strony internetowe Mielec, tworzenie i projektowanie

Nowoczesne, czytelne i przejrzyste strony www dopasowane do potrzeb.

Sklepy internetowe, strony www

Tworzone i dopasowane do potrzeb firmy i jej klientów. Spersonalizowane rozwiązania, indywidualne projekty graficzne.

Systemy CRM

Tworzymy dedykowane rozwiązania - projektowanie systemów CRM

Tworzenie i projektowanie stron internetowych
Projektowanie makiet UX / UI. Każda tworzona strona internetowa poprzedzona jest opracowaniem scenariusza podróży użytkownika po stronie internetowej. Wykonane strony internetowe są dopasowane do urządzeń mobilnych o nowoczesnych wymogów internetu. W hauerpower tworzymy i projektujemy strony www użytecznie w typie minimalizmu graficznego. Zapewniamy doradztwo w wyborze hostingu, domeny, pomoc i bezpłatny support.
strony internetowe, strony www

W hauerpower tworząc strony internetowe zaczynamy od badań i opracowania scenariusza. Badania ilościowe i jakościowe to najlepszy sposób na sprawdzenie proponowanych rozwiązań jeszcze przed fazą wdrożenia rozwiązań na etap programowania strony www.

sklepy internetowe

Tworzymy sklepy internetowe na dedykowanych rozwiązaniach oraz platformach typu presta, shopper czy wordpress. Każda z nich odpowiednio dopasowana stanowi indywidualną kreację z dedykowaną grafiką projektowaną w studio Hauerpower Mielec

Systemy CRM

Hauerpower studio poza tworzeniem i projektowaniem stron www, opracowuje i programuje dedykowane systemy CRM wspomagające proces zarządzania firmą, relacjami klientami czy sprzedażą.

Projektowanie stron www - tworzymy by zwiększyć kowersję i sprzedaż

UX / UI strony internetowej

Podstawową funkcją tworzonej strony internetowej w hauerpower studio Mielec jest poprawa jakości i komfortu użytkownika podczas przebywania na stronie www. Osiągamy to poprzez odpowiednio zaprojektowane makiety na etapie tworzenia UX/UI strony internetowej wspólnie ustalając z grupą badawczą najlepsze rozwiązania. Skraca to znacznie czas i tworzenie strony internetowej na etapie wdrożenia – programowania.

Sklepy internetowe

Każdy tworzony sklep internetowy pomimo wykorzystania ogólnodostępnych silników CMS jak presta czy wordpress wyposażony jest w dedykowane rozwiązania od strony zaplecza oraz warstwę wizualną – projekt graficzny. Projektowanie sklepów internetowych zapewniamy autorskie niezależnie od wykorzystanej platformy.

Optymalizacja stron www

Tworzenie strony internetowej i projektowanie zorientowane na użytkownika to nie wszystko. Każda projektowana strona musi zostać dodatkowo zoptymalizowana by była widoczna w internecie oraz przygotowana pod pozycjonowanie – wykonane zostać muszą przynajmniej podstawowe mechanizmy SEO. W Hauerpower studio Mielec dbamy również o optymalizację strony dla użytkownika.

Projektowanie logotypów

Zajmujemy się tworzeniem niecodziennych znaków graficznych. Budujemy marki, projektujemy logotypy. Opracowujemy kompleksowo identyfikację wizualną. Projektowanie wizytówek, ulotek, książek, folderów to również nasza oferta.

Wiemy jak poprawić sprzedaż i budować zaufanie na stronie internetowej

01

Cel strony internetowej

Doskonale zdajemy sobie sprawę po co tworzymy strony internetowe. Idealna strona www łączy w sobie projekt graficzny na który składają się czynniki takie jak : UX/UI, planowanie architektury informacji, budowa strony pod SEO co łącznie stanowi o dobrze wykonanej stronie internetowej. Zapewniamy idealne dobranie fraz i domeny dla firm z Mielca i okolic.

02

Doświadczenie i jakość

Bazujemy na swoim doświadczeniu gromadzonym już od 10 lat. Wiemy że nie zawsze to co nowe w trendach i modzie jest dobre dla każdego. Umiemy wybrać priorytety dla naszych Klientów.

450+

Zaprojektowanych stron www

400+

Autorskich projektów stron www

Systemy informatyczne - systemy CRM

Wykonujemy systemy informatyczne - systemy CRM

UX/UI

To dla nas szczególnie ważny element tworzenia strony

01

Projektowanie stron z wykorzystaniem prototypowania i makiet

Tworzenie stron internetowych mielec

UX strony www realizujący się w Hauerpower to planowanie architektury informacji by stworzyć stronę internetową, która odpowiednio zoptymalizowana spełni oczekiwania użytkownika, będzie czytelna, dostarczy odpowiednich ( oczekiwanych ) treści użytkownikowi co w szerszej perspektywie będzie miało również przełożenie na wysokie pozycje w wyszukiwarce Google. Strona www często odwiedzana której współczynnik konwersji i czas przebywania na stronie jest wysoki to ważne czynniki rankingowe często pomijane przy projektowaniu funkcjonalnej strony internetowej.
zobacz portfolio
02

Optymalizacja strony internetowej - czynniki rankingowe

Geolokalizacja - czynniki rankingowe strony www

W Hauerpower tworząc strony dopasowujemy je również pod kątem SEO do współczynnika geolokalizacji. W przypadku stron internetowych działa również tzw. geolokalizacja. Wiadomo, bowiem, że w mieście w którym jest pięć restauracji, strona internetowa każdej z nich będzie w pierwszej piątce wyników wyszukiwań. Problemy zaczynają się w momencie, gdy próbujemy wejść w top10 ze swoją firmą np. w Warszawie posiadającej kilka tysięcy najróżniejszych lokali gastronomicznych... Należy wtedy wykonać również odpowiednio podstawowy pakiet pozycjonujący zawierający budowę dedykowanego landingpage na frazy i pakiet linków.
strona internetowa studio
03

Rozwój i rozbudowa strony internetowej

Strona internetowa - podstawa marketingu

Znając cele budowy strony, posiadając plany na przyszłość związane z jej rozwojem i marketingiem firmy otrzymujemy narzędzie jakim jest strona internetowa dzięki której możemy dokonać rozwoju firmy. Aby to zrobić słusznie należy jednocześnie działań na kliku płaszczyznach - budować brand w internecie / markę /, poprawiać optymalizacje, testować nowe rozwiązania i rozwijać stronę. Każdy z tych obszarów rozwijany równocześnie przyczyni się do rozwoju strony i firmy w każdej internetowej płaszczyźnie od SEO po większe kojarzenie firmy w internecie. Budowa strony w sposób przemyślany przyciągnie Klientów tych na których zależy firmie, zbuduje zaufanie poprzez prowadzonego bloga który z kolei przyczyni się do poprawy widoczności strony internetowej w internecie.
studio hauerpower
04

Geolokalizacja strony www - czynnik rankingowy

Pozycjonowanie stron na frazy lokalne - Mielec

Dla firm z Mielca i okolic proponujemy pozycjonowanie i tworzenie stron nastawionych typowo na rynek miasta Mielec i województwa podkarpackiego oraz firm z Radomyśla Wielkiego. SEO oraz zdobywanie linków odbywa się z nastawieniem na frazy kluczowe z dodatkiem tych miejscowości. Nowa strona internetowa dla firm oferujących usługi typowo lokalne to idealne rozwiązanie gdyż personalizujemy stronę internetową tylko pod te frazy kluczowe.
studio hauerpower