powrot do bloga
/
/
CRM
/
Integracja CRM z Comarch Optima ERP

Integracja CRM z Comarch Optima ERP

Hauer Mateusz LinkedIn
Integracja CRM z Comarch Optima ERP

CRM to system zarządzania relacjami z klientami, który wyróżnia się swoją prostotą. Jego główne zalety to możliwość dostosowania do potrzeb użytkownika, szybkość w implementacji oraz bezproblemowa integracja z innymi systemami. Ten system umożliwia efektywne kierowanie działalnością handlowców, zapewniając ciągły dostęp do aktualnych informacji o klientach. Ponadto, oferuje on użyteczną funkcjonalność w postaci zarządzania procesem składania ofert i monitorowania potencjalnych możliwości sprzedaży.

spis treści:

Integracja CRM z Comarch Optima ERP

Automatyzowanie procesu aktualizacji ofert w ramach systemu Synergius CRM to znaczący krok w redukowaniu błędów i kosztów związanych z ręcznym wprowadzaniem danych. Dzięki tej funkcji, dane są aktualizowane w sposób szybki i precyzyjny, co minimalizuje ryzyko błędów wynikających z ręcznego przepisywania informacji. Ta automatyzacja nie tylko przyspiesza procesy biznesowe, ale także przyczynia się do zwiększenia ogólnej wydajności pracy, poprzez oszczędność czasu i zasobów, które wcześniej były potrzebne na manualne wprowadzanie danych.

Zintegrowanie systemu Synergius CRM z Comarch Optima ERP przyspiesza proces przenoszenia realizowanych zamówień, eliminując czasochłonne zadania manualne. W Comarch Optima ERP, zamówienia są rejestrowane jako dokumenty typu RO – rezerwacja odbiorcy. Dzięki integracji, te zamówienia są automatycznie przesyłane do systemu Synergius CRM, co usprawnia zarządzanie zamówieniami i redukuje czas potrzebny na ich przetwarzanie, zwiększając efektywność i dokładność w zarządzaniu zamówieniami oraz obiegiem dokumentów w firmie.

Automatyczne przesyłanie dokumentów handlowych z Comarch ERP Optima do systemu Synergius CRM to proces, który znacząco usprawnia zarządzanie dokumentacją. Ten systematyczny transfer danych pozwala na bieżące śledzenie transakcji i dokumentacji handlowej w Synergius CRM, co przekłada się na szybszą i efektywniejszą organizację pracy. Eliminuje to konieczność ręcznego przekazywania danych, co z kolei zmniejsza ryzyko błędów i oszczędza czas pracowników. Automatyzacja ta jest kluczowa dla firm poszukujących sprawnych i bezbłędnych rozwiązań w zarządzaniu dokumentami handlowymi.

Integracja CRM z programem handlowo‐magazynowym

Nasza oferta:


Zakres działania integracji systemu CRM z Comarch Optima ERP


Integracja CRM z Comarch Optima ERP obejmuje szeroki zakres funkcji:

  1. Kartoteki klientów, limity, poziomy cenowe, rabaty i ceny specjalne - umożliwia zarządzanie informacjami o klientach oraz ich warunkami handlowymi.
  2. Towary, ceny i stany magazynowe - zapewnia aktualne dane o produktach, ich cenach i dostępności.
  3. Sprzedaż oraz rozliczenia - wspiera procesy sprzedażowe i finansowe.
  4. Dokumenty magazynowe - umożliwia zarządzanie dokumentacją związaną z magazynem.
  5. Zamówienia - ułatwia procesy związane z przyjmowaniem i realizacją zamówień.

Te funkcje pomagają w usprawnieniu różnych aspektów zarządzania firmą, od relacji z klientami po logistykę i finanse.

Zobacz również:

Działanie integracji

Integracja systemu CRM Synergius z Comarch Optima działa poprzez wymianę danych między oboma systemami. Pozwala to na automatyzację i usprawnienie różnych procesów biznesowych, takich jak zarządzanie klientami, sprzedażą, magazynem, i dokumentacją. Dzięki tej integracji, dane są aktualizowane i synchronizowane w obu systemach, co zwiększa efektywność pracy i minimalizuje ryzyko błędów. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie internetowej Synergius CRM.

Automatycznie przenoszone są również informacje o:

  • produktach,
  • kontrahentach,
  • cenach i rabatach.

Handlowcy w Twojej firmie, dzięki integracji systemu Synergius CRM z Comarch Optima, mają dostęp do aktualnych informacji o fakturach, rozrachunkach oraz stanach magazynowych przypisanych do ich klientów. System automatycznie przenosi także wybrane dane o produktach, kontrahentach, cenach i rabatach do Synergius CRM. To zapewnia handlowcom szybki dostęp do wszystkich niezbędnych informacji, co usprawnia zarządzanie sprzedażą i relacjami z klientami. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie internetowej Synergius CRM.

Zobacz również

Jesteś gotowy na POWER ?

Potrzebujesz świeżego spojrzenia ?

Rozwiń i zaangażuj użytkowników.
Usprawnij obsługę procesów sprzedaży oraz doświadczenia Klientów.

Uwolnij z nami swój  potencjał cyfrowy
agencja digital marketing