powrot do bloga
/
/
CRM
/
Integracja CRM z Symfonią Handel ERP

Integracja CRM z Symfonią Handel ERP

Hauer Mateusz LinkedIn
Integracja CRM z Symfonią Handel ERP

Synergius CRM, połączony z Symfonią Handel ERP, oferuje automatyczną wymianę danych, co usprawnia obszary takie jak aktualizacja oferty, przenoszenie zamówień i dokumentów handlowych. Znacząco redukuje to ilość błędów i koszty. Integracja ta obejmuje rozliczenia, zamówienia, kartoteki kontrahentów, limity cenowe, ceny specjalne, rabaty, produkty, ich stany magazynowe, ceny oraz dokumenty magazynowe. Proces integracji jest w pełni automatyczny, umożliwiając handlowcom dostęp do aktualnych danych o fakturach, rozrachunkach i stanach magazynowych.

spis treści:

Integracja CRM z ERP: Wymiana Danych w Automatyczny Sposób

Synergius to intuicyjny i konfigurowalny system CRM, charakteryzujący się przejrzystością i łatwością użytkowania. Proces wdrożenia tego systemu odbywa się sprawnie i bez komplikacji. Korzystanie z Synergius w codziennej pracy umożliwia skuteczne zarządzanie działem sprzedaży, zwiększając jego efektywność. System ten zapewnia ciągły dostęp do kompleksowej bazy danych klientów. Wśród jego kluczowych funkcji znajduje się zarządzanie procesem tworzenia ofert oraz monitorowanie potencjalnych możliwości sprzedażowych.

Obszary biznesu zoptymalizowane przez integrację CRM z Symfonią Handel ERP

Integracja systemu CRM z Symfonią Handel ERP wprowadza znaczące usprawnienia w różnych obszarach działania firmy. Jednym z kluczowych aspektów jest automatyzacja aktualizacji ofert. Dzięki temu procesowi znacznie zmniejsza się ryzyko błędów, które mogą wystąpić podczas ręcznego wprowadzania danych. Ponadto, automatyzacja przyczynia się do obniżenia kosztów operacyjnych związanych z zarządzaniem i aktualizacją ofert.

Kolejnym ważnym aspektem jest efektywne przeniesienie informacji o realizowanych zamówieniach. Integracja CRM z Symfonią ERP umożliwia płynne przekazywanie danych dotyczących zamówień, co usprawnia procesy sprzedażowe i logistyczne w firmie.

Dodatkowo, transfer dokumentów handlowych z systemu Symfonia ERP do Synergius CRM odbywa się automatycznie. To zapewnia, że wszystkie istotne informacje są szybko i bezbłędnie przekazywane między systemami. Automatyczna wymiana danych gwarantuje również, że informacje są zawsze aktualne i spójne, co jest kluczowe dla efektywnego zarządzania relacjami z klientami oraz dla ogólnej wydajności organizacji.

Integracja CRM z programem handlowo‐magazynowym

Nasza oferta:

Zakres integracji CRM z Symfonią Handel ERP

Integracja systemu CRM z Symfonią Handel ERP obejmuje szereg kluczowych obszarów funkcjonowania przedsiębiorstwa, co znacząco wpływa na usprawnienie procesów biznesowych.

  1. Rozliczenia: Integracja ułatwia zarządzanie finansami, oferując efektywny przepływ informacji o transakcjach i płatnościach. Umożliwia to szybsze i bardziej precyzyjne rozliczenia.
  2. Zamówienia: Proces zarządzania zamówieniami staje się bardziej zautomatyzowany i zintegrowany. Dane dotyczące zamówień są łatwo dostępne w obu systemach, co pozwala na sprawniejsze ich przetwarzanie.
  3. Kartoteki Kontrahentów: Informacje o klientach, takie jak historie transakcji, preferencje czy dane kontaktowe, są zsynchronizowane między CRM a ERP. To umożliwia lepszą analizę potrzeb klientów i personalizację oferty.
  4. Limity Cenowe, Ceny Specjalne i Rabaty: Integracja pozwala na centralne zarządzanie cenami i rabatami. Dzięki temu sprzedaż może być bardziej elastyczna i dostosowana do indywidualnych potrzeb klientów.
  5. Produkty – Stany Magazynowe i Ceny: Integracja umożliwia bieżący dostęp do informacji o dostępności produktów i ich cenach. To kluczowe dla efektywnego zarządzania zapasami i reagowania na zmiany rynkowe.
  6. Dokumenty Magazynowe: Dokumenty takie jak wydania, przyjęcia czy zwroty towarów są zarządzane w sposób zintegrowany, co zapewnia płynność operacji magazynowych i minimalizuje ryzyko błędów.

Integracja CRM z Symfonią Handel ERP to strategiczne posunięcie, które przekłada się na większą efektywność operacyjną, lepsze zarządzanie relacjami z klientami oraz optymalizację procesów logistycznych i magazynowych. Dzięki temu przedsiębiorstwa mogą lepiej dostosować się do wymagań rynku i potrzeb swoich klientów.

Zobacz również:

Jak działa tak integracja?

Integracja CRM z Symfonią ERP działa automatycznie, zapewniając sprzedawcom dostęp do bieżących informacji o fakturach klientów, rozrachunkach i stanach magazynowych. System CRM otrzymuje również wybrane dane dotyczące kontrahentów, produktów, cen i rabatów. Zamówienia z działu sprzedaży są automatycznie przenoszone do Symfonii ERP, co zwiększa efektywność procesów biznesowych i poprawia zarządzanie danymi.

Zobacz również

Jesteś gotowy na POWER ?

Potrzebujesz świeżego spojrzenia ?

Rozwiń i zaangażuj użytkowników.
Usprawnij obsługę procesów sprzedaży oraz doświadczenia Klientów.

Uwolnij z nami swój  potencjał cyfrowy
agencja digital marketing