powrot do bloga
/
/
CRM
/
Integracja CRM z Subiekt

Integracja CRM z Subiekt

Hauer Mateusz LinkedIn
Integracja CRM z Subiekt

Integracja CRM z SubiektGT

Aby pełniej zrozumieć relacje z klientem, kluczowe jest skuteczne połączenie systemu CRM z programem handlowym lub systemem ERP z których zwykle korzystają firmy wdrażając system CRM.

Integracja w systemie POWERCRM oferuje wszechstronną współpracę z różnymi programami handlowymi, księgowymi oraz sprzedażowymi.

Oprogramowanie Subiekt GT jest jednym z kilkunastu możliwych integracji w naszym systemie.

Zobacz korzyści z implementacji integracji oraz zalety połączenia komunikacji pomiędzy systemami.

CRM integracja z SubiektGT

Zobacz naszą ofertę dedykowanego systemu CRM

Korzyści z integracji CRM z SubiektGT

Automatyczna synchronizacja danych

Integracja między systemem CRM a Subiektem GT obejmuje karty kontrahentów, poziomy cenowe, formy płatności, dokumenty sprzedaży i zakupu, kategorie i grupy produktowe, oraz stany magazynowe. Wszystkie te informacje są wymieniane automatycznie, eliminując konieczność ręcznego przenoszenia danych. Ponadto, istotne informacje, takie jak stany magazynowe i rozliczenia, są aktualizowane w czasie rzeczywistym.

Aktualizacja cen w systemie CRM

Dzięki modułowi integracyjnemu ceny produktów są zawsze aktualne w systemie CRM. Zarządzanie cenami odbywa się centralnie w programie Subiekt GT, co eliminuje konieczność redundancji danych i zapewnia spójność informacji na wszystkich poziomach.

Dostęp do kluczowych informacji

Integracja umożliwia użytkownikom programu CRM dostęp do kluczowych informacji z programu Subiekt GT. Stan rozliczeń klienta, dokumenty handlowe (takie jak faktury) czy informacje o stanie magazynowym są łatwo dostępne z jednej aplikacji, ułatwiając efektywne zarządzanie danymi.

Rejestracja wygranych ofert w subiekcie GT

Użytkownicy CRM mogą łatwo przekazywać informacje o wygranych ofertach do Subiekta GT. Zamówienia trafiają bezpośrednio do systemu handlowego jako faktury sprzedaży lub zamówienia od klienta. Nowe kontrahenty oraz produkty dodane tylko w programie CRM są automatycznie dodawane do bazy danych Subiekta GT.

Obszary integracji systemu CRM z subiektem GT

Integracja systemu CRM z programem handlowym Subiekt GT obejmuje kilka kluczowych obszarów, które istotnie wpływają na efektywność zarządzania danymi oraz procesami w firmie. Poniżej przedstawiamy te obszary bez powtarzania już wspomnianych informacji:

Karty okntrahentów i poziomy cenowe

Integracja umożliwia jednolite zarządzanie danymi dotyczącymi kontrahentów, poziomów cenowych i form płatności między systemem CRM a Subiektem GT. Dzięki temu, wszelkie zmiany dokonywane w jednym z systemów są automatycznie odzwierciedlane w drugim, eliminując ryzyko niezgodności danych.

Dokumenty sprzedaży i zakupu

Wymiana informacji dotyczących dokumentów sprzedaży i zakupu odbywa się bezpośrednio i automatycznie między systemami. To pozwala na bieżące śledzenie i aktualizację danych dotyczących transakcji handlowych, co znacząco usprawnia procesy księgowe oraz monitorowanie aktywności sprzedażowej.

Kategorie i grupy produktowe oraz oferty produktowe

Integracja obejmuje również obszar kategorii i grup produktowych, a także ofert produktowych. Informacje na temat struktury produktów, ich przypisania do kategorii czy zmian w ofertach są synchronizowane między systemem CRM a Subiektem GT, co ułatwia spójne zarządzanie asortymentem i dostosowywanie ofert do potrzeb klientów.

Stany magazynowe - wirtualny magazyn

Efektywna integracja umożliwia ścisłe monitorowanie i synchronizację stanów magazynowych między systemem CRM a Subiektem GT. Dzięki temu, wszelkie zmiany w dostępności produktów są natychmiast widoczne, co wspomaga zarządzanie zapasami i realizację zamówień.

Zobacz również :

Podsumowanie

Integracja systemu CRM z Subiektem GT obejmuje kluczowe obszary działalności firmy, eliminując konieczność podwójnego wprowadzania danych oraz zwiększając spójność informacji i komunikacji w zespołach Klienta.

Skuteczne połączenie tych obszarów w POWERCRM przekłada się na usprawnienie procesów biznesowych oraz lepszą komunikację wewnątrz firmy. Zalecamy wdrożenie integracji CRM i optymalne wykorzystanie potencjału obu systemów.

Zobacz również

Jesteś gotowy na POWER ?

Potrzebujesz świeżego spojrzenia ?

Rozwiń i zaangażuj użytkowników.
Usprawnij obsługę procesów sprzedaży oraz doświadczenia Klientów.

Uwolnij z nami swój  potencjał cyfrowy
agencja digital marketing