Warszawa - strony internetowe, strony www

Nowoczesne tworzenie stron www, projektowanie stron internetowych

Sklepy i strony www

Hauerpower to studio nastawione na rozwiązania funkcjonalne i użyteczne. Projektowanie stron zaczynamy od makiet

Tworzenie stron www - cms wordpress

Dbamy o wygodę Klientów, każda tworzona strona wyposażona jest w system administratora

Projektowanie, badanie i analiza. Tworzenie przyjaznych stron internetowych Rzeszów
Projektowanie UX stron internetowych W Hauerpower tworzenie stron www rozpoczynamy od projektowania makiet funkcjonalnych i tworzenia UX oraz opracowania architektury informacji.UX/UI tworzenie funkcjonalne
Strony internetowe warszawa

Podstawą opracowania czytelnej strony internetowej w Hauerpower studio Warszawa jest rozmowa i wywiad na podstawie którego tworzenie stron internetowych przebiega sprawnie i kreatywnie, a proponowane rozwiązania są dopasowane do wymagań Klienta.

Tworzenie makiet stron internetowych

W naszym studio tworzone strony internetowe są budowane od podstaw w oparciu o analizę konkurencji i docelowych potrzeb. Na etapie opracowania UX strony internetowej wspólnie budujemy podróż użytkownika po stronie www.

Systemy CRM - tworzenie i projektowanie

Programujemy od podstaw własne rozwiązania systemów CRM – wiemy jak ważne jest by spełniał on wszystkie potrzebne wymagania i był pomocny przy tworzeniu własnych rozwiązań.

Unikalne rozwiązania - strony www tworzone dla konkretnego odbiorcy, badanie grupy docelowej i analiza

Budowa makiety - projektowanie UX

Budujemy, pytamy, szukamy odpowiedzi. Opracowujemy makiety UX na bazie własnych doświadczeń oraz w wyniku przeprowadzonych badań i rozmów z pracownikami firmy Klienta. Tworzymy i projektujemy interaktywne makiety UX.

Projektowanie stron www - grafika

Projektowanie stron www odbywa się jako drugi etap współpracy – to na tym etapie na opracowaną makietę powstaje warstwa wizualna. Nasi graficy przygotowują koncepcję wizualną która następnie przesyłana jest do akceptacji poprzez portal symu.co lub figma.com. Na tym etapie wspólnie zastanawiamy się nad obraną ścieżką graficzną, czy wszystko jest zaprojektowane w zgodzie z misją i przesłaniem firmy, czy opracowana stylistyka jest spójna i jasna dla odbiorcy.

Optymalizacja - tworzenie szablonu html

Tworzymy i programujemy szablon html z opracowanego projektu graficznego. Kodujemy w html, css, js i php przygotowując kod oraz optymalizując pliki pod wyszukiwarki i dla użytkownika.

Montaż systemu CMS / optymalizacja

Programowanie i tworzenie oraz montaż systemu cms na serwerze, testy i optymalizacja na tym etapie to ważny etap wdrożenia strony internetowej przed oddaniem do testów.

Czytelność i przejrzystość - podstawa tworzonych stron w hauerpower

01

Tworzenie w typie minimalizmu graficznego

Wysoka konwersja zapytań – tworzenie stron zoptymalizowanych na konkretne cele, tworzenie stron firmowych, produktowych, landingpage.

02

Tworzenie dla użytkownika mobilnego

W dobie urządzeń przenośnych wychodzimy z założenia że tworzona strona przede wszystkim powinna spełniać oczekiwania odbiorcy mobilnego. Projektujemy w oparciu o zasady ‘mobile first’.

450+

Strony internetowe i sklepy

Wykonaliśmy wiele ciekawych stron www dla klientów małych i średnich firm lokalnych i z całej Polski

Optymalizacja stron www

Dla nas to ważne

By każda strona internetowa była jak najlepiej zaprojektowana dla użytkownika i zoptymalizowana dla wyszukiwarek.

Inspirujące strony internetowe

Wykonamy każdą stronę www

Firmowe, wizytówki, landingpage, ofertowe, zaawansowane strony, portale, branżowe i dla osób prywatnych

Tworzymy lepszą architekturę strony

Inspiruje nas użytkownik i jego droga po Twojej stronie

Wiemy co lubią użytkownicy, wiemy jak dopasować rozwiązania do ich potrzeb.

01

Szukanie i analiza potrzeb użytkownika

Tworzenie stron internetowych Warszawa

Każda projektowana strona internetowa w studio hauerpower - Warszawa, to ponadprzeciętne projekty graficzne oraz indywidualne wdrożenia rozwiązań z zakresu kodowania / html, js, css, php / i zarządzania - system cms wordpress, presta. Tworzymy indywidualne i tanie strony internetowe. Dostarczamy naszym klientom nielimitowaną liczbę rozwiązań w ramach realizacji strony internetowej.
zobacz portfolio
02

Budowa makiet UX - projektowanie stron na bazie doświadczeń

Projektowanie i tworzenie makiet - etap I współpracy

Przed podjęciem współpracy w naszym studio zostaje opracowana makieta użyteczności i potrzeb dla użytkownika. Tworzymy interaktywne makiety w takich programach jak : adobe XD, figma.com czy symu.com jako warstwa prezentacyjna naszych rozwiązań. Każdorazowo dając możliwość wglądu i pozostawienia komentarzy na powyższych portalach. Makiety dają możliwość jeszcze przed przejściem do projektu graficznego 'poklikania' po prototypie strony internetowej bez potrzeby wizualizacji o programowania kodu html. Budujemy na tym etapie już możliwości, planujemy rozwiązania bez wchodzenia w koszt kolejnych etapów.
strona internetowa studio
03

Użyteczne i nowoczesne projektowanie stron www

Strony www - projekt i warstwa wizualna

Każdy etap to możliwość sprawdzenia pomysłów i rozwiązań na interaktywnych makietach. Na etapie projektowania graficznego udostępniamy Państwu możliwość przejścia po makiecie wizualnej jak stron czyniłby to użytkownik. To kolejny proces usprawniający tworzenie strony internetowej w studio Hauerpower. Te dwa etapy dają możliwość odpowiednio pracy do akceptacji i dowolnej liczby testów i powtórzeń oraz ponownych testów, których celem jest jak najlepsze dopasowanie rozwiązań do potrzeb końcowego użytkownika - grupy testującej proponowane rozwiązania projektowanej strony internetowej.
studio hauerpower