powrot do bloga
/
/
CRM
/
Integracja CRM z Subiekt Nexo

Integracja CRM z Subiekt Nexo

Hauer Mateusz LinkedIn
Integracja CRM z Subiekt Nexo

Co to jest CRM

System CRM to program stworzony z myślą o usprawnieniu i zoptymalizowaniu procesów związanych ze sprzedażą w Twoim przedsiębiorstwie. Jego głównym celem jest poprawa efektywności procesu sprzedażowego, zwiększenie liczby udanych transakcji oraz doskonalenie koordynacji działań w dziale sprzedaży. Nasz system nie tylko umożliwia dostęp do szczegółowych raportów dotyczących działań handlowych, ale także ułatwia wysyłkę masowych e-maili, co z kolei pozwala na bardziej efektywną komunikację z klientami.

Dowiedz się czym jest Integracja CRM z programem handlowo‐magazynowym


spis treści:

Zalety integracji systemu CRM z Subiekt Nexo


Widoki dotyczące zarządzania szansami sprzedażowymi oferują pełne wsparcie dla procesów handlowych, gromadząc wszystkie potencjalne transakcje w jednym centralnym miejscu. Możesz planować zadania związane z tymi szansami i dokładnie analizować ich wartość i ilość, co stanowi tylko część możliwości tego rozwiązania.

Wysyłka e-maili jest kluczowym elementem komunikacji z klientami, a nasze rozwiązanie, Synergius CRM, zapewnia to narzędzie w ramach jednego kompleksowego pakietu.

Nie stawiamy żadnych ograniczeń, co sprawia, że możesz być aktywny w zarządzaniu kontrahentami, szansami sprzedażowymi czy też zadaniami - Twoja działalność nie jest ograniczona.

Rozbudowane funkcje systemu obejmują m.in. moduł zaawansowanego zarządzania uprawnieniami, dbając o bezpieczeństwo przekazywanych informacji.

Mobilność to kluczowa cecha Synergius CRM, ponieważ jest dostępny na każdym urządzeniu, jak komputer, tablet czy telefon, za pośrednictwem przeglądarki internetowej, co pozwala być zawsze na bieżąco, niezależnie od miejsca pobytu, pod warunkiem dostępu do sieci.

Integracje z programami handlowo-magazynowymi to kolejna zaleta naszego systemu, który doskonale współpracuje z wieloma popularnymi platformami, takimi jak Subiekt Nexo, zapewniając płynność pracy i wymianę danych.

Integracja CRM z Subiekt Nexo - zalety i zakres integracji

Nasza oferta dedykowanych systemów CRM :


Jak działa połączenie między programem CRM a Subiektem Nexo?


Integracja między CRM a Subiektem Nexo opiera się na wymianie informacji między systemami. To połączenie działa w obie strony, umożliwiając zarówno import, jak i eksport danych. Synchronizacja jest realizowana poprzez Sferę i odbywa się etapami, umożliwiając przesyłanie nowych zamówień z systemu CRM bezpośrednio do Subiekta Nexo. Jeśli w już przetransferowanych danych nastąpią zmiany (np. edycja lub usunięcie), widoczne będą one po pełnej synchronizacji, która przeprowadzana jest raz na dobę.


Zobacz również:

Zakres integracji Nexo

W systemie Nexo zlecamy przekazanie zamówień, a z kolei odbieramy szereg informacji. To obejmuje jednostki miary, stawki VAT, dostępne formy płatności, kategorie i grupy produktowe, także te cenowe, grupy pracowników, dane dotyczące magazynów, listę klientów, asortyment produktów, ich specyficzne cechy oraz ich wartości, informacje o rabatach oraz fakturach. To wszystko stanowi zestawienie różnorodnych danych, które są transmitowane między tymi systemami.


Zobacz również

Jesteś gotowy na POWER ?

Potrzebujesz świeżego spojrzenia ?

Rozwiń i zaangażuj użytkowników.
Usprawnij obsługę procesów sprzedaży oraz doświadczenia Klientów.

Uwolnij z nami swój  potencjał cyfrowy
agencja digital marketing