Strony internetowe dla firm

Czy wiesz kto jest Twoim Klientem oraz jakie ma oczekiwania względem Twojej firmy.
Firmowe strony internetowe powinny realizować nie tylko określony cel oraz budować wizerunek, ale przede wszystkim odpowiadać na pytania użytkowników i tworzyć spójną komunikację Twojej marki. Poznaj jak możemy pomóc stworzyć stronę internetową dla Twojej firmy.

firmowe strony internetowe

Firmowe strony internetowe

Budowa procesu projektowania UX

W naszym podejściu do tworzenia strony firmowej liczy się analiza danych oraz Twojej branży. Podczas warsztatów rozmawiamy wspólnie z Twoim zespołem by dowiedzieć się jak najwięcej o Twoim biznesie, to pomoże nam zbudować persony oraz profil Twojej grupy docelowej.

Projektujemy spójny wizerunek z Twoją strategią marki. Dbamy o detale.

Tworzymy i projektujemy spersonalizowane rozwiązania dla konkretnej grupy Klientów.
Zobacz
strony internetowe projektowane w procesie UX/UI

Kodowanie i wdrożenie strony internetowej

Wdrażamy szybkie strony internetowe. Wiemy jak ważny jest Klient dla każdej firmy.

Dbamy o kod oraz techniczne aspekty wdrożenia strony internetowej. Dla nas strona internetowa jest inwestycją Twojej firmy w budowę jej wizerunku. Dla stron firmowych rekomendujemy CMS Wordpress.

Zobacz tworzenie stron Wordpress.
Oraz dedykowane
tworzenie stron Kraków

Wdrożenie analityki do firmowej strony internetowej

Nawet najlepiej zaprojektowana i technicznie przygotowana strona internetowa nie da kompletnych informacji o Twoich Klientach bez wdrożenia analityki internetowej.

Dla stron firmowych proponujemy wdrożenie : Google Analitycs, Google Ads oraz integrację Google Tag Managera. Dzięki nim sprawdzisz skuteczność strony internetowe oraz dowiesz się więcej o użytkownikach.

Research i analiza fraz kluczowych dla Twojego biznesu

Strony internetowe bez odpowiedniej struktury oraz analizy fraz nie będą dobrze widoczne w Google.

Zbudowanie odpowiednio tematyczności podstron, linkowanie wewnętrzne oraz content który zawiera zwroty i hasła wpisywane przez użytkowników w Google znacznie poprawia jej widoczność w wynikach wyszukiwania.

Optymalizacja onsite strony firmowej oraz SEO

Po etapie analizy fraz kluczowych istotnym elementem tworzenia strony firmowej jest jej optymalizacja onsite pod konkretne frazy kluczowe główne i dopełniające.

Tworzymy silosy tematyczne oraz optymalizujemy teksty, nagłówki, meta tagi, budujemy linkowanie wewnętrzne.
Tak przygotowana strona firmowa będzie gotowa do budowania widoczności w Google.

Zobacz usługę:
optymalizacja stron Wordpress

Budowa kampanii Google Ads i reklamy strony firmowej.

Jeżeli chcesz wykorzystać potencjał reklamowy od Google lub w social mediach, strona internetowa jest przygotowana pod względem technicznym, ma wdrożoną analitykę będzie cennym źródłem informacji o Twoich Klientach.

Dzięki analityce i prowadzeniu kampanii dowiesz się na które warto wydać więcej, które przyprowadzają więcej Klientów, które treści są chętnie czytane, a z której podstrony użytkownicy wychodzą ze strony internetowej.

Zobacz usługę :
analityka internetowa

Jak tworzymy strony firmowe ?

Przede wszystkim liczy się użytkownik i jego potrzeby. Podczas projektowania strony dla Twojej firmy musimy poznać kto jest Twoim Klientem i czego będzie szukał na stronie internetowej. Jakie są potrzeby Twoich Klientów oraz kim oni są.

Tworzenie person. Budowa grupy docelowej.

Strona internetowa tworzona dla wszystkich nie będzie działać. Dla nas jako agencji digital w projektowaniu stron firmowych liczy się spójna komunikacja marki w każdym medium internetowym. Dopasowanie charakteru strony internetowej, typu podstron, przekazu do konkretnego typu Klienta jest tutaj kluczowe.

Budowa lejka sprzedażowego dzięki odpowiedniemu dopasowaniu podstron strony internetowej do charakteru zapytania Klienta np:chęci poznania firmy, jej usług lub realizacji będzie tutaj kluczowe. Firmowa strona internetowa to jednak przede wszystkim social proof i budowa zaufania wśród Klientów. Warstwa wizualna oraz detale będą świadczyć o jakości usług i jej profesjonalizmie.

Zobacz również:
strony internetowe onepage
- strony internetowe zgodne z WCAG

Strona firmowa jako wsprarcie dla sprzedaży i marketingu

Strona www firmy to doskonałe narzędzie do analiz i świadomego podejmowania decyzji marketingowych.

Wsparcie dla budowy kampanii reklamowych, zdobywania Klientów oraz usprawnienie procesu zdobywania leadów to wg. nas główne założenia dla tworzenia stron firmowych. Im więcej danych wejściowych z czasem Twoja firma otrzyma na temat Klientów tym lepiej będziesz mógł ją dla nich dopasować oraz generować lepszą sprzedaż z reklam.

Treści na stronie internetowej oraz poszczególne podstrony poddane analizie w mapach ciepła lub Google Analitycs dostarczą cennych informacji na temat chętnie odwiedzanych podstronach oraz tych które nie cieszą się zainteresowaniem. Potrafimy budować raporty na podstawie, których przeprowadzamy testy A/B poprawiające konwersję i czas przebywania użytkownika na stronie internetowej.

Strony internetowe dla firm - poznaj szerszą ofertę

Chcesz zbudować portal internetowy ? Doskonale ;).
Zajmujemy się indywidualnym projektowaniem portali internetowych i wdrożeniami autorskich systemów integracji dla każdego typu portali

Tworzenie portali internetowych

Firmowe strony internetowe - case studies

Jak powinna wyglądać strona internetowa firmy ?

Budująca zaufanie i odpowiadająca na pytania

Profesjonalna grafika, zdjęcia oraz projekt graficzny to must have dla stron firmowych. Jeżeli chcesz budować zaufanie to strona internetowa jest jej wizytówką. Dodatkowo stronę firmową warto wyposażyć w certyfikat SSL poprawiający jej bezpieczeństwo, szybki serwer oraz prostą domenę łatwą do zapamiętania.

Na stronie głównej warto zastosować wszelkiego typu 'liczniki danych' tj: pokazujące w liczbach firmę, jej możliwości, doświadczenie czy prowadzone działania. Również warto chwalić się osiągnięciami lub partnerstwami w postaci logotypów firm z którymi współpracuje Twoja firma. Zobacz jak zwiększyć bezpieczeństwo strony Wordpress.

Responsywna i prosta w nawigacji

Nieodpowiednie menu, brak jasno sprecyzowanych pozycji menu, zbyt ogólne hasła nie będą jasne dla użytkownika. Twórz strukturę strony www prostą i odpowiadającą treści danej podstrony. Stosuj jak najmniej poziomów i ogranicz menu do tylko jednego poziomu submenu. Warto przemyśleć czy zamiast dużej podstrony 'oferta' nie warto rozbić jej na poszczególne główne usługi wprowadzając do menu głównego.

Responsywność jako istotny czynnik konwersji stron firmowych.
Głównym czynnikiem powodującym konwersję wśród użytkowników mobilnych jest idealna i szybko działająca strona internetowa na telefonach. Warto zadbać o responsywność stron internetowych by była dobrze dopasowana dla użytkowników.

Czytelna oraz intuicyjna

Krótkie bloki tekstów opatrzone nagłówkami, czytelne buttony CTA oraz kontrast treści z tłem to podstawowe parametry dla stron firmowych. Nawigacja która jest dobrze widoczna w formie sticki menu (menu podążającego za stroną) jest bardzo dobrym rozwiązaniem.
Treść na stronie internetowej powinna być wartościowa (unikaj zbyt obszernych opisów w części ofertowej).

Podczas projektowania wraz z agencją warto zadać sobie pytania :
- czy użytkownik będzie wiedział na jaką stronę wszedł ?
- czy zaprezentowane zostały wartości i misja firmy ?
- czy użytkownik dostaje informację o tym czym się firma zajmuje i w prosty sposób może przejść do podstron usług ?

Dopasowana do grupy docelowej

Strona główna to drzwi wejściowe do Twojego biznesu dla użytkownika. Jasno komunikuj czym się Twoja firma zajmuje oraz wykorzystaj stronę główną do przekierowania ruchu do najważniejszych podstron.

Na stronie głównej warto :
- przedstawić najważniejsze usługi i wartości,
- zbudować sekcję social proof poprzez różnego typu : certyfikaty, referencje i opinie,
- krótko opisać czym się firma zajmuje oraz dlaczego powstała, jaka jest jej misja.

Odpowiednio linkuj ze sobą podstrony usług i oferty aby ułatwić poruszanie się pomiędzy podstronami. Strona firmowa powinna być zaprojektowana spójnie z ogólną stylistyką marki tożsamą dla użytkownika. Odpowiednio opracowany projekt graficzny powinien być spójny w obrębie całej strony internetowej.

Zobacz inne usługi tworzenie stron internetowych :