Systemy CRM
dla przemysłu i automatyki

Stworzony z myślą o branży przemysłowej i automatyki. Rozwiązujemy problemy odpowiedniego zarządzania zasobami, stanami magazynowymi firmy. Wiemy że istotnym problemem naszych Klientów jest odpowiednia automatyzacja procesu biznesowego. Odpowiedzą na potrzeby jest nasz system CRM dzięki któremu zyskasz na wydajności i szybkości pracy Twojego zespołu.

Zamów a demo
systemy crm przemysłu i automatyki
system CRM dla fotowoltaika

Naszym największym wyzwaniem jest maksymalna optymalizacja każdego etapu sprzedaży

Skontaktuj się

System CRM dla przemysłu
i automatyki

CRM dedykowany dla przemysłu

Przemysł i automatyka to dziedziny które wymagają doskonale wdrożonych i przemyślanych procesów na każdym etapie obsługi zamówienia.
Dajemy możliwość przemyślanego wdrożenia i uporządkowania działań handlowych i sprzedażowych oraz wymiany informacji wewnątrz Twojego zespołu.

Magazyn wirtualny dla przemysłu

Nasz CRM to baza danych która spełnia funkcję magazynu wirtualnego dla Twojej firmy. Z każdego miejsca masz dostęp do danych i magazynu. Niezależnie kto i kiedy dokona zamówienia, zakupu, zmieni status produktu nasz system przeliczy wartość automatycznie na podstawie transakcji i zsynchronizuje je z pozostałymi rzeczywistymi magazynami.

Pełna synchronizacja

W codziennej pracy niezbędna jest kompleksowość i integracja z wszystkimi dostępnymi na rynku rozwiązaniami. Nasz system CRM dla przemysłu zapewnia integrację z : Subiekt Symfonia Premium, Forte, CDN Optima, XL, Wapro, Simple, Xpertis Macrologic.

Dajemy również możliwość wykonania synchronizacji programu z dowolnym zewnętrznym programem z którego korzysta Twoja firma.

Bezpieczeństwo danych

Autoryzacja logowania dla użytkowników, dane o Klientach przechowywane w chmurze zamiast na lokalnych serwerach.

Przepływ zamówień pomiędzy oddziałami

Statusy oraz stany magazynowe pozwalają na sprawne zarządzanie procesem sprzedaży.

Nasz CRM dedykowany dla produkcji cechuje się elastycznością dla dostosowania parametrów bazy danych oraz budowaniem dowolnej ilości statusów.

Zarządzanie zleceniami
i planowanie prac

Dzięki wewnętrznemu systemowi komunikacji wszystkie dokumenty, wiadomości i statusy są w jednym miejscu.

Twój manager bez problemu zaplanuje prace zespołu na kolejny dzień, tydzień lub miesiąc.

crm
Zwiększenie konwersji
na każdym etapie procesu sprzedaży
system crm

Z nami sprawdzisz, co wpływa na jakość pracy i wyniki Twojego zespołu, na jakim etapie lejka sprzedażowego pozyskujesz klienta, kiedy tracisz leady i dlaczego.

Automatyzacja pracy handlowców. Administrowanie i przygotowywanie dokumentów może odbywać się automatycznie, łącznie z przypomnieniami o ich wygenerowaniu i wysłaniu do klienta.

Nasz POWERCRM to serce Twojej firmy. Dzięki nam wszystkie dane o zamówieniach, klientach, notatkach, ofertach i ustaleniach będą w jednym miejscu, dostępne dla wszystkich użytkowników z określonymi prawami dostępu.

Wdrożenia systemów CRM dla przemysłu i automatyki

portal internetowy Milmag
Wdrożenie systemu CRM dla Bruk-Bet Fotowoltaika

Realizacja CRM do tworzenia ofert inwestycji fotowoltaicznych dla działu marketingu i handlowców

Przygotowaliśmy wspólnie z zespołem Bruk-Bet Fotowoltaika indywidualnie zaprojektowany i wdrożony system CRM pomagający w codziennej pracy handlowców.

System CRM automatyzuje proces obliczenia instalacji fotowoltaicznej oraz proces doboru modułów i komponowania zestawów.

Szczególnie przydatna jest wersja mobilna do pracy w terenie przy wprowadzaniu danych do systemu.

tworzenie portalu internetowego na Wordpress
System CRM dla Polska Akademia Fotowoltaiczna

Jak sprawnie zarządzać sprzedażą szkoleń i budować relacje z Klientami.

Wdrożyliśmy indywidualny system CRM, który monitoruje proces sprzedaży szkoleń.

Dzięki integracji ze stroną internetową na której odbywa się sprzedaż oraz wdrożonej analityce CRM służy jako narzędzie do mierzenia konwersji i zarządzania szkoleniami a także komunikacji z Klientami który zakupili produkt.

projektowanie portalu internetowego dla sportowców
Dedykowany system CRM dla Kancelarii Anuluj Kredyt

Jak sprawnie zarządzać działem telemarketingu
oraz analizować leady.

Dla Anuluj Kredyt stworzyślimy dedykowany system CRM.  Wszystkie operacje telemarketingu rejestrowane są bezpośrednio w systemie przez pracowników, dzięki czemu administrator widzi statusy leadów oraz skuteczność każdego telemarketera.

System umożliwia generowanie umów oraz dokumentów dla działu księgowego oraz bezpośredni kontakt z Klientem z panelu.

system CRM dla fotowoltaika

Sprawdź możliwości naszego systemu CRM. Poznaj pakiety i ceny.

Zamów demo

Systemy CRM dla przemysłu

Stworzony z myślą o problemach firm z branży przemysłowej i automatyki. Zaprojektowaliśmy czytelny i intuicyjny interfejs oraz dedykowane moduły realizujące niezbędne funkcjonalności dla Twojej firmy. Dzięki naszym rozwiązaniom zidentyfikujesz problemy i przyczyny wyjątków, podejmiesz właściwe decyzje biznesowe w oparciu o raporty i analitykę.

Systemy CRM dla firm

System CRM dla podjęcia właściwych decyzji

Stworzyliśmy system CRM który poprawia jakość pracy firm z branż przemysłowej i automatyki. Pomagamy w automatyzacji procesu przejścia Twojego zespołu do codziennej pracy z systemami CRM.

Korzyści z wdrożenia systemów CRM dla przemysłu i automatyki

Głównym problemem pracy firm jest brak pracy w jednym środowisku - w systemie CRM dzięki któremu znacznie poprawia się jakość pracy Twojej firmy

Zobacz zalety wdrożenia naszego systemu CRM dla przemysłu :

1) Zarządzanie kontaktami: nasz CRM umożliwia skuteczne zarządzanie kontaktami i informacjami o Twoich klientach. Możesz bezpieczenie przechowywać dane kontaktowe, historię interakcji, preferencje, notatki i wiele innych informacji, które pomagają lepiej zrozumieć klienta i budować silne relacje.

2) Udoskonalone zarządzanie sprzedażą: CRM ułatwia śledzenie i zarządzanie procesem sprzedaży. Dzięki naszym rozwiązaniom możesz śledzić postępy, zarządzać ofertami, prognozować sprzedaż i analizować wyniki. Dzięki temu można lepiej planować działania i zwiększać skuteczność sprzedaży.

3) Automatyzacja procesów: CRM oferuje możliwość automatyzacji wielu procesów biznesowych. Twórz reguły, które automatycznie generują zadania, przypominają o działaniach, wysyłają powiadomienia i inne akcje.

4) Automatyzacja procesów przyczynia się do oszczędności czasu i poprawy efektywności pracy.Lepsza obsługa klienta: Dzięki CRM można zapewnić lepszą obsługę klienta.
Śledź  historię interakcji, preferencje i zgromadzone dane, co pozwala dostosować obsługę do indywidualnych potrzeb klientów.

5) Analiza danych i raportowanie: CRM umożliwia gromadzenie, analizowanie i raportowanie danych dotyczących klientów, sprzedaży i innych wskaźników. Uzyskaj cenne informacje na temat efektywności działań, preferencji klientów, trendów rynkowych itp.

6) Współpraca wewnątrz firmy: CRM ułatwia współpracę między różnymi działami i pracownikami w firmie. Udostępniaj informacje, twórz zadania, komunikuj się zespołowo i lepiej koordynuj działania. W rezultacie popraw efektywność pracy Twojej organizacji.

7) Personalizacja oferty: Dzięki gromadzonym informacjom i analizie danych CRM umożliwia personalizację oferty dla klientów. Dostosuj produkty, usługi i komunikację do indywidualnych preferencji klientów.

8) Skuteczniejsze zarządzanie marketingiem: Nasz CRM wspomaga planowanie, realizację i monitorowanie działań marketingowych.

Zobacz również:
- systemy CRM dla fotowoltaiki
- systemy CRM dla gastronomii
- systemy CRM dla branży finansowej i ubezpieczeniowej
- systemy CRM dla branży IT
- systemy CRM dla deweloperów
- systemy CRM dla średnich firm
- systemy CRM dla firm produkcyjnych
- systemy CRM dla przedszkoli
- systemy CRM dla biur podróży
- systemy CRM dla przemysłu i automatyki
- systemy CRM dla farmacji i medycyny
- systemy CRM dla Call Center