Zamów a demo

Systemy CRM dla fotowoltaiki

Zbuduj poprawne procesy sprzedażowe oraz popraw konwersję z każdego działu w Twojej firmie. Poprawnie wdrożony system CRM dla branży fotowoltaicznej to lepsza organizacja pracy Twojego zespołu oraz oszczędność czasu na analizie danych.

systemy crm dla fotowoltaiki
system CRM dla fotowoltaika

Naszym największym wyzwaniem jest maksymalna optymalizacja każdego etapu sprzedaży

Skontaktuj się

System CRM - dedykowany dla fotowoltaiki

CRM idealny dla fotowoltaiki

Idealny na potrzeby branży fotowoltaicznej system zbudowany z modułów które faktycznie są wykorzystywane przez Twój zespół. Moduł analizy danych w systemie CRM dla branży fotowoltaicznej umożliwia generowanie raportów, analizowanie wyników sprzedaży oraz prognozowanie trendów rynkowych, co pozwala na podejmowanie trafnych decyzji biznesowych.

Indywidualnie przygotowany interfejs oraz funkcjonalności

Zaprojektowany z myślą o pracy Twojego zespołu. Przyjazny i użyteczny interfejs, który zawiera tylko te funkcjonalności których potrzebuje Twoja firma.

Wdrożenie Twojego zespołu i ułożenie procesów w CRM

Wierzymy że tylko poprawna analiza procesów w Twojej firmie i przełożenie ich do systemu CRM daje oczekiwane rezultaty. Wiemy że wdrożenie to nie tylko zakup rozwiązania ale przede wszystkim wdrożenie ludzi by korzystali z niego na codzień.

Bezpieczeństwo danych

Przygotowane rozwiązanie dedykowane dla branży fotowoltaicznej to szybkie serwery oraz hosting w chmurze. CRM cloud to wersja premium naszego rozwiązania. Codzienne backupy danych i zaawansowane szyfrowanie zapewnia spokój i bezpieczeństwo.

Analizuj leady i pracę zespołu

Twórz dedykowanych użytkowników w systemie oraz analizuj dane. Nasz system dostarcza graficzną interpretację danych oraz pozwala na zakładanie wielu kont z różnymi uprawnieniami.

Nasz CRM to cenne wsparcie dla rozwoju branży fotowoltaicznej

Standardowa wersja systemu może być dowolnie rozbudowana o moduły zintegrowane z zewnętrznymi platformami np: Subiekt, Optima, Firma, Comarch.

W wersji premium możemy wyposażyć Twój system w kalkulator instalacji fotowoltaicznych lub wdrożyć aplikację dla handlowców.

system crm dla fotowoltaika
Zwiększenie konwersji
na każdym etapie procesu sprzedaży
system crm

Z nami sprawdzisz, co wpływa na jakość pracy i wyniki Twojego zespołu, na jakim etapie lejka sprzedażowego pozyskujesz klienta, kiedy tracisz leady i dlaczego.

Automatyzacja pracy handlowców. Administrowanie i przygotowywanie dokumentów może odbywać się automatycznie, łącznie z przypomnieniami o ich wygenerowaniu i wysłaniu do klienta.

Nasz POWERCRM to serce Twojej firmy. Dzięki nam wszystkie dane o zamówieniach, klientach, notatkach, ofertach i ustaleniach będą w jednym miejscu, dostępne dla wszystkich użytkowników z określonymi prawami dostępu.

Wdrożenia systemów CRM dla fotowoltaiki

portal internetowy Milmag
Wdrożenie systemu CRM dla Bruk-Bet Fotowoltaika

Realizacja CRM do tworzenia ofert inwestycji fotowoltaicznych dla działu marketingu i handlowców

Przygotowaliśmy wspólnie z zespołem Bruk-Bet Fotowoltaika indywidualnie zaprojektowany i wdrożony system CRM pomagający w codziennej pracy handlowców.

System CRM automatyzuje proces obliczenia instalacji fotowoltaicznej oraz proces doboru modułów i komponowania zestawów.

Szczególnie przydatna jest wersja mobilna do pracy w terenie przy wprowadzaniu danych do systemu.

tworzenie portalu internetowego na Wordpress
System CRM dla Polska Akademia Fotowoltaiczna

Jak sprawnie zarządzać sprzedażą szkoleń i budować relacje z Klientami.

Wdrożyliśmy indywidualny system CRM, który monitoruje proces sprzedaży szkoleń.

Dzięki integracji ze stroną internetową na której odbywa się sprzedaż oraz wdrożonej analityce CRM służy jako narzędzie do mierzenia konwersji i zarządzania szkoleniami a także komunikacji z Klientami który zakupili produkt.

projektowanie portalu internetowego dla sportowców
Dedykowany system CRM dla Kancelarii Anuluj Kredyt

Jak sprawnie zarządzać działem telemarketingu
oraz analizować leady.

Dla Anuluj Kredyt stworzyślimy dedykowany system CRM.  Wszystkie operacje telemarketingu rejestrowane są bezpośrednio w systemie przez pracowników, dzięki czemu administrator widzi statusy leadów oraz skuteczność każdego telemarketera.

System umożliwia generowanie umów oraz dokumentów dla działu księgowego oraz bezpośredni kontakt z Klientem z panelu.

system CRM dla fotowoltaika

Sprawdź możliwości naszego systemu CRM. Poznaj pakiety i ceny.

Zamów demo

Systemy CRM dla PV i nie tylko

W hauerpower tworzymy nie tylko systemy CRM dedykowane dla branży PV i fotowoltaicznej. Pomagamy usprawniać pracę zespołu układamy procesy sprzedażowe i wdrażamy zmapowane procesy do Twojego systemu CRM.

Systemy CRM dla firm

Dlaczego nasz system CRM ?

System CRM to z definicji pomaga w organizacji pracy i automatyzacji procesów Twojej firmy. Mamy doświadczenie w budowaniu od zera procesów sprzedaży, które następnie wdrażane są do systemu CRM dla Twojej firmy. Analizujemy potrzeby i zadania każdego działu firmy i wspólnie budujemy kamienie milowe odzwiercedlające pracę poszczególnych działów. Dzięki temu Twój CRM dopasowany jest do potrzeb działu marketingu, sprzedaży i handlowców w Twojej firmie.

System CRM dla branży fotowoltaicznej pozwala firmom efektywnie zarządzać relacjami z klientami, zwiększać sprzedaż, budować lojalność klientów i osiągać sukces w konkurencyjnym środowisku rynkowym. Wierzymy że jest to możliwe jednak mamy na uwadze że tylko poprawne wdrożenie CRM oraz przeszkolenie Twoich pracowników jest  kluczem do sukcesu by mogli oni w pełni wykorzystać potencjał naszych rozwiązań.

Chcemy by nasz produkt pomógł zautomatyzować codzienną pracę Twojej firmy, był miejscem w którym następuje wymiana informacji, dokumentów, danych dla Twojego zespołu.

Korzyści z wdrożenia systemów CRM dla branży fotowoltaicznej

Główną zaletą poprawnie wdrożonego systemu CRM dla fotowoltaiki jest wykorzystanie modułu obsługi klienta , który umożliwia śledzenie zgłoszeń, reagowanie na potrzeby klientów i zapewnienie wysokiej jakości obsługi posprzedażowej.

Dodatkowo można wyszczególnić korzyści z wdrożenia systemu takie jak :

1) automatyzacja pracy,
2) analiza leadów i statusów,
3) analiza wyników poszczególnych członków zespołu,
4) analiza procesu sprzedaży oraz jego wąskich gardeł,
5) wewnętrzna komunikacja oraz obieg dokumentów w jednym miejscu,
6) historia procesu sprzedaży oraz analiza wsteczna,
7) budowanie i generowanie raportów dla Klientów w sposób automatyczny,
8) możliwość budowy zaawansowanych kalkulatorów do obliczeń instalacji fotowoltaicznej,
9) export i import danych w formie CSV,
10) przypomnienia o wykonaniu zadania dla poszczególnych osób w zespole,
11) analityka pracy zespołu dla administratora i poszczególnych project managerów

CRM - automatyzacja pracy Twojego zespołu

Automatyzacja procesów w systemie CRM dla branż fotowoltaicznych oraz PV minimalizuje ryzyko błędów ludzkich oraz zwiększa efektywność działań. System pozwala na skoncentrowanie się na kluczowych zadaniach, które są do wykonania zamiast na manualnej pracy w Wordzie czy excelu. System CRM dla branży fotowoltaicznej umożliwia lepszą koordynację działań między różnymi działami firmy, co prowadzi do efektywniejszego przepływu informacji i zwiększenia współpracy.

Zobacz również:
- systemy CRM dla fotowoltaiki
- systemy CRM dla gastronomii
- systemy CRM dla branży finansowej i ubezpieczeniowej
- systemy CRM dla branży IT
- systemy CRM dla deweloperów
- systemy CRM dla średnich firm
- systemy CRM dla firm produkcyjnych
- systemy CRM dla przedszkoli
- systemy CRM dla biur podróży
- systemy CRM dla przemysłu i automatyki
- systemy CRM dla farmacji i medycyny
- systemy CRM dla Call Center