podstron, strony głównej, dodawać zdjęcia, pozycje menu. Jest w stanie dowolnie prowadzić stronę internetową po jej uruchomieniu.
studio hauerpower